Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Listopad » Efekt Izajasza. Gdy modlitwa i proroctwa łączą się z fizyką kwantową

Efekt Izajasza. Gdy modlitwa i proroctwa łączą się z fizyką kwantową

Efekt Izajasza. Gdy modlitwa i proroctwa łączą się z fizyką kwantową I ujrzałem nowe niebo i nową ziemię(..) i usłyszałem głos mówiący, że śmierci już odtąd nie będzie, ani smutku, płaczu, bowiem dawne rzeczy przeminęły. - Esseńska Księga Objawienia

 

linia

gregNasilający się dramat napięć społecznych, degradacja środowiska, wszechobecny krach gospodarczy, czy też potężne i wciąż zwiększające  swą dynamikę anomalie klimatyczne, niczym trąby Jeryha zwiastują zbliżający się Armagedon.

Matka Natura, zsyłając różnorakie klęski, chce nam uprzytomnić konieczność natychmiastowego zwrotu w dokonywanych przez nas  niewłaściwych wariantach wyborów zdarzeń. „Piąte Słońce” wg. Indian Hopii po dwóch wojnach światowych jeszcze daje człowiekowi ostatnią szansę opamiętania się i naprawienia szkód jakie dotychczas człowiek wyrządził  Matce Ziemi.  Czy nie jest już za późno, by powstrzymać straszliwe i gwałtownie nacierające Doomsdey? 

 A może trzeba by szukać pominiętych, zignorowanych czy  zniszczonych przez człowieka ogniw w Boskiej Matrycy Stworzenia? Czy analiza prastarych proroctw w połączeniu ze współczesną fizyką kwantową naprowadzi nas na właściwe wybory w nieskończonej ilości wariantów, którymi dotychczas ślepo kierował się ludzki egoizm i hedonizm? Na te i wiele innych pytań stara się dać nam odpowiedź Gregg Braden w rewelacyjnej książce, bestsellerze New York Timesa pt. „Efekt Izajasza”.

Te pierwsze złe wybory, zdaniem Gregga Bradena, miały miejsce dużo wcześniej, bo 325 roku na soborze w Nicei. Wówczas większość literatury starożytnej gnozy, genialnych dzieł Esseńczyków, słów Jezusa czy ich interpretacji, starożytnych mędrców i proroków,  niepasująca do głównych założeń przyjmowanych dogmatów w nowym porządku tworzących się struktur religii chrześcijańskiej, została bezpowrotnie zniszczona lub zakazana. W akcie rozpaczy z myślą o potomnych ukryto wiele cennych dzieł w Qumran, Nag Hammandii czy też w odległych, ale bezpiecznych  klasztorach Tybetu.

Odkrycia tych dzieł w  XX wieku zaszokowały świat, lecz długo przemilczane dopiero niedawno w całości ujrzały światło dzienne. Swoją mądrością i głębią szokują i zdumiewają niedościgłą wprost wnikliwością w Naturę Rzeczy a zarazem rzucają pomost do współczesnej fizyki kwantowej, a  w wielu wątkach nawet ją wyprzedzają. Ukazują integralność człowieka ze wszechświatem.  „Jak na górze tak i na dole” to holograficzne rozumienie świata z wizją  współuczestniczenia człowieka w akcie kreacji, kreacji zarazem dobra i zła, a zatem tworzenia harmonii w kosmosie lub destrukcji, takiej do jakiej zmierza współcześnie człowiek, a któremu kosmos z nawiązką zwraca wyrządzone zło..

Gdyby było nam dane od początku dysponować wiedzą, gromadzoną być może przez setki pokoleń ze starożytnej biblioteki aleksandryjskiej (niestety spalonej), czy obecnie odkrytych w Qumran i Nag Hammandii, korzystając z kontinuum przekazu mądrości naszych przodków na pewno nie błądzilibyśmy na oślep, po omacku w poszukiwaniu dla siebie modelu świata, lecz wpisując się w jego wielką kontynuację ominęlibyśmy wiele dramatów na skalę makro i mikrokosmosu.

 „Efekt Izajaszato lektura, która powinna być w każdym domu, by przypominać nam o odwiecznej tradycji i mądrości naszych przodków. Księgi zawierają wielką mądrość, "...Czytaj ją, prosimy"- pisze prorok Izajasz, ale zaraz też odpowiada: "Nie mogę, bo ona jest  zapieczętowana". W dalszym komentarzu podaje mistyczny klucz  do jej otwarcia i zrozumienia. Tym kluczem jest wizja Pokoju. Prawdziwy pokój najpierw musimy znaleźć w sobie. poprzez poznanie siebie, zrozumienie własnej natury i odkrycie prawdziwej boskości w sobie samym, by następnie odkryć ją w drugim człowieku. Mając tak rozumiany pokój stajemy się Synami Światłości czyniącymi pokój w całym Wszechświecie

Józef Łącki

Gregg Braden to bestsellerowy autor New York Timesa, który jest uważany za światowego pioniera łączenia nauki z duchowością. 22 lata temu porzucił intratną posadę w międzynarodowej korporacji by móc poświęcić się poszukiwaniom Boga. Od tamtego czasu odwiedził dziesiątki pradawnych klasztorów, odizolowanych wiosek i miejsc na poły mitycznych. Dzięki swojej podróży stworzył książkę, która może podważyć paradygmaty naszej wiedzy i wiary.
    Efekt Izajasza łączy fizykę kwantową i prastare proroctwa. Autor dowiedział się o jego istnieniu z prastarego zwoju spisanego przez proroka Izajasza. Okazało się, że wizja naszych czasów zapisana przed niemal trzema tysiącami lat zaskakująco mało odbiega od rzeczywistości. Izajasz odkrył jednak coś znacznie potężniejszego niż tylko możliwość przewidywania tego, co się wydarzy. Zdał sobie sprawę z tego, że istnieje określona liczba alternatywnych wersji przyszłości i tylko od nas zależy, która z nich się uaktywni. Tym właśnie jest Efekt Izajasza. To w nim tkwi sekret przyszłych losów naszych, jak i całej planety.
    Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób możesz uaktywnić tę przyszłość, która będzie dla Ciebie najlepsza. Zrozumiesz także, jak Twoje ciało reaguje na zmiany zachodzące na świecie. Nauczysz się rozszyfrowywać najbardziej znane proroctwa i poznasz pełne znaczenie każdego z nich. Odkryjesz także sekret modlitwy, która zawsze zostaje wysłuchana.
    Potężniejszy niż Efekt Motyla. Efekt Izajasza!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (2)

Efekt Izajasza. Gdy modlitwa i proroctwa łączą się z fizyką kwantową - Efekt Izajasza

Napisane przez Estera, 28 November 2011
Przekonałeś mnie, kupię tą książkę. Taka literatura jest potrzebna nam na te trudne czasy

MkhlkbgaPkiSmsCbAsv

Napisane przez Hideyuki, 2 February 2012
Trafna uwaga! Moje ptnayie: jak długi tekst może kończyc się wykrzyknikiem. Wiadomo nagłówek mojego komentarza nie podlega dyskusji, lecz gdy rozwijamy bardziej tekst…!? Stosowac krótkie zdania bezczasownikowe?
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY