Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2014 » Grudzień » Świąteczny romans z książką

Świąteczny romans z książką

Świąteczny romans z książką Choinkowy prezent bez książki to jak zima bez śniegu

linia

Pomoc z Zaświatów - Duchy bliskich w służbie żyjących

logoMaureen Hancock
jest znaną medium, wykładowczynią i uzdrowicielką stosującą metody naturalne. Należy do  Stowarzyszenia Prywatnych Detektywów i wykorzystując przekazy z Drugiej Strony pomaga w odnajdywaniu zaginionych osób i rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.
Autorka odkrywa tajemnice ukryte w Zaświatach.  Posiada umiejętność komunikowania się ze zmarłymi. Dzięki jej relacjom zrozumiesz, że bliscy nie odchodzą, a jedynie się zmieniają i żyją w innym wymiarze. Jej przekazy zapewniają ukojenie nie tylko tym, którzy stracili ukochane osoby. Odsłania piękną wizję dalszego życia po śmierci, która daje ogromną nadzieje. Prezentuje ćwiczenia, które równieżTobie pozwolą zgłębić i odkryć istotęistnienia

logoAutorka zdobyła rozgłos jako medium, wykładowczyni i uzdrowicielka wykorzystująca naturalne metody. Współpracuje z policją i pomaga rozwiązywać zagadki kryminalne. W tej książce dzieli się swoim doświadczeniem w kontaktach z Drugą Stroną. Udowadnia, że bezpośrednie porozumiewanie z duchami zmarłych jest możliwe. Prezentuje proste techniki, które pozwolą Ci rozbudzić swoją intuicję i zrozumieć istotę i głębię życia. Podaje konkretne ćwiczenia ukierunkowane na pozbycie się lęku i zdobycie większego zaufania i dystansu wobec siebie. Równocześnie obala wszystkie mity dotyczące bycia medium. Odsłania piękną wizję dalszego życia po śmierci i tym samym daje ogromne poczucie spokoju nie tylko dla tych, których bliscy odeszli. Pokonaj granice między światami.http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.
http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Naturalna Pani Domu - Karyn Siegel-Maier

logoSprzątanie to czynność, którą niewiele osób lubi. Autorka przekonuje jednak, że nie musi tak być. Możesz wykorzystać właściwości popularnych produktów, takich jak soda oczyszczona, sól czy ocet, do usuwania plam i czyszczenia. Łącząc je z ziołami, a także z olejkami eterycznymi, wzmocnisz ich właściwości i dodatkowo uzyskasz przyjemny, naturalny zapach.

logo

Niektóre zioła mają także działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Autorka podaje 150 sposobów na łatwe sprzątanie. Dzięki jej radom wyczyścisz lampy, odświeżysz dywany, a Twoje meble nabiorą blasku. Poznasz naturalne sposoby na usuwanie plam i pranie ubrań z różnego rodzaju tkanin. Samodzielnie wykonasz ekologiczne środki czystości dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Czysty dom w zgodzie z naturą.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Sok z młodego jęczmienia - Barbara Simonsohn

logoBarbara Simonsohn od ponad 20 lat zajmuje się tematyką odżywiania. Pisze na ten temat artykuły i prowadzi seminaria. Jest autorką wielu publikacji, m. in. książki Stewia, które prezentują lecznicze właściwości produktów zaliczanych do żywnościfunkcjonalnej. W książce Sok z młodego jęczmienia podaje udokumentowane wprost sudowne właściwości prozdrowotne tego eliksiru.

logoJedna szklanka soku z młodego jęczmienia naładuje Cię energią na cały dzień. Zawiera całą gamę łatwo przyswajalnych witamin, które są bardzo ważne dla współczesnego, przejedzonego ale nieodżywionego, człowieka. Autorka udowadnia, że ilość żelaza w soku z jęczmienia jest pięć razy wyższa niż w szpinaku. Poza tym zawiera on wiele składników mineralnych takich jak magnez, potas, miedź i cynk, które pomogą wyrównać niedobór substancji odżywczych. Dlatego młody jęczmień zaliczany jest do żywności funkcjonalnej. Działa szczególnie korzystnie przy zaburzeniach koncentracji, demencji starczej, depresji czy stanach wyczerpania. Łagodzi stres, dodaje energii, przeciwdziała osteoporozie oraz likwiduje problemy skórne. Jęczmień możesz wysiewać w domu lub stosować suszone preparaty czy tabletki. Młody jęczmień – źródło energii i zdrowia.
www.wydawnictwovital.pl Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Kokos naturalny antybiotyk. Skuteczne terapie na powszechne schorzenia - dr Bruce Fife

logoDr Bruce Fifeto znany mówca, dietetyk, autor ponad 20 książek. Jest założycielem Ośrodka Badań nad Kokosem, którego celem jest edukacja w dziedzinie zdrowego odżywiania i medycznych aspektów kokosu. Napisał wiele książek poświęconych zdrowiu i odżywianiu.
Autor bestsellerów, m. in. Woda kokosowa, Cud oleju kokosowego, Cud mąki kokosowej.

logoW książce Kokos naturalny antybiotyk Autor przedstawia zalety orzecha kokosowego. Przybliża liczne działania na nasz organizm oleju, mąki, mleczka i wody kokosowej, a w szczególności skupia się na ich wyjątkowych właściwościach leczniczych. Kokos jest odżywczym pokarmem, a także działa jak antybiotyk i środek regulujący prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Przywraca naturalną równowagę tkanek i dostarcza energii. Wspomaga również przyswajanie witamin oraz minerałów. Jednocześnie chroni organizm przed infekcjami wywoływanymi przez wirusy, bakterie, drożdże, grzyby, pierwotniaki i owady. Badania potwierdzają, że jest antybiotykiem, którego zakres działania przewyższa inne środki zwalczające czynniki chorobotwórcze, a przy tym nie ma szkodliwych skutków ubocznych. Kokosowe panaceum.

www.wydawnictwovital.pl Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY