Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2014 » Kwiecień » Kwantowy przełom

Kwantowy przełom

Kwantowy przełom Z jakichś nierozsądnych powodów odsunęliśmy kwestię pracy z energią z medycyny. Kiedy jednak ignorujemy energię, tracimy 99 procent rzeczywistości – dr n. med. James Oschman

linia

Inteligencja ciała i wszechświata rozumie rzeczy lepiej niż my, o wiele lepiej niż my moglibyśmy zrozumieć. Rozumie nasze intencje uzdrowienia ciała, anatomię i fizjologię ciała i mózgu, tego, czego potrzebują do uzdrowienia. My jedynie przesyłamy swoją miłość i intencję, a wyższa inteligencja ciała i wszechświata rozumie to i wie, jak  ją wykorzystać. Taką hipotezę roboczą stosuje w swojej niezwykłej pracy z dotykiem kwantowym  pierwszego i drugiego stopnia (DK1, DK2) autor popularnej książki – Kwantowy przełom. Rewolucja w uzdrawianiu.


Autor Richard Gordon, pionier uzdrawiania energią poprzez dotyk z 40-sto letnim doświadczeniem holistycznego uzdrawiania wraz z dwoma naukowcami, dr Chris Duffield i dr Vickie Wickhorst dokonują wprost kosmicznego skoku w rejony dotychczas terra incognita ludzkich możliwości serca i umysłu.
R. Gordon pokazuje, krok po kroku, jak opanować specjalne techniki oddechowe,  koncentracje na odczuwaniu swojego ciała, mieć świadomość  pracy własnego serca a tym samym  podnieść poziom własnej energii. Z tak zmagazynowanym w sobie potencjałem energii  wystarczy zaledwie lekki dotyk, by przesłać ją drugiej osobie, przywracając jej zdrowie, dobre samopoczucie, radość życia.

Dotyk kwantowy można też wykorzystywać w odniesieniu do zwierząt w samo uzdrawianiu, a nawet w uzdrawianiu na odległość.
Jest to prosta i ogromnie skuteczna metoda, jak dowodzą tego liczne przykłady przytoczone przez autora z jego praktyki zawodowej i naukowych eksperymentów. Zadaje ona nade wszystko kłam dotychczasowemu aroganckiemu, materialistycznemu poglądowi na świat, jakoby na rzeczywistość zewnętrzną  nie miała wpływu nasza miłość i świadomość. Teraz już wiemy, że odpowiedź, aczkolwiek zaskakuje, ale brzmi MA WPŁYW.

Miłość to coś więcej niż tylko reakcja chemiczna  zachodząca w mózgu czy czułostki na kartce z życzeniami. To realna, namacalna energia, która działa w świecie zewnętrznym i go zmienia

Józef Łacki

linia

Dotyk kwantowy to metoda uzdrawiania za pomocą energii. Dzięki niemu organizm szybciej zdrowieje z wielu poważnych dolegliwości - nawet z tych uznanych przez medycynę jako nieuleczalne lub ciężkie do wyleczenia. Richard Gordon jest jednym z pionierów uzdrawiania energią poprzez dotyk. Posiada 40-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Autor bestselleru Kwantowy przełom. Rewolucja w uzdrowieniu. Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom szybko i bez trudu zaczniesz stosować utracone, zagubione i nieznane zdolności uzdrawiania. Te umiejętności pozwolą Ci dokonywać rzeczy, które współczesna nauka uznaje za niemożliwe. Nauczysz się wpływać na fizyczny świat, przyspieszysz proces uzdrawiania, zaczniesz działać poza czasoprzestrzenią. Przekonaj się o niezwykłej sile kwantowego uzdrawiania.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Japoński strumień zdrowia - Ingrid Schlieske

logoJuż dziś zdecyduj o tym, jak chcesz się czuć i w jakiej być formie. Nieważne, z czego składa się Twój pakiet genetyczny, Twoje zdrowie może poprawić się nawet o 100%.

Dzięki pradawnej wschodniej technice samoleczenia (Jin Shin Jyutsu) przekonasz się jak za pomocą masowania, uciskania i stymulowania odpowiednich punktów  na kanałach energetycznych w Twoim ciele pozbyć się uciążliwych chorób i codziennych dolegliwości. Autorka podpowie Ci również w jaki sposób wyeliminować ból głowy, przeziębienie, efekt zimnych dłoni i stóp, katar sienny oraz jak poprawić działanie poszczególnych organów i swoje samopoczucie.

Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i niezwykle prosta do samodzielnego stosowania. Wsparta mudrami o sprawdzonej skuteczności jest przydatna nie tylko do uzdrawiania dorosłych, ale także i dzieci.

Skorzystaj z pradawnej japońskiej sztuki uzdrawiania.

linia

Jesteś przekonany, że ból kręgosłupa, na który cierpisz już nigdy nie minie. Uważasz, że alergia czy migreny są Ci pisane. Nic bardziej mylnego. Zastosuj metodę terapeutyczną, która odejmie ból... od ręki. Japoński strumień zdrowia (Jin Shin Jyutsu) jest techniką samoleczenia znaną od wieków. Bezpieczna i niezwykle prosta do samodzielnego stosowania. Wsparta mudrami o sprawdzonej skuteczności jest przydatna nie tylko do uzdrawiania dorosłych, ale także i dzieci. Dzięki tej książce przekonasz się jak za pomocą masowania, uciskania i stymulowania odpowiednich punktów na kanałach energetycznych w Twoim ciele wyeliminować codzienne dolegliwości, pozbyć się bólów głowy, chronicznego kaszlu czy poparzeń. Skorzystaj z pradawnej japońskiej sztuki uzdrawiania.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Idź zawsze do przodu - życiowa mądrość starego Indianina

Josph M. Marschall III

logoAutor, to świetny gawędziarz i doskonały mówca motywacyjny. W tej książce opisuje, jak po śmierci ojca, jako młody mężczyzna, udał się do swojego dziadka w poszukiwaniu pocieszenia. Stary mędrzec – Indianin z plemienia Lakota, w oparciu o swoją życiową mądrość wyjaśnił mu sekrety dotyczące życia i pojawiających się w nim trudności. Teraz ta indiańska wielopokoleniowa tradycja została doskonale zaadaptowana do potrzeb współczesnego człowieka.

Dowiesz się z niej, jaki jest sens cierpienia i dlaczego życie stawia przed Tobą różne przeszkody. Zawarte w publikacji przesłania pomogą Ci wyrwać się z marazmu i dostrzec szansę na lepsze jutro. Idealna lektura dla każdego bez względu na wiek czy doświadczenia życiowe. Napełnij swoje serce mądrością, a umysł zrozumieniem.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Dieta 5:2 Kate Harrison

logoWyobraź sobie dietę, która przez większość czasu pozwala Ci jeść wszystko to, co najbardziej lubisz, a dodatkowo umożliwia skuteczne zrzucenie zbędnych kilogramów. Jest również dopasowana do Twoich potrzeb, a przy tym daje trwałe efekty. Oto dieta 5:2, która obecnie bije rekordy popularności, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Wystarczy, że przez 2 dni w tygodniu będziesz spożywał 500-600 kalorii, a przez 5 pozostałych jadł to, na co tylko masz ochotę. W rezultacie nie tylko schudniesz, ale jednocześnie będziesz czerpał znaczące korzyści zdrowotne, takie jak: zapobieganie nowotworom, chorobom serca, Alzheimerowi, cukrzycy typu 2 i wielu innym. W książce znajdziesz także proste przepisy idealne na dni „postu” i wiarygodny licznik kalorii. To dieta idealna dla Ciebie!Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY