Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2016 » Wrzesień » Po wakacjach czas na książkę!

Po wakacjach czas na książkę!

Po wakacjach czas na książkę! Wszystko, co we mnie dobre, zawdzięczam książce - Maksym Gorki

linia

zdjecie dr Norman Doidge - psychiatra i psychoanalityk, prowadzi wykłady na całym świecie. Jego książki o neuroplastyczności mózgu stały się bestcellerem New York Timesa i zostały przetłumaczone na 20 języków.

Jak naprawić uszkodzony mózg. Od udarów i chronicznego bólu po choroby neurodegeneracyjne - dr Norman Doidge

ksazkaJest to pierwsza książka, która w szczegółowy sposób opisuje neuroplastyczność mózgu, czyli zdolność tkanki nerwowej do tworzenia nowych połączeń, które służą samonaprawie, odzyskaniu prawidłowych funkcji i poprawie pamięci. Neuroplastyczność sprawia, że ludzki mózg posiada swój wyjątkowy sposób uzdrawiania. Większość metod opisanych w tej książce wykorzystuje energię, łącznie ze światłem, dźwiękiem, wibracją, prądem i ruchem. Te formy energii dostarczają naturalnych, nieinwazyjnych metod dotarcia do mózgu. Autor podaje metody na pozbycie się przewlekłego bólu oraz ćwiczenia na usunięcie skutków zwyrodnienia układu nerwowego. Opisuje przypadki uzdrowień po przebyciu m.in. udaru, choroby Parkinsona czy stwardnienia rozsianego.
Wydawnictwo Vital

Wykorzystaj neuroplastyczność mózgu!
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieIyanla Vanzant- ceniona pisarka i mówczyni a także jedna z najbardziej wpływowych trenerów rozwoju osobistego

Cztery filary zaufania. Jak uwierzyć w siebie, ludzi, Boga i życie - Iyanla Vanzant

zdjecieZaufanie jest koniecznym warunkiem ludzkiego życia. Buduje charakter i duchową siłę. To umiejętność, którą możesz w sobie rozwinąć, a dzięki tej książce dowiesz się jak tego dokonać. Autorka w inspirujący sposób wyjaśnia, jak zdobyć cztery filary zaufania – do siebie, do Boga, do innych oraz do życia. Dzięki temu będziesz mógł zaufać sobie, by świadomie czerpać z życia radość i cieszyć się każdą chwilą. Odnajdziesz wewnętrzne wsparcie i siłę nawet w obliczu problemów czy samotności. Jeśli z kolei będziesz ufał Bogu wzniesiesz się ponad swoje człowieczeństwo i odkryjesz prawdziwą tożsamość, z której płynie poczucie celu oraz miłość. Kiedy zaufasz innym rozwiniesz intuicję i pogłębisz więź z sobą, a życie zacznie dostarczać Ci inspiracji oraz motywacji. Poznaj potęgę zaufania.
Wydawnictwo: Studio Astropsychologi

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjeciedr Bruce Fife -  mówca, dietetyk, autor wielu książek. Jest założycielem Ośrodka Badań nad Kokosem, którego celem jest edukacja w dziedzinie zdrowego odżywiania i medycznych aspektów kokosa.

Zdrowe oczy – Jak zapobiegać i leczyć zaćmę, jaskrę oraz inne dolegliwości oczu - dr Bruce Fife

ksazkaUtrata wzroku jest przerażającą perspektywą, szczególnie jeśli uświadomimy sobie, że co pięć sekund, jedna osoba na świecie ślepnie. Większość przewlekłych chorób narządu wzroku uważa się za nieuleczalne. Nie musi jednak tak być. Istnieje bowiem skuteczna metoda, która nie wymaga farmaceutyków, operacji ani inwazyjnych zabiegów. Rozwiązaniem jest odpowiednia dieta oparta na oleju kokosowym. Ten program żywieniowy może zapobiec, zatrzymać, a nawet cofnąć wiele powszechnych problemów ze wzrokiem, w tym: zaćmę, jaskrę, zwyrodnienie plamki żółtej, zespół suchego oka, zapalenie nerwu wzrokowego. Stanowi również ogromne wsparcie przy dolegliwościach oczu powiązanych z chorobami neurodegeneracyjnymi takimi jak Alzheimer, Parkinson, udar czy SM.
Wydawnictwo Vital
Przejrzyj na oczy.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecie
dr Ulrich Strunz
-wieloletni pracownik naukowy. Od 1980 prowadzi własną praktykę lekarską jako internista. Autor 30 książek.

Ulecz siebie. Naturalne mechanizmy samouzdrawiania - dr Ulrich Strunz

ksazkaWszyscy posiadamy zdolność odnowy i regeneracji. Wystarczy poznać chemię organizmu i zachodzące w nim reakcje aby uruchomić system naprawczy. Na przykład jeśli będziesz spożywał odpowiednie źródła białka, będziesz energiczny, szczupły i oczyścisz tętnice. Autor opisuje podstawy nowej medycyny i wyniki najnowszych badań z dziedziny epigenetyki. Odkrywa zasady medycyny molekularnej, która bazuje na przekonaniu, że procesy starzenia zależą od równowagi witamin, minerałów, mikroelementów, aminokwasów, kwasów tłuszczowych i hormonów. Ujawnia wiele przypadków, w których nastąpiło cudowne, nie mające medycznego uzasadnienia, uzdrowienie. Podaje przykłady pozbycia się takich chorób jak astma, nadciśnienie, reumatyzm, migrena, cukrzyca, łuszczyca, rak czy SM.
Wydawnictwo Vital
Możesz wszystko uleczyć.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

ksazkaWłodzimierz Łazowski - radiesteta o ogromnym doświadczeniu i długoletniej praktyce.Dzięki ćwiczeniom, również duchowym, przygotował swoje ciało do odbioru bardziej subtelnych energii dających usprawnienie kontaktu świadomego umysłu z podświadomością.

Fizyka zjawisk radiestezyjnych. Teoria i praktyka - Włodzimierz Łazowski

ksazkaKsiążka jest uwieńczeniem dwudziestoletnich badań Autora. Opisuje w niej wiele nowych zjawisk radiestezyjnych dotyczących aktywnych, często negatywnych, miejsc mocy i metody ich badania oraz budowę i działanie neutralizatorów. W przystępny sposób wyjaśnia najważniejsze zjawiska radiestezyjne i ich oddziaływanie na człowieka. Dużo uwagi poświęca również nowym, odkrytym przez siebie, aspektom fizycznym związanym z radiestezją. Łączy je z funkcjonowaniem naszej świadomości i podświadomości. Dzięki tej książce nauczysz się metod przeprowadzania badań działki budowlanej, cieków wodnych, długości fal kolorów radiestezyjnych czy siły promieniowania energii życiowej. Poznasz również technologię prawidłowego wykonywania narzędzi radiestety. Nowoczesna radiestezja w praktyce.
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieMirsakarim Norbekov -specjalista i nauczyciel alternatywnych metod leczenia. Jego Instytut Uzdrawiania obejmuje 200 placówek w samej Rosjii, kilkadziesiąt w innych krajach, w tym także w Polsce.

Mądrość osła. Od głupoty do zdrowia - Mirsakarim Norbekov

ksazkaAutor zdobył wielu zwolenników na całym świecie promując rosyjską filozofię zdrowia. W tej publikacji, często w dowcipny i prowokacyjny sposób, dostarcza wielu cennych informacji dotyczących odżywiania, odpoczynku, partnerstwa czy seksualności. Każdy rozdział jest usiany zabawnymi opowieściami, a kończy się zadaniami i ćwiczeniami, które mają zapoczątkować przemiany w Twoim życiu. Opisuje 33 prawdziwe przyczyny tego, że jesteśmy nieszczęśliwi, a ludzi i ich zachowanie porównuje od osłów. Zdradza proste chwyty, jak pomyślnie donieść do nich marchewkę czyli zmienić swoje nawyki. Otrzymasz kilka kuksańców pod żebra i garść wiedzy do przemyśleń. Poznasz zarazem unikatową metodę z gwarancją skuteczności, która oferuje odzyskanie zdrowia i radości życia.
Wydawnictwo: Studio Astropsychologi

Odkryj siebie na nowo.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieDavid Zinczenko- ekspert żywieniowy i bestsellerowy autor New York Timesa oraz hitu książkowego Dieta 8-godzinna. Całą swoją karierę poświęcił zgłębianiu wiedzy o tłuszczu brzusznym - skąd sie bierze i jak wpływa na Twój organizm.

Dieta na płaski brzuch. Zrzuć aż 8 kg w 14 dni - David Zinczenko

ksazkaDzięki rewolucyjnej metodzie, która wyłączy Twoje geny odpowiedzialne za tycie osiągniesz płaski brzuch. Autor prezentuje najnowsze badania, które ujawniają sekret szczupłych osób i podaje przyczyny, dla których część ludzi nie może stracić na wadze, bez względu na to jak bardzo się stara. Wyjaśnia dlaczego niektóre pokarmy aktywują nasze geny tycia, powodując pozornie nieodwracalne przybieranie na wadze oraz prezentuje dziewięć produktów wyłączających geny tycia. Eliminują one najgroźniejszą tkankę tłuszczową – tłuszcz trzewny, który powoduje stany zapalne mogące doprowadzić do wystąpienia chorób takich jak: cukrzyca, choroba Alzheimera, zapalenie stawów, choroby serca i nowotwory. Ponadto podkręcisz metabolizm i skończysz ze wzdęciami.
Wydawnictwo Vital

Pożegnaj tłuszcz i poznaj smak wolności.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieLorna Byrne - międzynarodowa autorka bestsellerów, współczesna mistyczka, której od dzieciństwa towarzyszą anioły. Cieszy się posiadaniem ponad miliona wiernych czytelników na całym świeciea, jej książki przetłumaczono na 30 języków.

Miłość z Niebios. Anielskie wsparcie w życiu - Lorna Byrne

ksazkaAnioły czuwają nad nami, dbają o nas, nawet gdy nie jesteśmy tego świadomi. Są strażnikami naszej duszy niezależnie od wyznania. Lorna Byrne to międzynarodowa autorka bestsellerów, współczesna mistyczka, kobieta, której od dzieciństwa towarzyszą anioły. W tej publikacji opisuje nie tylko fakt, że widzi je tak wyraźnie, jak innych ludzi, ale ujawnia również sekret, że dostrzega miłość, jako siłę fizyczną. Dzięki temu stworzyła siedmiodniowy kurs, który pozwoli zmienić Twoje dotychczasowe życie. Uświadamia w nim, że im bardziej kochasz siebie, tym bardziej kochasz innych. Jeżeli uda Ci się uwolnić choć trochę czystej miłości, którą w sobie zamknąłeś, będziesz dużo szczęśliwszy, mniej skłonny do osądów i poczujesz się naprawdę spełniony.

Poznaj moc niebiańskiej miłości.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

ksazkaBarbara Simonsohn - od ponad 20 lat zmienia życie ludzi poprzez propagowanie zdrowego odżywiania. Pisze na ten temat artykuły i prowadzi cieszące się dużą popularnością seminaria

Konopie cud natury. Zdrowotne zastosowanie nasion i oleju konopnego - Barbara Simonsohn

ksazkaKonopie siewne zaliczane są do superżywności. Nasiona opisywanej rośliny pozbawione są substancji psychoaktywnych, w tym THC. Można ją spożywać w postaci nasion, oleju, jak również suszonych liści. Zawierają wszystkie potrzebne do życia aminokwasy i niezbędne kwasy tłuszczowe oraz stanowią jedno z najbogatszych źródeł białka. Charakteryzują się idealną równowagą kwasów omega-3 i omega-6. Zmniejszają problemy skórne, poprawiają pamięć i trawienie, oczyszczają jelita, wzmacniają kości i system odpornościowy oraz posiadają działanie przeciwnowotworowe. Pobudzają także zdolności do samoleczenia, regenerują organizm na poziomie komórkowym, zapobiegają chorobom układu krążenia i cukrzycy, a także zwalczają stany zapalne. Jedna roślina, wiele możliwości.

Wydawnictwo Vital
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/Komentarze (1)

Po wakacjach czas na książkę! - Ciekawe metody leczenia

Napisane przez Magda, 7 September 2016
Z pozoru wiedza w ezoterycznym widzeniu świata może nas zniechęcać brakiem klinicznych badań, naukowych dowodów a jednak, gdy ja dogłębnie poznamy nabieramy dla niej szacunku. Przykładowo Mirsakarim Norbekov, podaje tak wątpliwe dla nas sposoby, że nawet nie chcemy do końca czytać jego książek, a jednak doświadczenie pokazuje, że podane metody leczenia są skuteczne. „Osioł w okularach”, czy „Mądrość osła - Od głupoty do zdrowia” nie dosyć, że napisana jest z wielką swadą i humorem to niesie bardzo ciekawy przekaz starożytnych metod skutecznego leczenia i o dziwo bardzo mocno w swojej teorii koresponduje ze współczesną fizyką kwantową.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY