Bochenia
Bochenia » Blogi » Józef Łącki

Józef Łącki

Emerytowany nauczyciel szkoły średniej i policealnej w Bochni. Główne wykształcenie to: studia techniczne.

Podyplomowe: mechanika, filozoficzno-religioznawcze i informatyczne.

Życiowe pasje to psychologia, szczególnie transpersonalna, religioznawstwo, nauki przyrodnicze i medycyna niekonwencjonalna.

W czasie pracy zawodowej działacz społeczny, radny pierwszej kadencji, przewodniczący Komisji Oświaty, v-ce dyr. Szkoły Mechanicznej i dyr. Szkoły Policealnej. Ciekawy świata, szczególnie poznania Kultur i Mądrości Wschodu. Organizator współpracy naukowej, kulturalnej i gospodarczej Polska-Mozambik poprzez przyjacielskie współdziałanie z konsulem Polski w Mozambiku dr Alberto Mabjaia.

Organizator dwóch konferencji naukowych  z dziedziny informatyki i ekologii. Mocno zainteresowany Wolontariatem i ideą Społeczeństwa Obywatelskiego. Twórca Wirtualnego Państwa Bochenia a obecnie portalu „Bochenia”.  W 2007 roku wyróżniony nagrodą przez Who is Who w Polsce. Wciąż pełen planów i sposobów na życie na każdym etapie jego funkcjonowania.

Jeśli Twoje zainteresowania mieszczą się w tym skróconym menu wyboru "Bochenii" napisz do mnie wyrażając swoją opinię lub prześlij swój własny artykuł wzbogacając powyższą tematykę o własne doświadczenia lub zdobytą wiedze.

Zapraszam również serdecznie do pisania własnych blogów

Pisz na adres:

[email protected]