Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2012 » Czerwiec » Osioł w okularach

Osioł w okularach

Osioł w okularach Jeśli ktoś zada Ci cierpienie, wiedz, że najlepszą zemstą jest przebaczenie

linia

norbekovPojawienie się na naszym rynku książki prof dr Mirsakarima NorbekovaOsioł w okularach czyli jak przejrzeć na oczy -  to ważne wydarzenie, które nie może pozostać nie zauważone przez ludzi wrażliwych, twórczych, indywidualistów, koneserów rzetelnego poznania potencjału ludzkich możliwości.

Autor tej książki dr Mirsakarim Norbekov to człowiek niezwykły: intelektualista, erudyta a równocześnie profesjonalista w swoich zawodach.  Udowodnił własnym przykładem, że można pokonać ułomności swej natury, każdą chorobę, nawet tak zwaną „nieuleczalną” a przy tym stać się jeszcze gigantem ludzkiej osobowości.

Śmiało dziś może powiedzieć, że potężna wiedza, która zdobywał z ogromną pasją, nie tkwi w nim bezużytecznie lecz ze skutkiem wykorzystywana jest zawsze w przypadkach beznadziejnych przez tysiące osób na całym świecie. Bezpośrednio leczy i naucza na setkach spotkań ze swoimi pacjentami, ale również pomaga szerszym kręgom zainteresowanych poprzez swoje publikacje, jak powyższa.

Współczesny człowiek prowadzony od starożytności wzorem medycznej wykładni córki Eskulapa – Panacei,  szuka gotowych recept na swoje zdrowie. Wystarczy, że spotka dobrego lekarza, by zbadał jego przypadek chorobowy, przepisał lekarstwa i w zadowoleniu oczekuje powrotu do zdrowia bez jakiegokolwiek własnego wysiłku. Tymczasem każdy z nas jest twórcą własnych dolegliwości, schorzeń fizycznych i psychicznych, jest za nie osobiście odpowiedzialny i sam powinien najpierw poznać dogłębnie samego siebie, by eliminując w sobie zarzewie wewnętrznych konfliktów, sam uzdrawiał własne życie.

Gigea, druga córka Eskulapa, zwolennik takiego sposobu uzdrawiania, z równoczesnym poznaniem samego siebie i twórczym rozwojem własnej osobowości, wskazywała drogę do  prawdziwego zdrowia i radości życia.

Dr Mirsakarim Norbekov, można by rzec, łączy te dwie drogi, Gigei i Panacei z przewagą indywidualnego udziału w procesie poznania własnych wewnętrznych potrzeb, rozwoju osobowości, doskonalenia ułomności naszej natury. Nic nie może się tak naprawdę wydarzyć ważnego w naszym życiu bez naszego zaangażowania się w wewnętrzny problem. Nikt tego nam nie jest wstanie załatwić, za żadną cenę.

Książka napisana jest z dużym poczuciem humoru, sięga do różnych wątków, co czyni ją bardzo atrakcyjną w spojrzeniu nie tylko na choroby, ale i ich przyczynę oraz sposób wyjścia poza dotychczasowy, toksyczny kierunek obecnych myśli i czynów każdego z nas.

Józef Łącki

linia

Być może treść tej książki Cię obrazi i mocno Tobą wstrząśnie. Bardzo prawdopodobne, że Autor nazwie Cię durniem. Zarzuci Ci również przywiązanie do chorób i udowodni, że sam jesteś sobie winien. Pamiętaj jednak, że to wszystko po to, byś doprowadzony do ostateczności, zrzucił okulary i wyleczył wzrok!

Mirsakamir Norbekov to doktor psychologii, pedagogiki, filozofii medycyny, członek większości akademii naukowych i nauczyciel alternatywnych metod leczenia. Jego Instytut Uzdrawiania obejmuje 200 placówek w samej Rosji i kilkadziesiąt w innych krajach. Teraz dzięki tej publikacji jego innowacyjna metoda leczenia trafiła nareszcie do Polski!

Autor – uznany naukowiec i terapeuta w sposób niezwykle kontrowersyjny, a zarazem w stu procentach skuteczny, uleczy Twoje oczy. Wytknie Ci on skrywane w Tobie słabości i wskaże, jak wpływają one na stan zdrowia. Ty musisz jedynie przezwyciężyć wewnętrzne opory leżące u źródeł zaburzeń widzenia. Umożliwią Ci to tajniki zaczerpnięte wprost z rosyjskiej filozofii zdrowia.

Dzięki tej książce każdy może pokonać choroby oczu, także i te uznawane przez medycynę konwencjonalną za nieuleczalne. Autor odnalazł niezawodny sposób na pozbycie się jaskry, daltonizmu, astygmatyzmu, katarakty, dystrofii, krótko- i dalekowzroczności. Dzięki tablicom wzroku opracowanym przez doktora Norbekova okulary i szkła kontaktowe już wkrótce staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem, a Ty w pełni zapanujesz nad swoim Ciałem.

Nie bądź osłem – wylecz oczy!

wyd. Studio Astropsychologii

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższe karty po preferencyjnej cenie.Komentarze (1)

Osioł w okularach - Faktycznie ciekawa

Napisane przez Alina, 10 July 2012
Faktycznie, masz rację. Książka jest bardzo ciekawa i kształcąca. Kupiłam i szczerze się ubawiłam, nauczyłam wielu mądrości.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY