Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2012 » Maj » Naturalne strategie w walce z rakiem

Naturalne strategie w walce z rakiem

Naturalne strategie w walce z rakiem Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu - Bernard Fontenelle

linia

walkaDr Russell L. Blaylock – znany i ceniony w świecie naukowym lekarz, profesor neurochirurgii – pokazuje, jak łatwo można wzmocnić organizm podczas stosowania terapii antynowotworowej.  Swoje rady opiera nie tylko na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu zawodowym, ale również na innowacyjnych i mało jeszcze rozpowszechnianych wynikach badań klinicznych.

Z książki „Naturalne strategie w walce z rakiem” możemy dowiedzieć się, jak:
•  Wzmocnić układ immunologiczny
•  Zachować siłę i witalność
•  Zminimalizować efekty uboczne chemioterapii i radioterapii
•Wzmocnić korzyści płynące z konwencjonalnego programu leczenia

Autor udowadnia, że odpowiednie ilości zdrowych produktów, witamin i minerałów, a także właściwie dobranych suplementów diety znacząco zwiększają szanse pacjenta na wyzdrowienie.

To w żywieniu bowiem  kryje się klucz do skutecznego pokonania choroby. Dzięki właściwemu jadłospisowi można również zminimalizować trudności, z jakimi zmagają się chorzy na raka, takie jak uczucie zmęczenia, wypadanie włosów i chudnięcie czy problemy z trawieniem.

linia

Wszyscy spotykamy osoby, które mają bądź miały w przeszłości zdiagnozowanego raka. Choć medycyna wciąż prze naprzód i z każdym dniem powstają coraz skuteczniejsze metody leczenia tej poważnej choroby, to w dalszym ciągu nie udaje się wykluczyć nieprzyjemnych, szkodliwych, a nawet bardzo niebezpiecznych następstw stosowanych kuracji. W tej przełomowej książce znany i ceniony profesor neurochirurgii proponuje szereg w pełni naturalnych sposobów na zminimalizowanie efektów ubocznych terapii antynowotworowych.

Dzięki sprawdzonym podczas badań klinicznych metodom każdy pacjent walczący z rakiem będzie mógł zmniejszyć negatywne skutki chemioterapii i radioterapii. Zaproponowane przez profesora Blaylocka techniki zwiększają również skuteczność wyżej wymienionych metod. Układ immunologiczny chorego, podobnie jak i cały pacjent, zamiast stopniowo słabnąć, uzyskuje dodatkowe siły.

Klucz do tak wspaniałych rezultatów leży w odżywianiu. Odpowiednie ilości zdrowych produktów, witamin i minerałów, a także właściwie dobranych suplementów żywieniowych znacząco zwiększają szanse pacjenta na pełne wyzdrowienie. Autor, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, doradza także, w jaki sposób przezwyciężyć trudności takie, jak uczucie zmęczenia, wypadanie włosów i chudnięcie, problemy z trawieniem i inne osłabiające organizm i psychikę skutki uboczne.

Dzięki temu bezcennemu przewodnikowy każdy pacjent chory na raka może bardziej zaangażować się we własne leczenie i uświadomić sobie wpływ stosowanych metod  na jego organizm.

 http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższe karty po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY