Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Nauka » 2017 » Szkoła Hipnozy i Terapii Naturalnych

Szkoła Hipnozy i Terapii Naturalnych

Szkoła Hipnozy i Terapii Naturalnych
 
CZERWIEC 2017foto

foto

Zakres naszych szkoleń


EGZAMIN PAŃSTWOWY
w dniu 11 lipca 2017 odbędzie się w Warszawie egzamin czeladniczo/mistrzowski w zawodach:
- Naturopata
_ Bioenergoterapeuta
- Radiesteta
czytaj więcej »

ĆWICZENIE NA DOBRY DZIEŃ!
Doznane urazy często prowadzą do rysy na tożsamości, dlatego też uzasadniona jest ich terapia.  Wyobraź sobie kulę kryształową leżącą przed tobą. Przerzuć wszystkie emocje, zaplątania, mało przyjemne wspomnienia, które są powiązane z traumą, do tej kuli. Trzymaj obie dłonie nad kulą i wyobrażaj sobie przy tym, jak kula wraz z zawartością staje się coraz ..... czytaj więcej »
 
PLANOWANIE CELOWE
- czy zastanawiałeś się, jak układać swoje plany? Jeśli nie, zapoznaj się z jedną z wskazówek  czytaj więcej »
 
PODZIEL SIĘ!
Czasami warto podzielić się dobrą informacją z kimś znajomym- wówczas to co dobre zwiększa zasięg! 
Tak, przesyłam wiadomość do znajomych. Dziękuję!
 

UNSUBSCRIBE/ REZYGNACJA
Jeśli nie chcesz więcej otrzymywać tego rodzaju wiadomosci- wybierz opcję: unsubscribe instantly.
 
 
ABY ZAWSZE ZDĄŻYĆ NA CZAS
Puszcza Białowieska- miejsce po części znane, choć przez wielu też i zapomniane. Bogactwo pokryte drzewami. Osady leśne z których miód ma niepowtarzalny smak. Ludzie z kresową kulturą, w dużej mierze bliscy chrześcijaństwu jak i magii ludowej. I kurhany, dla jednych niemy świadek minionej historii, dla innych obszar wewnętrznych podróży, kontaktu z dawnymi kapłanami i świętymi dla nich miejscami. I rytuały. Zawsze zastanawiałem się w jakim stopniu dawna magia może ponownie zostać odkryta, czy jej mechanizmy mogą być zrozumiałe również i dziś.

Hipnoza to narzędzie pozwalające skontaktować się z własnym wnętrzem. Wizje mają swoje korzenie w spuściznie wieków, jak i podświadomości i nieświadomości. A zasoby te, zdawało by się nieobecne, mocniej wpływają na ludzki los, niż przedmioty materialne. Czasami czynią ludzi szczęśliwymi, a czasami pozostawiają na nich niewidzialne piętno.

Bogactwo wnętrza,.....

Czasami wnętrze skrywa mechanizmy, które obawiają się w tendencji do stresów, lękami a nawet fobią. Jedni ponad tym, porwani bieżącymi wydarzeniami nie zauważają nawarstwiających się obaw- do momentu, gdy staną się one hamulcowym dotychczasowych sukcesów. Inni z rozwagą monitorują również wewnętrzną przestrzeń.

Obecne problemy w Puszczy Białowieskiej wynikają z wcześniejszych zaniedbań. Są bowiem rzeczy, które trzeba wykonać w swoim czasie. Tak samo jest z podświadomością. Gdy ją monitorujesz, możesz ustrzec swoje życie przed nieszczęściami. Więc bądź rozważny, poznaj techniki uwalniania na bieżąco napięć, jak i oczyszczania zasobów wcześniej nieuświadomionych.

Gdybyś chciał skorzystać z nadarzającej się okazji, już niebawem odbędzie się kurs podczas którego będziesz mógł przyjrzeć się własnym uwarunkowaniom . Być może to pierwsza okazja i przysłowiowe "dmuchanie na zimne", a być może to najwyższy czas na ingerencję. Decyzję najlepiej jeśli podejmiesz sam.

Hipnoza- techniki pozbywania się stresów, lęków i fobii

read more »