Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2013 » Grudzień » Książki pod choinkę

Książki pod choinkę

Książki pod choinkę Zajrzyj w siebie! W Twoim wnętrzu jest źródło, które nie wyschnie, jeśli potrafisz je odszukać – Marek Aureliusz

linia

Odmładzanie organizmu - sekrety rosyjskich uzdrowicieli

logoWnętrze współczesnego człowieka  coraz bardziej wypala  tęsknota za czymś wielkim, niepowtarzalnym, boskim pierwiastkiem nieograniczonych duchowych przestrzeni. Wprawdzie błądzi jeszcze po zamglonych krajobrazach  spoza których powoli wyłania się Twarz Absolutu.

Z szamańskich korzeni  Lumiry,  wypływa   tęsknota do duchowej przeszłości, odkrywania współczesnemu światu  piękna ludzkiej osoby, jego prawdziwego zdrowia, dialogu ze światem przyrody i odnalezienia przez każdego z nas zagubionego klucza do samoleczenia.

Szamańska medycyna Lumiry przywraca miejsce zagubionego wnętrza dziecka i zatraconej części duszy.

Duży wpływ na poglądy Autorki książki „Odmładzanie organizmu – sekrety rosyjskich uzdrowicieli” wywarł rosyjski lekarz, filozof prof dr Mirsakarima Norbekov, swoją surowością i prostotą życia.

Książka „Odmłodzenie organizmu” to zbiór  recept na  odzyskania zdrowia poprzez różnorodne ćwiczenia jogiczne, medytacje,  ale również  bardzo dobry przewodnik, droga ku samemu sobie. (JŁ)

logo

Upływające lata nie muszą już oznaczać ciągłego starzenia się duszy i ciała. Procesy te możesz nie tylko powstrzymać, ale i odwrócić. Wszystko za sprawą porad zawartych w tej książce. Lumira, rosyjska uzdrowicielka, czerpiąc z bogatego źródła rosyjsko-kazachskiej tradycji, rozwinęła skuteczną metodę samouzdrawiania i samoodnowy przeznaczoną specjalnie dla ludzi Zachodu. Możesz z niej skorzystać jeśli chcesz być młody i cieszyć się długim życiem. Pomoże Ci w tym mnóstwo prostych ćwiczeń i porad, dzięki którym zregenerujesz cały organizm, zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Zawiera on specjalne techniki do odnowy Twojego ciała m.in. włosów, skóry czy układu pokarmowego. Zostań swoim uzdrowicielem. Marzenie o młodości już dziś może stać się rzeczywistością.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

Klucz uzdrowienia

logoKażdy z nas jest inny, niepowtarzalny gdyż funkcjonuje na różnych płaszczyznach zdobytych doświadczeń,  tych współczesnych i karmicznych. Nasze doświadczenia  przenikające się w nich, tworzą wspólne zalążki naszych sympatii lub antypatii.  Rodzą często przyjaźnie, ale również wrogie antagonizmy destabilizujące nasz rozwój, pogrążając nas w otchłani coraz większej nieświadomości.

Zdaniem Autora książki „Klucz uzdrawiania” Tadeusza Szewczyka  największym naszym wrogiem jest NIEWIEDZA. To ona jest zarzewiem największych plag takich jak: zarozumiałość, zazdrość, chciwość, nienawiść, pogarda dla drugiego człowieka, o ile nie mieści się on w kryteriach naszych wyobrażeń i wartości. Niewiedza gardzi skromnością, rozsądkiem, pokorą, tolerancją itp. To ona stwarza nasze programy, które ze skutkiem godnym współczucia realizuje  bez końca rozdymające się w pysze nasze ego.

Choroba zdaniem Autora jest najczęściej konsekwencją realizowanych, negatywnych programów, które raz puszczone w ruch rekurencyjnym cyklem wracają do pierwotnych założeń. Jak zweryfikować ten program, by uzyskać swój dobrostan, pozbyć się wszelkich chorób a równocześnie wznosić się na szczyty ŚWIADOMOŚCI? Na te i inne pytania stara się nam dać odpowiedź Autor w oparciu o swoją wiedzę wzbogaconą bezpośrednim przekazem     awatarów z którymi spotykał się na swojej drodze. (JŁ)

linia

Wielki Mistrz Reiki i specjalista od naturalnych metod leczenia wyjaśnia kwestie kluczowe do uzdrowienia fizycznego i duchowego. Dowiesz się, jak możesz budować poczucie własnej wartości jednocześnie unikając oceniania innych osób. Poznasz sposoby na uzdrowienie relacji rodzinnych i nie powielanie błędów swoich rodziców podczas wychowywania własnych dzieci. Autor udowadnia, że Ty również tworzysz negatywne programy, które skutecznie niszczą wymarzone życie. Aby to zmienić możesz skorzystać z mocy pozytywnego myślenia i szeregu niezwykle skutecznych afirmacji, które znajdziesz na dołączonej do książki płycie CD. Część ma działanie uzdrawiające, a inne pomogą Ci odmienić kierunek, w jakim zmierza Twoje życie i stać się jednym z wybrańców losu. Odnajdź klucz do zdrowia i spełnienia!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

logo

Astro Calendarium

logoRok 2014 to 365 dni pełnych szans i możliwości, ale i zagrożeń oraz zniżek formy. Jak, w oparciu o oddziaływanie ciał niebieskich, zapewnić sobie powodzenie w tym okresie? Z pomocą przychodzi Ci kalendarium opracowane przez uznanego i cenionego astrologa. Autorka jest też doskonale znana polskim czytelnikom z licznych bestsellerowych publikacji poświęconych praktycznemu zastosowaniu astrologii. Dzięki niej już dzisiaj możesz doskonale zaplanować kluczowe dla Ciebie terminy. Planujesz operację lub zabieg? Dowiedz się, kiedy Twój organizm zniesie to najlepiej. Chcesz wyjechać z rodziną? Sprawdź, kiedy kosmos będzie wam sprzyjał. Poznaj idealne momenty na dokonanie inwestycji bądź wpadnięcie w sidła miłości. Działaj zgodnie z rytmem kosmosu!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 

linia

Mumio - Naturalne lekarstwo z gór

logoMumio, specyfik znany od 3000 lat, jest najpotężniejszym spośród znanych leczniczych biostymulatorów. Z tej książki dowiesz się, jak można stosować mumio w celu wyeliminowania schorzeń żołądka, układu oddechowego i jelit. Autor wyjaśnia, jak wpływa ono na stan kości, wspomaga gojenie się ich złamań, zwiększa potencję, likwiduje osteoporozę i hemoroidy. Sporo miejsca poświęcono również zastosowaniu zewnętrznemu mumio. Autor rozprawia się z mitami dotyczącymi mumio oraz wyjaśnia pochodzenie tego specyfiku, proces jego pozyskiwania i oczyszczania. Podaje dokładny skład chemiczny mumio i odpowiada na pytanie, czemu ma ono tak dużą skuteczność. Instruuje również, jak samodzielnie przygotować z niego optymalny lek. Mumio – pradawne panaceum na współczesne choroby.

 

linia

Cud oleju palmowego

logoOlej palmowy łączy w sobie wiele korzyści – znakomity smak, zapach i może być rozgrzewany do bardzo wysokich temperatur. Co więcej może skutecznie przeciwdziałać wielu powszechnym chorobom! Wspomaga układ krążenia, zabezpiecza przed rakiem oraz wzmacnia odporność. Olej palmowy może korzystnie wpłynąć na poziom cukru we krwi oraz wspomóc funkcjonowanie wątroby. Co więcej, wzmacnia kości, zęby i poprawia wzrok. Jako największe naturalne źródło korzystnych dla zdrowia tokotrienoli stabilizuje on komórki i tkanki wskutek czego zapobiega wystąpieniu zmian nowotworowych. Pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu i zapobiega wystąpieniu chorób neurodegeneracyjnych. Sięgnij po olej palmowy i obierz kurs na zdrowie!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY