Bochenia
Bochenia » W kierunku mądrości » 2010 » Maj » Potęga i odpowiedzialność naszych myśli

Potęga i odpowiedzialność naszych myśli

Potęga i odpowiedzialność naszych myśli Starożytne baśnie i przekazy mędrców dotyczące naszego życia, oddziaływania na środowisko w którym żyjemy, wprost fantastyczne możliwości naszych słów i zaklęć,

 z biegiem czasu zaczęły tracić na potędze wszechmocy, rodząc nie tylko brak zaufania, ale nawet śmiesząc swym „sztucznym” dydaktyzmem. Dopiero długie i żmudne badania największych laboratoriów świata niejako przywróciły zagubiony klucz do właściwego pojmowania przekazywanych tajemnic dotyczących naszych zachowań niejako przypisanych  bogom czy demonom. Warto dokładnie obejrzeć poniższe filmy, by faktycznie spojrzeć na świat potencjalnych możliwości każdego z nas posługując się na pozór zwykłą wodą. Woda posiada niewiarygodną pamięć poprzez swoją strukturę ułożoną w odpowiednie klastery tworzące  swoisty alfabet wodny.  Tym alfabetem zapisane są wszystkie informacje typu nienawiść, gniew, pożądanie, zawiść, ale również i miłość, dobro, piękno itp.
Aż chciałoby się powiedzieć, jak bardzo negatywne uczucia zdominowały polską wodę, która w swojej zapisanej pamięci te negatywne uczucia przeobraziła w tak potężne żywioły niszczenia.
Serdecznie zachęcam Czytelników do spokojnego i uważnego obejrzenia poniższych filmów. Jest to kompendium wiedzy dotychczasowo rzadko jeszcze publikowanej, ale już dawno odkrytej przez świat nauki.

 Komentarze (1)

Potęga i odpowiedzialność naszych myśli - nasza odpowiedzialność

Napisane przez Lolek, 6 June 2010
Należy się radować, że człowiek tak wiele może zrobić poprzez swoje myśli, praktyki własny rozwój dla drugiego człowieka, dla środowiska i w sumie dla całego Kosmosu. Może też wszystko zepsuć, niszcząc w swojej nienawiści, fanatyzmie i głupocie. Od nas wszystko zależy jaka będzie nasza przyszłość,zdrowie a nawet pogoda. Te filmy dają na to ciekawe dowody i warto do tego powracać, by mieć świadomość własnej odpowiedzialności za wszystko nie zrzucając wszelkiego zła tylko na decydentów, naukowców, wszelkich hierofantów. Każdy jest kowalem własnego losu, ale i również jak się okazuje naszej wspólnej doli czy niedoli.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY