Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2014 » Maj » Czystek. Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie

Czystek. Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie

Czystek. Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie Jeśli komuś brakuje zdrowia, mądrość nie może się objawić, sztuka nie może rozkwitać, siła się nie może rozwijać. Bogactwa są bezużyteczne, a rozum jest bezsilny – Herofilus, grecki lekarz, ok. 350r. pne.

linia

Czystek. Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie
dr Gunter Harnish


logoTa, stosunkowo mała książeczka swoim bogactwem informacji wprowadza Czytelnika w świat fenomenu przyrody, pokazując na licznych przykładach integralność człowieka ze światem roślin ze szczególnym uwzględnieniem niezwykłego kwiatu Cistus Incanus, pospolicie zwanym Czystkiem. 
Czystek jest jednym z najbogatszych źródeł polifenoli - związków fenolowych należących do grupy substancji roślinnych o działaniu antyoksydacyjnym i wspierającym układ immunologiczny człowieka. Polifenole przejawiają doskonałe własności antybiotyczne, działają przeciwzapalnie, przeciwwirusowo, przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo, przeciwhistaminowo. Czystek zawiera także taniny, cyneol, limon oraz eugenol.

W 2005 roku świat nauki pokazał dokumentację badań z udziałem czystka w walce z wirusami.  Już po 24 godzinach można było zauważyć pierwsze pozytywne efekty. Próby leczenia bez udziału czystka wykazały ponad 100 razy więcej wirusów.  Badania naukowe potwierdziły niezwykła skuteczność tej cudownej rośliny  okrzykując  ją  zabójcą bakterii, ponad 15 razy silniejszym, aniżeli inne preparaty.
Na Uniwersytecie w Lipsku prowadzone są badania, dlaczego Cistus Incanus – Czystek działa tak skutecznie przeciw boreliozie. Czystek należy do najstarszych roślin "ziołowych", które mają udokumentowane działanie. Pojedynczo jego składniki są nalogom wszystkim znane, jednak dopiero w połączeniu mają niezwykłe działanie. Czystek jako całość, a nie tylko jeden z jego składników, działa pozytywnie na nasz organizm

Kluczowe cechy Czystka (Cistus Incanus):

•    Już 2500 lat temu znany jako roślina lecznicza,
•    Okrzyknięty rośliną roku 1999,
•    Największe bogactwo polifenoli z roślin europejskich,
•    Doskonała broń przeciwko bakteriom, wirusom i grzybom,
•    Unikatowy, naturalny środek przeciwko grypie,
•    Pomocny w walce z boreliozą i nowotworami,
•    Nie udokumentowano żadnych działań ubocznych,
•    Mogą przyjmować dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące,
•    Odtruwa cały organizm i opóźnia procesy starzenia się,

Czystek blokuje wzrost wszystkich rodzajów wirusów nawet wirusa ptasiej grypy.
Cistus Incanus chroni metabolizm komórki, stabilizuje pracę układu krążenia, zwiększa gęstość kości, wzmacnia system odpornościowy, poprawia równowagę flory bakteryjnej, wspiera detoksykację i usuwanie metali ciężkich. Skuteczny przy zapaleniu migdałków, zapaleniu dziąseł, chorobach przyzębia, pomocny w chorobach nowotworowych. Antidotum na rozpowszechnienie się świńskiej grypy. Zainfekowane wirusem komórki, po leczeniu ekstraktem z czystka, już po 9-24 godzinach wykazują redukcje wirusa o 99%.

Oczywiście to nie jedyny środek, który niszczy wirusy bakterie i grzyby, ale jedyny, który nie wywołuje skutków ubocznych i w prawie 100% chroni komórki przed intruzami. Czystek można przyjmować w różnych postaciach. O sposobach stosowania jego w praktyce dowiesz się dokładnie z książki dr Gunter Harnish – Czystek, Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie

Józef Łącki

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Mózg Buddy – podręcznik do osiągania szczęścia i mądrości
Dr Rick Hanson

logoMózg Buddy to dla mnie najlepsza książka napisana przez znanych mi  Zachodnich autorów na temat fenomenu ludzkiego mózgu, jego  neuroplastyczności  w możliwości kreowania nowego człowieka, nie tylko dużego formatu intelektualnego, ale człowieka  szczęśliwego, empatycznego, spełnionego w należnych mu, choć nie zawsze uświadomionych,  domenach ludzkich możliwości .

Książka ta pozwala niejako wniknąć w logikę naszego „systemu operacyjnego mózgu” uświadamiając nam jak wiele zależy od nas, aby być lepszym dla innych, współczułym, życzliwym wobec innych i samego siebie.  logoMózg Buddy  daje nam niejako algorytm naszego umysłu według, którego uruchamiany jest program naszej właściwej drogi wyboru lub tej niewskazanej, a często nieuświadomionej, będącej źródłem   naszych cierpień, niepowodzeń, skonfliktowanych sumień a tym samym zdrowotnych konsekwencji wynikłych z dysharmonii naszej podświadomości. Najważniejsze jednak, że daje nam odpowiedź na alternatywną zmianę, trwałą modyfikację na wszystkich poziomach umysłu, ciała i relacji interpersonalnych.

Pozbawiony obciążeń religijnych Mózg Buddy opisuje zrozumiale jak współczesne koncepcje neurologii ewolucyjnej i poznawczej potwierdzają  tysiącletnie, fundamentalne nauki i praktyki buddyjskie, przy okazji szerzej odkrywane i upowszechniane. Wszystko to jest jednak zgodne również w szerszym ujęciu z przekazem znanych nam duchowych praktyk starożytnych mędrców i mistyków naszej szeroko postrzeganej cywilizacji zachodniej. 
Dzięki tej lekturze mamy okazję do włączenia się w dynamiczny dialog miedzy współczesnymi naukami noetycznymi a buddyjskimi dyscyplinami treningu umysłu. Mądrość wynikła z praktyki medytacyjnej i ze swojego naukowego wykształcenia daje możliwość głębokiej transformacji naszych umysłów w połączeniu z praktyczną stroną życia.

Józef Łacki

linia

Budda i inni wielcy nauczyciele urodzili się z przeciętnymi mózgami, które później świadomie zmodyfikowali. Pozwoliło im to w tak wielkim stopniu wpłynąć na świat. Poznaj ich sposoby stymulacji umysłu i ukształtuj swój intelekt na podobieństwo mędrców. Wszyscy rzeźbimy mózgi za pomocą strumienia myśli. Od teraz możesz robić to w pełni świadomie. Wystarczy, że zastosujesz techniki stymulujące i wzmacniające umysł, a umożliwi Ci to tworzenie satysfakcjonujących związków, prowadzenie uduchowionego życia, pogłębianie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie. Nauczysz się także pobudzać stan relaksu, radości i współczucia zamiast niepokoju, smutku i złości. W ten sposób osiągniesz lepsze samopoczucie i większy spokój umysłu. Zmień mózg - zmień życie.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie

linia

Zdrowie w 7 dni - Sukces terapii witaminą D
dr Raimund von Helden

logoWitaminę D nasz organizm wytwarza pod wpływem promieni słonecznych. W strefie klimatycznej, w której żyjemy, jedynie latem możemy naturalnie uzupełnić tę witaminę w organizmie, dlatego wszyscy jesteśmy logonarażeni na jej niedobór. Może się on objawiać chronicznym zmęczeniem, osłabieniem i bólem głowy. Niedobór utrzymujący się dłuższy czas, podnosi ryzyko pojawienia się nadciśnienia, cukrzycy, osteoporozy, a nawet raka.

Autor jest lekarzem i podczas swojej wieloletniej praktyki opracował prostą w zastosowaniu i tanią terapię przywracająca zdrowie. W książce prezentuje 7-dniową kurację, która pomoże Ci samodzielnie uzupełnić witaminę D, a dzięki temu nie tylko przezwyciężysz codzienne dolegliwości, ale również całkowicie pozbędziesz się ich przyczyn. Witamina nie tylko ze słońca.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie

linia

Zostań Medium - Praktyczny przewodnik
Rose Vanden Eynden

logoWszyscy z natury jesteśmy obdarzeni wyjątkowymi zdolnościami. Wystarczy, że je w sobie obudzisz, a nawiążesz kontakt ze światem duchów. Pomoże Ci w tym Autorka, znana medium. Poprzez medytację, odpowiednie techniki oddychania i ćwiczenia, przygotujesz swój umysł i ciało do łączności z duchami. Będziesz mógł także nawiązać kontakt ze swoim logoAniołem Stróżem, Przewodnikiem Radości, a w problemach zdrowotnych wesprze Cię Przewodnik Lekarz. Są oni zawsze gotowi, aby Ci pomóc, wystarczy, że nauczysz się interpretować otrzymane od nich wiadomości. Niezależnie od tego czy chcesz zostać profesjonalnym medium, czy po prostu interesuje Cię bliższy kontakt z duchowymi przewodnikami czy bliskimi, którzy odeszli, ten przewodnik wzbogaci Twoje życie. Złap kontakt z Drugą Stroną.


http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenieKomentarze (3)

Czystek. Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie - Co z tym czystkiem?

Napisane przez Krupeczka, 28 July 2014
Czy czystek niszczy też dobroczynne bakterie? Inaczej ujmując, czy wyjaławia masz organizm? Kto na to odpowie?

Czystek

Napisane przez Maciej, 10 December 2014
Jak kupić roślinę " Czystek " na boreliozę i jak ją stosować

Odp: Czystek. Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie - Co z tym czystkiem?

Napisane przez lacki, 10 December 2014
W artykule  "Czystek. Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie ." klikając na obraz okładki książki wchodzimy do pełnej informacji o zakupie książki i równocześnie do sklepu z możliwością zakupu czystka- zioła.
Pozdrawiam JŁ.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY