Bochenia
Bochenia » Świat od Wewnątrz » 2009 » Kwiecień » Niech Święta te narodową refleksje przyniosą!

Niech Święta te narodową refleksje przyniosą!

Niech Święta te narodową refleksje przyniosą! Zmartwychwstały Mocarz idzie do nas w parze z cudem budzącej się Wiosny wnosząc optymizm w nasze smutne, skute lodem zimowe serca.

Wyjdźmy Mu naprzeciw gotowi do własnej odnowy, by impulsem Jego woli
siebie tworzyć wielkimi, wszak Bogami jesteśmy jak nas Pan zapewnił.

Od nas zależy czy Nim się staniemy w fenomenie praw i mocy nam jeszcze nieznanych, czy tylko dotkniemy w przelocie zimny odblask od ściany groty, będąc już przeświadczeni o swojej wielkości i w pułapkę pychy ku zatraceniu wpadając.

Niech te Święta narodową refleksje przyniosą, stwarzając każdemu szansę dotknięcia Nieskończonego, by ślady Jego przenieść w czyny dnia powszedniego, narodowej zgody, mądrych praw, wzajemnego szacunku, większej pokory na każdym, świeckim czy kościelnym urzędzie.

Takie, potencjalnie spełniające się życzenia dla Każdego wysyłam i duchem optymizmu czekam na realne ich urzeczywistnienie nie tylko w święta.

Józef ŁąckiKomentarze (1)

Niech Święta te narodową refleksje przyniosą! - Życzenia - oby się spełniły!

Napisane przez Kinga, 14 June 2009
Piękny język i bogata treść. Oby tylko się spełniły dla nas wszystkich.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY