Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Kursy » 2017 » Bioenergoterapia – Kurs Zawodowy

Bioenergoterapia – Kurs Zawodowy


Zawodowy kurs Bioenergoterapii

                 19 foto- 21 maja 2017 (stopnia.1)
             (egzamin czeladniczy 11 lipca 2017)
Poznaj więcej szczegółów i zdobądź uprawnienia unijne. 
Niniejszy kurs rekomendowany jest przez Cech Naturopatów i Hipnotyzerów (Guild of Naturopathic and Hypnotists), który jest prawdopodobnie największą organizacją skupiającą terapeutów zawodowych.

Cech ten jest pierwszym w Polsce skupiającym w swoich szeregach terapeutów wszystkich zawodów z zakresu terapii naturalnych.

Co Tobie to da?

Otrzymasz informacje,  w jaki sposób nauczyć się Bioenergoterapii, by móc stosować ją dla zdrowia swojego i Twojej rodziny. Nauczę Ciebie sposobów na uzdrawianie.
Jeśli jesteś również zainteresowany tym, by samemu zostać znanym i skutecznym Bioenergoterapeutą, to poprzez udział w naszym kursie nie tylko zdobędziesz wiedzę i nauczysz się najskuteczniejszych technik, ale dodatkowo przygotujesz się do egzaminów państwowych.

Na kursie otrzymasz indywidualne podejście-  każdego dnia od rana do wieczora, co da Tobie mnogość okazji do rozmów o najważniejszych dla Ciebie kwestiach.
Przy okazji miło mi poinformować, że Standard zawodu na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej został opracowany między innymi przez członków Naszej Akademii - Grzegorza Halkiew i Katarzynę Kędzierską- ucz się u najlepszych!

Szczegółowe informacje uzyskasz TUTAJ

foto