Bochenia
Bochenia » Świat od Wewnątrz » 2011 » Sierpień » Zrozumieć tajemnicę życia

Zrozumieć tajemnicę życia

Zrozumieć tajemnicę życia Dziwna jest nasza sytuacja tu, na Ziemi. Każdy z nas przychodzi z krótką wizytą, nie wiedząc dlaczego, a jednak czasami wydaje się, że zgadujemy jej cel - Albert Einstein

linia

reinkarnacjaRegresja do życia między życiami wg metody dr Michaela Newtona to wyjątkowa technika umożliwiająca przeżycie jedyne w swoim rodzaju. Odwiedziny w świecie Dusz. Dr Michael Newton jako dyplomowany hipnoterapeuta rozwinął własną technikę umożliwiającą dosięgnięcie głęboko ukrytych wspomnień pacjentów o ich życiu po śmierci. W stanie głębokiej hipnozy, po przeniesieniu ich w stan nadświadomości, pacjenci opisują co wydarzyło się im w ich poprzednich życiach na Ziemi i to co się wydarzyło pomiędzy tymi życiami. Opisują ważne zdarzenia z poprzednich żyć wpływające na ich aktualne życie, jak również opisują jak wygląda świat Dusz, kogo tam spotykają, z kim rozmawiają. Spotykają swojego Przewodnika Duchowego i dowiadują się dlaczego powrócili  z powrotem tutaj na Ziemię i jaki cel, jakie doświadczenie i z kim wybrali sobie tym razem do pracy. Bardzo trafnie hipnoza LBL została nazwana „duchową regresją”.
Czego między innymi możesz dowiedzieć się w czasie duchowej regresji?

 •  Co odczuwasz w momencie śmierci.
 •  Co widzisz i czujesz zaraz po śmierci.
 •  Analizujesz i doświadczasz wartości przeżytego życia.
 •  Spotykasz duchowych opiekunów/przewodników.
 •  Spotykasz swoją grupę duchową.
 •  Dowiadujesz się dlaczego masz takie życie a nie inne?
 •  Dlaczego wybrałeś to właśnie ciało?
 •  Kto jest twoją bratnią duszą?
 •  Jakie jest twoje duchowe imię.
 •  Co sobie zaplanowałaś/eś na to życie?
 •  I wiele, wiele innych nurtujących cię tematów dotyczących nie tylko twojego prywatnego życia, związków i pieniędzy, ale też świata ,kosmosu, rozwoju Ziemi i postępu duchowego.

Książki dr Michaela Newtona:
„Wędrówka dusz”
„Przeznaczenie dusz”
„Życie między wcieleniami”
„Brzmienie życia”
Możesz również sam zaspokoić własną ciekawość życia, bądź pozbyć się dręczących Cię przypadłości z którymi nie radzi sobie medycyna. Więcej na stronie:
http://www.zyciemiedzyzyciami.pl/kontakt.htmlKomentarze (2)

Zrozumieć tajemnicę życia - Aby Zrozumieć Zaświaty

Napisane przez Piotr, 24 August 2014
Mam zaszczyt być pierwszym co do komentarza o tematyce zaświatów, podczas regresji. Nie jestem nowicjuszem w tej dziedzinie, sam wprowadzałem w trans ludzi a po wybudzeniu byli bardzo zdziwieni co mówili o poprzednich wcieleniach. Zgadzam się z Albertem Einsteinem w 100% że są ludzie o różnym pokroju co do wiary w ramach rozwoju duchowego, ja dopiszę że to zależy od ilości przebytych reinkarnacji na Ziemi a każda podnosi człowieka na wyższy poziom. Tę poprzednio zdobytą wiedzę posiadamy w podświadomości do której można się dostać w trakcie hipnozy. Podświadomość to nic innego jak " z punktu religijnego to duch święty ". O tym piszę szerzej w książce "ZA KULISAMI U BOGA" lecz ta książka niema nic wspólnego z Bogiem, wręcz obalam mit Boga. Aby kontaktować się z zaświatami jest wiele sposobów, między innymi poprzez pismo automatyczne, którego można nauczyć się zaczynając od seansów, o tym też piszę ale w innej książce. Mam nadzieję, że w końcu ludzkość będzie coraz bardziej dociekliwa, co dzieje się z duszą po śmierci ciała, w tym celu, stworzyłem 2 schematy wizualne aby pobudzić wyobraźnię na czym polega rozwój duchowy poprzez reinkarnację, uszeregowałem kolory aury według wiedzy Michaela Newtona jest umieszczony w książce. Te kolory aury dają podgląd, na jakim stopniu rozwoju duchowym, nasza dusza znajduje się. Tak że ta wiedza o której autor opowiada jest bardzo istotna dla każdego człowieka.

Aby Zrozumieć Zaświaty

Napisane przez Piotr, 24 August 2014
Mam zaszczyt być pierwszym co do komentarza o tematyce zaświatów, podczas regresji. Nie jestem nowicjuszem w tej dziedzinie, sam wprowadzałem w trans ludzi a po wybudzeniu byli bardzo zdziwieni co mówili o poprzednich wcieleniach. Zgadzam się z Albertem Einsteinem w 100% że są ludzie o różnym pokroju co do wiary w ramach rozwoju duchowego, ja dopiszę że to zależy od ilości przebytych reinkarnacji na Ziemi a każda podnosi człowieka na wyższy poziom. Tę poprzednio zdobytą wiedzę posiadamy w podświadomości jest to pamięć wszystkich naszych reinkarnacji do której można się dostać w trakcie hipnozy. Podświadomość to nic innego jak " z punktu religijnego to duch święty ". O tym piszę szerzej w książce "ZA KULISAMI U BOGA" lecz ta książka niema nic wspólnego z Bogiem, wręcz obalam mit Boga. Aby kontaktować się z zaświatami jest wiele sposobów, między innymi poprzez pismo automatyczne, którego można nauczyć się zaczynając od seansów, o tym też piszę ale w innej książce. Mam nadzieję, że w końcu ludzkość będzie coraz bardziej dociekliwa, co dzieje się z duszą po śmierci ciała, w tym celu, stworzyłem 2 schematy wizualne aby pobudzić wyobraźnię na czym polega rozwój duchowy poprzez reinkarnację, uszeregowałem kolory aury według wiedzy Michaela Newtona jest umieszczony w książce. Te kolory aury dają podgląd, na jakim stopniu rozwoju duchowym, nasza dusza znajduje się. Tak że ta wiedza o której autor opowiada jest bardzo istotna dla każdego człowieka.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY