Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2017 » Kwiecień » Książka to partner w życiowej podróży

Książka to partner w życiowej podróży

Książka to partner w życiowej podróży Czytanie było mi najlepszym lekarstwem przeciw zniechęceniu do życia; nigdy nie miałem troski, której by godzina spędzona na czytaniu nie rozprószyła - Monteskiusz

linia

fotoDr Robert Buist - wiodący  dietetyk  Australii o ponad 20-letnim doświadczeniu w branży medycznej, ekspert ds. odżywiania, wykładowca w Australii i za granicą wśród lekarzy, farmaceutów i innych pracowników służby zdrowia.

Głód tlenowy - przyczyna wielu chorób – Samodzielna terapia mitochondrialna – dr Robert A. Buist

książkaPrzewlekła hipoksja, czyli niedobór tlenu w tkankach, jest powodowana zaburzeniami funkcjonowania mitochondriów stanowiących centra energetyczne komórek. Stanowi ona przyczynę występowania chorób takich jak cukrzyca, choroba Parkinsona, Alzheimera, schorzenia neurodegeneracyjne, sercowo-naczyniowe, neurozy czy zespół przewlekłego zmęczenia. Autor wyjaśnia, co uszkadza mitochondria przy pomocy jakiej terapii można temu przeciwdziałać. Dzięki niemu uświadomisz sobie, jak wielką rolę w walce z wolnymi rodnikami odgrywają antyoksydanty, poznasz zbawczą moc preparatu opartego na młodych komórkach drożdży oraz nieoczywiste związki pomiędzy procesami zachodzącymi w ciele, takie jak wpływ syntezy kwasu mlekowego na występowanie nerwic lękowych. Dotleń ciało, zyskaj zdrowie.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoJulien Venesson konsultant w dziedzinie żywienia i dziennikarz naukowy, pisze dla wielu specjalnych stron internetowych. Prowadzi również szkolenia dla profesjonalistów

Gluten free. Jak współczesna pszenica nas zatruwa- Julien Venesson

książkaModyfikowana genetycznie pszenica jest co prawda wydajniejsza, ale jednocześnie ma znacznie więcej glutenu. Nic zatem dziwnego, że obecnie aż jedna na trzy osoby może wykazywać wrażliwość na to białko. Lekarze nie podejrzewają, że za chroniczne zmęczenie, kłopoty z trawieniem i nastrojem, bóle głowy, artrozę, zawroty, neuropatie lub bóle mięśniowe odpowiedzialna jest pszenica! Co więcej, u osób z predyspozycjami genetycznymi gluten jest czynnikiem wyzwalającym choroby autoimmunologiczne: celiakię, chorobę Crohna, stwardnienie rozsiane, cukrzycę typu 1 czy reumatoidalne zapalenie stawów. Niniejsze dzieło stanowi syntezę prowadzonych badań naukowych nad glutenem oraz przeprowadzonych rozmów, wyłącznie ze specjalistami w tej dziedzinie. Postaw na świadome odżywianie!
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

foto

fotodr Laura Berman, znana na całym świecie amerykańska terapełtka i pedagog życia seksualnego związana z relacjami. Popularna dziennikarka telewizyjnyna, radiowa i internetowa. Autorka najlepiej sprzedających się  książek. Asystentka profesora klinicznego w zakresie psychiatrii w Feinberg School of Medicine na Northwestern University w Chicago.

Kwantowa miłość. Naukowy sposób na szczęśliwy związek - dr Laura Berman

książkaOpierając się na fizyce kwantowej Autorka wyjaśnia, jak można wykorzystać zjawiska zachodzące w naszym wewnętrznym świecie w celu kreowania w związku nowego wymiaru namiętności, więzi i rozkoszy. Wszystkie tezy podpiera zarówno własnymi doświadczeniami, jak i praktyką kliniczną. Ta książka pozwoli Ci nanieść swoją unikalną częstotliwość energetyczną na Mapę Kwantowej Miłości oraz pracować świadomie z energią ciała, serca i umysłu. Podniesiesz własny profil energetyczny i zharmonizujesz częstotliwość wibracji z częstotliwością partnera, abyście mogli razem się rozwijać. Nauczysz się również uprawiać kwantowy seks. Autorka proponuje zarówno rozwiązania dla nękanych problemami par, jaki i singli. To nie miesiąc miodowy, ale coś o wiele lepszego!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

  fotoAjahn Brahm  urodził się w rodzinie robotniczej w Londynie w 1951r. W końcu lat 60. uzyskał stypendium i rozpoczął studia na wydziale fizyki teoretycznej Uniwersytetu Cambridge. Po ukończeniu studiów przez rok uczył w szkole średniej. Po roku wyjechał do Tajlandii i został mnichem oraz uczniem Ajahna Chaha Bodhinyany Mahathery.

Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca-Ajahn Brahm

książkaAutor zdradza buddyjskie techniki medytacyjne pozwalające ubogacić życie każdego człowieka. Dzięki jego ponadczasowym poradom uwolnisz się od przymusu przejmowania kontroli nad wszystkimi aspektami życia i odpowiednio ustawisz swoje priorytety. Poprzez medytację wprowadzisz do swojego życia spokój i harmonię. Zaczniesz w pełni doświadczać każdej przeżywanej chwili i przestaniesz żyć przeszłością, jak również tym, co ma dopiero nastąpić. Wśród proponowanych technik Autor prezentuje medytację metta i rozszerzanie miłości na tych, których się kocha i nie tylko. Uda Ci się także wyeliminować blokady.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoKyle Gray od najmłodszych lat miał duchowe spotkania. Kiedy miał zaledwie cztery lata, dusza jego babci odwiedziła go z drugiej strony. Dorastając, Kyle zawsze potrafił usłyszeć, czuć i zobaczyć, co wykracza poza naturalne zmysły, co ostatecznie doprowadziło go do odkrycia siły i miłości aniołów w jego nastolatkach.

Praca z energią. 111 ćwiczeń wzmacniających Twoje wibracje - Kyle Gray

książkaCały wszechświat jest zbudowany z energii. Jest ona całkowicie neutralna, lecz reaguje na nasze emocje i działania. Dzięki tej książce będziesz w stanie świadomie kreować wasze interakcje. Pomoże Ci w tym najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w Wielkiej Brytanii, który odsłania 111 podstawowych ćwiczeń, które sam stosuje w celu rozwoju swoich duchowych umiejętności. Teraz i Ty będziesz wprowadzać energię na wyższy poziom. Zaufasz własnemu wewnętrznemu przewodnictwu i zaczniesz bez skrępowania wyrażać wszystkie aspekty siebie. Nauczysz się równoważyć dawanie i branie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś. Wskutek tego codziennie będziesz doświadczać więcej radości, miłości i cudów. Od energii do materii.
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoHolly Tse jest holistyczną uzdrowicielką i certyfikowaną masażystką, która od 2004 r. po uzdrowieniu samej siebie z trzech poważnych kryzysów zdrowotnych tą metodą, poświęciła się jej bez reszty.

Refleksologia w praktyce. Przez stopy do zdrowia – Holly Tse


książkaTeraz i Ty, podobnie jak mistrzowie potężnych praktyk Wschodu na przestrzeni tysięcy lat, możesz czerpać z dobrodziejstw chińskiej refleksologii. Ta pradawna sztuka leczniczego masażu stóp pozwala usprawnić przepływ uniwersalnej leczniczej energii i przywrócić Twoje ciało do stanu idealnej równowagi. Zyskasz zdrowie, długowieczność i wewnętrzną harmonię. Dowiesz się, jak samodzielnie przeprowadzać oczyszczanie organizmu i ładować swoje wewnętrzne akumulatory. Poznasz również sztukę właściwego odżywiania oraz wprowadzisz równowagę ciała i umysłu. Zyskasz siłę niezbędną do wprowadzenia zmian w życiu i błyskotliwego wyrażania własnej osoby. Odnajdziesz swoje powołanie i połączysz się z Duszą Smoka. A to dopiero początek… Refleksologia – Twoja droga do równowagi.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

fotoRuediger Dahlke Irmgard Baumgartner to światowej sławy weterynarz homeopata, który opiera swoje spostrzeżenia zarówno na osobistych doświadczeniach klinicznych, jak i najnowszych odkryciach nauki.

Zwierzę odbiciem ludzkiej duszy. Jak zrozumieć siebie dzięki pupilowi - Ruediger Dahlke

Autorka tej publikacji to światowej sławy weterynarz homeopata. Partneruje jej jeden z największych współczesnych ekspertów z dziedziny psychosomatyki. Dzięki tym dwóm niekwestionowanym autorytetom dowiesz się, jak dzięki zwierzętom otrzymać bezcenne informacje dotyczące problemów duchowych ich właścicieli. Uświadomisz sobie również, że nawet naukowcy potwierdzili, że złe traktowanie zwierząt odbija się na naszym zdrowiu. Poznasz sposoby na wykorzystanie oferowanego nam przez nie terapeutycznego wsparcia i argumenty za tym, że zwierzęta posiadają duszę. Odczytasz kluczowe sygnały dawane przez Twojego podopiecznego i zrozumiesz, jakie aspekty codzienności wymagają wzmożonej uwagi, a nawet zmiany. Zwierzę – Twój najlepszy nauczyciel.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/Komentarze (1)

Książka to partner w życiowej podróży - Kwantowa miłość

Napisane przez Aneta, 19 April 2017
Dobrym, bo trafnym zakupem była dla mnie książka "Kwantowa miłość". Moim zdaniem jest to kompendium wiedzy o całym systemie energetycznym człowieka, o korzyściach z prawidłowo rozwijanych w wyniku ćwiczeń, poszczególnych funkcji naszego ciała, które sami możemy osiągać przez podane instrukcje i ćwiczenia. Książkę tą poleciłbym każdemu młodemu człowiekowi, by mógł poznawać i odkrywać sukcesywnie w sobie wprost nieograniczone pokłady energetyczne, które bez pracy nad sobą są w wielkim uśpieniu i nie dają pełnej satysfakcji z życia.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY