Bochenia
Bochenia » Na Linii Czasu » 2009 » Kwiecień » Regres to uzdrowienie przeszłości, lepsze zrozumienie własnej istoty i wszechświata

Regres to uzdrowienie przeszłości, lepsze zrozumienie własnej istoty i wszechświata

Regres to uzdrowienie przeszłości, lepsze zrozumienie własnej istoty i wszechświata Elen Elżbieta Kanicka to niezwykła kobieta, można by rzec, że całym swym życiem głosi Miłość Duchową Otwiera kanały łączące ze światem duchowym, do którego nie każdy ma wgląd.

Organizuje ciekawe warsztaty channelingu, prowadzi liczną korespondencję pomagając innym, pisze artykuły i książki.


 

Regres

Celem regresu jest uzdrowienie przeszłości oraz umożliwienie każdemu badania własnych, przeszłych wcieleń i tym samym lepszego zrozumienia własnej istoty i wszechświata.
Każdy człowiek jest sumą swojej przeszłości i całej przeszłej wiedzy o niej, zawartej w każdym z nas. Uzdrawianie przeszłości może uzdrowić teraźniejszość, a tym samym i przyszłość!

Są różne techniki regresu, można przeprowadzić go w hipnozie lub nie. Znacznie łatwiejsza w użyciu jest ta, nie wymagająca transu. Jest to technika świadomości, działa bardziej uniwersalnie niż hipnoza. Osoba poddawana regresowi może w każdej chwili otworzyć oczy i opisywać rzeczy, na które patrzy, potem znów je zamyka i nadal odbiera informacje z przeszłości. Technika ta nigdy nie wymyka się spod kontroli pacjenta. Niektóre książki przestrzegają przed takim nawiązaniem kontaktu z przeszłością, twierdząc, że osoba może nie wytrzymać bólu i przykrych emocji, ale nie jest to prawdą. Nie trzeba ponownie przeżywać dawnego bólu czy przykrych emocji, wystarczy świadomość ich istnienia.
Zadaniem prowadzącego jest zajęcie się wszelkimi urazami po to, aby je uwolnić.
Dzięki energii uzdrawiającej, płynącej od prowadzącego lub Przewodników Duchowych, bez ryzyka można uporać się ze wszystkim cokolwiek się pojawia.
Samo zrozumienie, jakiego rodzaju zdarzenie z przeszłości spowodowało sytuację występującą w życiu obecnym, zwykle nie wystarcza do uzdrowienia sytuacji. Moc przykrych zdarzeń z przeszłego życia można usunąć tylko przez wybaczenie. Należy zrozumieć, że każdy człowiek sam tworzy okoliczności swojego życia, łącznie z krzywdami, które inni ludzie mu wyrządzają. Ranimy siebie samych, dlatego, że nie chcemy wybaczać.
Nie należy pozostawiać żadnego przeszłego życia bez przebaczenia. Przebaczając to, co się wydarzyło, nie mamy do stracenia nic, a jak wiele do zyskania. Być może niektórzy się dziwią, że zwykłe przebaczenie może spowodować uzdrowienie, ale jest wiele przykładów takiego działania. I tak naszym zadaniem jest uporać się ze wszystkimi urazami ze wszystkich wcieleń. Im szybciej uwolnimy te węzły energii, tym swobodniej i szczęśliwiej będziemy mogli funkcjonować, na co dzień, a raz uwolnione, już nigdy nie pojawią się.
Nie ma znaczenia, czy można zweryfikować przeszłe życie na podstawie kronik czy napisów na nagrobkach. Najważniejsze, aby osoba, poszukująca informacji, uzdrowienia, dokonała oczyszczenia. Niemal w każdym przypadku po zakończeniu sesji widać natychmiastową poprawę samopoczucia pacjenta.
Każdą sesje powinno poprzedzać uzgodnienie celu. Jeśli pacjent zgłasza się po raz pierwszy najlepiej poprosić o przedstawienie przeszłego życia, które ma największy wpływ na obecne. Dzięki temu można odnieść największe korzyści, ponieważ informacje te są tuż pod poziomem świadomości, a to, co zostało zapomniane; wciąż oddziałuje na daną osobę.
Informacje z przeszłego życia wpływają na nasze postępowanie, poglądy, bardzo mocno. Gdy dotrą do świadomości, czyli zostaną przypomniane i wybaczone, ich moc oddziaływania znika.
Tylko rzeczy ukryte w podświadomości mogą wprowadzać zamieszanie.
 

ZDROWIE

Kilka przykładów.
1. Osoba, która utopiła się w poprzedniej inkarnacji, teraz boi się wody i ma problemy z oddychaniem. Po sesji oddycha z łatwością.
2. Ból odcinka szyjnego. W przeszłym życiu ścięto mu głowę. Po regresji ból zniknął i nie pojawił się.
3. Kobieta skarżąca się, że nie znosi, jak ktoś dotyka jej szyi. Przyczyna była kiedyś uduszona. Po regresji nie reaguje na dotyk szyi.
4. Epileptyk. Przyczyna został uderzony w głowę, nieprzytomny, zmarł. Po regresji choroba zniknęła.
5. Kłopoty z kręgosłupem, upadek z konia, po uprzednim zranieniu nożem. Po regresji bóle ustąpiły.
6. Problem z otyłością. W poprzednim życiu mężczyzna żył na Dzikim Zachodzie. Gdy był dzieckiem, wciąż upominano go "Jedź, dopóki masz co, niewiadomo kiedy będzie następny posiłek." Po sesji, brak potrzeby objadania.
 

ZWIĄZKI
1.
Ania od urodzenia czuła się niekochana. Uważała, że zarówno rodzice, jak i otoczenie nie lubi jej. Doszukiwała się u siebie przyczyny tego nastawienia innych. Myślała, że jest brzydka, głupia. Zaczęła uciekać w otyłość. Skoro mnie nie lubią, będę brzydka. Karała siebie za coś, czego nie rozumiała.
Regres do lat dziecinnych przyniósł wyjaśnienie. Bardzo ciężkie doświadczenia z wczesnego dzieciństwa, w których uczestniczyła matka, spowodowały jej zamknięcie emocjonalne. Matka nie potrafiła wyjaśnić tej sytuacji, dziecko było zbyt małe. Z czasem ich kontakty stały się napięte i wrogie. Dziecko potrzebowało miłości jak powietrza, nie rozumiało, co się dzieje. Oskarżało matkę o brak miłości.
Regres wyjaśnił sytuację i powoli zmienia ich relacje.
Ania sama nigdy nie znalazłaby przyczyny swego bólu, matka z pewnością nie odważyła by się rozmawiać o tym.
2.
Weronika nie potrafiła nawiązać ze swym mężem prawidłowych relacji. Wyszła za mąż, jak jej się wydawało, z miłości. W związku szybko rozpoczęły się problemy. Rozeszli się, lecz mąż wciąż "ciągnął" do niej. Nie chciał, jak to określiła, odczepić się od niej.Podczas sesji regresu okazało się, obecny mąż był w jednej z inkarnacji stręczycielem. Wykorzystywał ją, a ona nienawidziła go za to. Nie potrafiła wybaczyć. Ból poniżenia pozostał w niej przez całe ówczesne życie i przeniósł się na obecne.
W obecnym życiu był dobrym i troskliwym człowiekiem, ale ona wciąż czuła do niego pogardę, złość.
Emocje, które brała za miłość na początku ich związku, były uzależnieniem erotycznym, pozostałością po tamtym wcieleniu.
Przeprowadziłyśmy rytuał wybaczania. Weronika zrozumiała, co się wówczas wydarzyło, jakie były przyczyny i wybaczyła.
W jej życiu nastąpiła zmiana. Mąż odszedł, zostało mu wybaczone, a on uwolniony od poczucia wyrządzonej krzywdy. Choć działo się to na planie energetycznym, znalazło odzwierciedlenie na planie materialnym. Tak naprawdę czas, ani żadne bariery nie istnieją. Nastąpiło wybaczenie, dalsze kontakty nie były potrzebne.
Weronika i jej mąż spotkali się, aby dokonało się wybaczenie, pojednanie, harmonia.
Gdyby do tego nie doszło, ich niewłaściwe relacje trwały by nadal a oni spotkali by się w następnej inkarnacji, aby znów dać sobie szansę rozwiązania tego problemu.
 
Wracamy, aby być razem, ciągle od nowa, z dwóch powodów: miłości i nienawiści. Każda nienawiść musi w końcu przerodzić się w miłość. Jeśli więc masz nie załatwione rachunki emocjonalne z poprzednich inkarnacji, należy to przepracować jak najszybciej, dla własnego dobra.
Jest prawdopodobne, że w obecnym, lub następnych życiach dostaniesz szansę naprawienia sytuacji. Ponieważ często takie związki są trudne, lepiej nie czekać i w obecnym życiu dokonać wybaczenia, właśnie poprzez regres i rytuał wybaczania.

< Wstecz12Dalej >


Komentarze (2)

Regres to uzdrowienie przeszłości, lepsze zrozumienie własnej istoty i wszechświata - Usmiech za 1 zl

Napisane przez usmiech za darmo, 21 August 2009
A ile moja droga bierzesz za swoj usmiech, czy jeszcze usmiechasz sie za darmo.... czy trzeba miec w kieszeni 100-wke. Kobieto jaka ty sobie karme montujesz ?????????????? sobie i calej swojej rodzinie ??????????? Pozdrowka od swiata darmowego usmiechu i darmowego poradnictwa duchowego.

Pozdrowienia

Napisane przez anna, 5 June 2011
Witam, pozdrawiam SERDECZNIE.Lubię o tym czytać i dlatego piszę ,co sama doświadczyłam. Wiem z autopsji, że jestem TUTAJ trzeci raz. Cofałam się w czasie: 1/ jestem chłopem pańszczyźnianym, wyglądam jak chłop małorolny :Piast KOŁODZIEJ GRZYWKA obcięta, ubranie zgrzebne,przewiązane paskiem, 2/ jestem pokojówką, mam ciemne włosy, przedziałek na środku głowy, strój służbowy: ciemna sukienka, czepeczek na głowie, a w ręce piórko do ścierania kurzu. 3/ mój obecny wizerunek, 4/ nowe narodziny- jestem bardzo mądrą osobą,radzę ludziom co mają robić, żeby żyło się im lepiej,
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY