Bochenia
Bochenia » W kierunku mądrości » 2014 » Marzec » Wielka zagadka zwierciadeł Kozyriewa

Wielka zagadka zwierciadeł Kozyriewa

Wielka zagadka zwierciadeł Kozyriewa Świat jest zwierciadłem bogactwa umysłu.

linia

Mikołaj Aleksandrowicz  Kozyriew  (1908-1983) wybitny rosyjski astrofizyk, specjalista od fizyki gwiazd, planet, księżyca oraz twórca teorii o wpływie czasu na nasz świat jako dodatkowym źródle  energii. Powszechnie najbardziej znany z projektów zwierciadeł zwanych na jego cześć zwierciadłami Kozyriewa, wykonanych do badań procesów czasowych, dowodzących, że czas – nie jest abstrakcyjną wartością, ale ma kierunek i energię. Teoria ta stworzona została na podstawie prac Alberta Einsteina i Hermanna Minkowskiego. Z ich prac wynika, że grawitacja jest zakłóceniem przestrzeni a czas jest jedną z cech zakłócających tą przestrzeń.

Kozyriew poszedł dalej w swojej idei w której zastanawiał się, nad efektami  koncentracji  czasu w swoich lustrach. Idea budowy zwierciadła, ma wiele wspólnego z ideami innego genialnego naukowca Wilhelma Reicha, ucznia Zygmunta Freuda. Odkrył on, że energia psychiczna dodatkowo wpływa na niektóre siły w przestrzeni, które można zwiększać za pomocą rozbudowanych konstrukcji. Badaną energię życiową nazwał orgonem, a konstrukcję wytwarzającą tą energię – generatorem orgonu. Generatory te, podobnie jak lustra Kozyrieva, mają wpływ nie tylko na energię psychiczną ludzi ale oddziaływują na  świat roślin i zwierząt Przewidywane przez prof. Kozyriewa  możliwości zwierciadeł skupiających różne rodzaje promieniowania zostały potwierdzone w eksperymentach naukowych w Nowosybirsku. 

W dniu 18 grudnia 1991 roku zostały przesłane za pomocą zwierciadła Kozyriewa pakiety danych do wielu krajów Europy i Azji  i odebrane przy pomocy podobnych zwierciadeł w tych krajach. Wyniki badań były w 95% zgodne  z przewidywanymi założeniami.  Udowodniono w ten sposób fakt istnienia inteligentnego pola wokół ziemi, w którym, jak w hinduskiej Kronice Akaszy, przechowywana jest wszelka informacja, poczynając od indywidualnej myśli i dokonań każdego z nas w prywatnym życiu, po wszystkie zaistniałe  zjawiska w świecie przyrody ożywionej i nieożywionej. Fenomenem ludzkiego umysłu jest zdolność do przechwycenia tych informacji w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na Ziemi,  niezależnie od szerokości geograficznej.
logo
Zwierciadła Kozyriewa to aluminiowe płaszczyzny w kształcie spiralno-cylindrycznych konstrukcji uformowane w prawo lub lewoskrętnym zwoju z laserem w ich wnętrzu. Tak modelowane kompozycje,  zdaniem prof. Kozyriewa  są zdolne do ekranowania i kondensowania strumienia  czasoprzestrzeni, który odziaływuje na ludzką świadomość. Ludzie w zwierciadłach Kozyriewa doznawali różnych przeżyć psychofizycznych takich jak:  wychodzenie z ciała (OOBE), podróże w czasie, telekineza, wzmożona intuicja, doskonałe samopoczucie, doznawanie uzdrowień, przewidywanie bliższej lub dalszej przyszłości  itp.

Pogłębione eksperymenty z lustrami przy innej ich konfiguracji dały zupełnie inne zjawiska np. paraliżujący strach uczestników eksperymentu, pojawienie się dziwnych talerzowych obiektów o dużej intensywnej jasności, powstanie zórz polarnych, zmiany biegunowości magnetycznej i wielu innych.  Jak widać w potencjale Przyrody, podobnie jak u człowieka, jest wpisana możliwość  dobrych i złych wyborów takich, które pomagają człowiekowi lub służą jego zagładzie. Wybór zależy od naszego rozwoju moralnego, duchowego czy intelektualnego.

Obecnie zwierciadła Kozyriewa  wykorzystywane są w leczeniu ludzi z zaburzeniami psychosomatycznymi. W trakcie „zabiegu” ludzie po prostu przeobrażają się (transformują) poprzez możliwość poszukiwań subiektywnego (indywidualnego, osobistego) czasu dla każdego pacjenta. Każdy człowiek jest źródłem czasu, ale stale go traci, rozpraszając jego przepływ w skutek niewłaściwego postępowania, natomiast lekarze za pomocą specjalnych ekranów na krótki czas go „zbierają”.  Aby to zrobić, pacjenci są umieszczani w specjalnej komorze wyposażonej w system luster Kozyriewa, które ekranują wewnętrzne stany człowieka, nie dopuszczając do ich rozproszenia.

Zdaniem prof. Kaznaczejewa powyższe zjawisko – to reakcja informacyjnego ziemskiego pola magnetycznego po wprowadzeniu do niego za pomocą zwierciadła Kozyriewa ludzkich form myślowych. Jeśli tak  jest to powstaje pytanie: jaką siłę posiada informacja jeśli jest w stanie spowodować takie zjawiska  fizyczne oraz co dzieje się w centrum wklęsłego lustra jeśli na myśli człowieka umieszczone w lustrze, zaczyna odpowiadać planeta, a może i Inny Umysł?

Józef ŁąckiKomentarze (11)

Wielka zagadka zwierciadeł Kozyriewa - Tajemnica wszechświata

Napisane przez Agnieszka, 13 April 2014
Czy przy pomocy zwierciadeł Kozyriewa możemy uzyskać odpowiedź dotyczącą kluczowej tajemnicy wszechświata?Czy stwórca jako pomysłodawca nie będzie mieć już tajemnic, i świat odda w ręce swoim dwom świadkom?

NIERDZEWNE ALUMINIUM ?

Napisane przez MANIEK, 19 November 2014
PO ZOBACZENIU HASŁA NIERDZEWNE ALUMINUM NIE MAM JUŻ ŻADNYCH PYTAŃ CO DO ZAWARTOŚCI MERYTORYCZNEJ TEGO MATERIAŁU.

Nastawiony umysł

Napisane przez Peter, 20 November 2014
Panie Maniek, gdzie Pan spotkał w artykule nierdzewne aluminium? Nigdzie tam nie ma takiego słowa. Być może na filmie ktoś tak przetłumaczył, choć nie zauważyłem. Co to znaczy uprzedzony negatywnie umysł. Można nawet skrytykować mimikę twarzy jeśli człowiek się tak nastawi. Proszę Pana, prof. Kozyriew to wielka postać ze świata nauki i nie szukajmy dziury w całym w rzeczach będących najmniej istotnych w idei poruszanego problemu

Kwestia tłumaczenia

Napisane przez Saiyan5, 7 December 2014
W filmiku mowa jest o stali nierdzewnej zamiast aluminium (z Al jest w Nowosybirsku).

wszeswiat jest dziwny lecz zrozumialy

Napisane przez ryszard, 3 April 2015
od chwili wielkiego wybuchu w strukturze powstania zostały zapisane wszystkie możliwe kombinacje i wdaje się ze sa one dla nas osiągalne do wykorzystania lecz ja bym uwazal by podczas eksperymentow nie uruchomić zamkniecia programu bo taka opcja tez musi istnieć ryszard

Coś jest na rzeczy...

Napisane przez Adam, 10 January 2016
Niewątpliwie coś w tym jest bo inaczej nie popłynęły by pieniądze na te badania. Jest taki film na "yutub" pt: Niesamowite odkrycie rosyjskich badaczy. Polecam jako doskonałe uzupełnienie całego opisu.

ZWIERCIADLO KOZYRIEWA

Napisane przez LECH, 22 May 2016
Ogladalem program o Zwierciadle Kozyriewa kilkakrotnie, bardzo interesuje mnie jak zostalo wykonane,jakich materialow uzyto do jego konstrukcji.Prosze o pomoc mnie i jezeli mozna przeslanie jakis szkicow lub planow ktore pomogly by mnie w zrobieniu podobnego urzadzenia na wlasny uzytek. Z Powazaniem , Lech.

ZWIERCIADLO KOZYRIEWA

Napisane przez LECH, 22 May 2016
Bardzo jestem zainteresowany urzadzeniem (ZWIERCIADLEM KOZYRIEWA),bardzo prosze o pomoc mnie .Chcialbym otrzymac jakies plany lub szkice I opis tego urzadzenia ,ktore pomogly by mnie do zrobienia podobnego,gdysz pasionuje mnie nauka z dziedziny fizyki I wszechswiatem, Z GORY BARDZO DZIEKUJE. Lech

Zwierciadło Kozyriewa

Napisane przez Zygmunt, 24 October 2016
Czy ktoś zna wymiary, dane, schematy tego Zwierciadła Kozyriewa ..???

Tutaj co nie co

Napisane przez Andrzej, 28 May 2017
https://via-midgard.com/news/article/2524-zerkala-kozyreva.html

cos wiem

Napisane przez agi, 29 April 2018
cos wiem na ten temat zyje w tym zwierciadle, bylam w bibliotece Akaszy...jest piekna wszystko w kolorze brazowym, nienagannie poukladane ksiegozbiory, jakby miala miliardy lat a zadbana jak nic na tym swiecie...pzdr
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY