Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2017 » Lipiec » Wybierz swoją książkę a spełni Twoje marzenia.

Wybierz swoją książkę a spełni Twoje marzenia.

Wybierz swoją książkę a spełni Twoje marzenia. Czytaj książki pouczające dla upiększenia umysłu lub uszlachetnienia serca-Tadeusz Kościuszko

linia

zdjeciedr Hans-Ulrich Grimm dziennikarz śledczy oraz autor światowych bestsellerów. Przez lata prowadził badania, które sprawiły, że wiele wynalazków, spożywczych patentów nie zostało wprowadzonych do masowej produkcji i sprzedaży, gdyż ich szkodliwe właściwości mogły przynieść poważne obciążenia zdrowotne ich konsumentom.

Mięso pełne kłamstw. Jak nie dać sie otruć przemysłowi mięsnemu-dr Hans-Ulrich Grimm

książkaDziennikarz śledczy przedstawia niewygodną prawdę o związku między chorobami ludzi, a masową hodowlą zwierząt. Poznasz związek między kiełbasą a cukrzycą oraz salami a plagą bezpłodności. Obalone zostają również mity, takie jak ten o mleku wzmacniającym kości. Dowiesz się, skąd biorą się bóle głowy, depresja i spowolnienie pracy żołądka oraz poznasz cudowną moc zup. Jak się okazuje, nabiał może powodować raka, a współczesne fermy drobiu są prawdziwymi wylęgarniami zarazków. Kurczaki dostępne w sklepach nie mają wiele wspólnego z naturą, a w marketach czyhają bakterie odporne na działanie antybiotyków. Poznasz mroczne strony sushi i przyczyny, dla których zarówno ludzie władzy, jak i naukowcy umywają ręce od odpowiedzialności za zdrowie konsumentów. Cała prawda o mięsie!

Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjeciePetra Neumayer Roswitha Stark -dziennikarka medyczna. Jako docentka nowej homeopatii prowadzi cieszące się dużym zainteresowaniem kursy i wykłady. Autorka wielu ksiązek medycznych

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie - Petra Neumayer Roswitha Stark

książkaTy też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. Czytając opisy poszczególnych znaków przekonasz się, że nawet te zupełnie proste, jak pojedyncze kreski, charakteryzują się ogromnym potencjałem terapeutycznym. Korzystając z nich pomożesz sobie i bliskim w przypadku trudno gojących się ran. Zaufasz swojemu duchowemu przewodnictwu w wyborze symbolu, który stanie się Twoim opiekunem. Będziesz mógł harmonizować czakry oraz przenosić energię znaków na biżuterię lub kamień, aby stały się Twoim osobistym amuletem. Poznaj uzdrawiającą moc symboli.
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieAjahn Brahm - po uzyskaniu dyplomu w Cambridge wyjechał do Tajlandii by zostać mnichem. Święcenia uzyskał w Bankoku i praktykował medytację. Jest autorem międzynarodowych bestsellerów książkowych, do których należą Opowieści buddyjskiedla małych i dużych, Medytacja buddyjskiego mnicha oraz Opowieści buddyjkiego mnicha.

Buddyjska sztuka znikania. Jak wznieść się ponad problemy -
Ajahn Brahm

książkaW naturze człowieka leży, by w obliczu jakichkolwiek trudności brać nogi za pas. Jest to jednak droga donikąd. Autor podpowie Ci jak porzucić fałszywe oczekiwania i przestać wypierać trudności, a następnie wstąpić na ścieżkę ku pełnemu zrozumieniu życia. Pozwala uwolnić się od przywiązania do przeszłości i przyszłości, dzięki czemu odkryjesz błogość chwili obecnej. Nauczy Cię również niezwykłej sztuki znikania, polegającej na medytowaniu nad wyłączaniem świadomości i zmysłów przez co inaczej spojrzysz na swoje problemy i będziesz w stanie je rozwiązać. Przedstawia także techniki medytacji i świadomego oddechu Uświadamia jakie korzyści możesz uzyskać z cierpienia oraz jak zakotwiczyć umysł, który w praktykowaniu medytacji jest największą przeszkodą. Wznieś się ponad trudności.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjeciedr Nicolai Worm - Pracownik naukowy zajmujący się głównie „tłuszczami w diecie i chorobach niedokrwiennych serca.” Od 1986 roku pracuje na własny rachunek jako konsultant i wykładowca instytutu badawczego. Od 2008 roku jest profesorem na uniwersytecie niemieckim Profilaktyki i Zdrowia Management (DHPG) w Saarbrücken.

Zdrowe tłuszcze, dobre białka. Metoda LOGI- dr Nicolai Worm

książkaDzięki tej książce wyrwiesz się z węglowodanowej pułapki. Autor udowadnia, że cukry powodują nie tylko tycie, ale i zapadanie na choroby cywilizacyjne. Program LOGI zmienia klasyczne podejście do odżywiania pozwalając walczyć z plagą otyłości i cukrzycy, poprawia poziom cholesterolu, uzdrawia nerki, wzmacnia kości i przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Dowiesz się, jak wybierać zdrowe tłuszcze i zastosujesz prawidłową dietę rozdzielną. Nasycisz się, odżywisz i podniesiesz poziom energii. Uświadomisz sobie, co przemilcza indeks glikemiczny i przestaniesz wierzyć we wpajane nam od lat żywieniowe mity. Zrozumiesz, dlaczego należy unikać produktów oznaczanych jako „light” i poznasz znaczenie określonych form białka. LOGIczne odżywianie – zdrowe i piękne ciało.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieEmmet Fox jest jednym z najbardziej wpływowych przywódców duchowych XX wieku i pionierem Ruchu Nowej Myśli. Jego śmiały i dynamiczny przekaz odnośnie tego w jaki sposób myśli kształtują naszą rzeczywistość, zmienił życie milionów ludzi na całym świecie i wpłynął na wielu autorów bestsellerów poświęconych duchowości.

Pomyśl a będzie Ci dane. Kultowe przesłania twórcy potęgi pozytywnego myślenia - Emmet Fox

książkaTa książka stanowi pierwszy, źródłowy podręcznik dotyczący siły konstruktywnego myślenia. Zaskakująco aktualny, dzięki odniesieniom do współczesności, klasyk ujawnia potencjał kryjący się w pozytywnym nastawieniu. Ukazuje on, jak każdy człowiek może samodzielnie dokonać transformacji swojego życia i sposobu, w jaki je odbiera. Ty również możesz osiągnąć zdrowie, sukces, szczęście i wolność duchową. Z tej publikacji dowiesz się, jak uzyskać oczekiwane rezultaty poprzez modlitwę i siedmiodniową dietę mentalną. Spojrzysz na życie po śmierci i reinkarnację z całkowicie nowej perspektywy i nauczysz się odróżniać błogosławieństwa od przekleństw. Ponadto poznasz naukowy sposób modlenia się oraz wiele innych praktycznych technik poprawy codzienności. Zaczerpnij ze źródła mocy.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieJopp Andreas - dziennikarz medyczny specjalizujący się w tematyce zdrowia, coach i autor bestselerów. Opublikował 200 artykułówi uważany jest za najbardziej prominentnego eksperta od odżywiania i przeciwdziałania starzeniu się organizmu.

Cała prawda o tłuszczach. Zdrowie i długowieczność dzięki kwasom omega-3 - Jopp Andreas

książkaAutor międzynarodowych bestsellerów i wiodący ekspert z dziedziny zdrowego odżywiania wyjaśnia, jak żyć dłużej stosując odpowiednie tłuszcze i w jaki sposób je wybierać. Dzięki zawartym w książce docenionej przez „Bild”, Focus” i „Stern” poradom samodzielnie utrzymasz w zdrowiu naczynia krwionośne i obniżysz poziom cholesterolu. Dowiesz się, jaki jest związek tłuszczów z chorobami autoimmunologicznymi oraz przejrzysz kłamstwa wpajane nam w reklamach. Poznasz przeciwcukrzycowe działanie nienasyconych kwasów tłuszczowych, jak również wpływ kwasów omega na układ hormonalny, mózg oraz redukcję stresu. Nauczysz się przeciwdziałać udarom i zawałom oraz zachowasz idealną sylwetkę. Zaczniesz rozpoznawać produkty, które powinieneś omijać szerokim łukiem. Tłusto czyli… zdrowo!

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieLumira urodziła się w Kazachstanie w 1968 roku, ale od 1990 roku mieszka w Niemczech. Swoją wiedzę zdobywała na Ukrainie mając 10 lat oraz u swojej babci Aleksandry, która nawet po śmierci była duchowym przewodnikiem autorki. Jest szamanką, nauczycielem duchowymi uzdrowicielką.
Rytuały ochronne na klątwy i uroki.
Sekrety rosyjskiej uzdrowicielki.

Holistyczne uzdrawianie wzroku. Techniki rosyjskiej terapeutk - Lumira

książkaWielka rosyjska uzdrowicielka pokazuje jak za pomocą ćwiczeń i medytacji przywrócić ostry wzrok. Osiągniesz to poprzez naukę wsłuchiwania się we własne ciało, odtruwanie go oraz zbadanie emocjonalnych, często odległych w czasie, przyczyn problemów z oczami. Przekonasz się, że dzięki właściwemu stylowi życia zarówno Twoje oczy jak i całe ciało mogą się uzdrowić i pozostać w optymalnym stanie przez całe życie. Poznasz siedem stopni zanieczyszczenia ciała i najczęstsze przyczyny osłabienia wzroku. Zrozumiesz i wyeliminujesz obciążenia karmiczne oraz niechęć do widzenia teraźniejszości. Wykorzystasz sprawdzone sposoby na pozbycie się chorób takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, jaskra, zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej. Zdrowe wnętrze, ostry wzrok.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY