Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2012 » Kwiecień » Powiedz dobranoc bezsenności

Powiedz dobranoc bezsenności

Powiedz dobranoc bezsenności „Powiedz dobranoc bezsenności” to więcej niż tylko książka o bezsenności; to książka o doskonaleniu siebie i swojego życia…to podejście, które powinno być stosowane przez wszystkich ludzi związanych ze służbą zdrowia – fragmenty przedmowy dr H.Bensona

linia

Powiedz dobranoc bezsenności. Jak zdrowo spać i lepiej żyć Dr Gregg D. Jacobs

dobranocKto doświadczył w życiu dramatu nieprzespanych nocy, rozumie czym jest narastający lęk nadchodzącego zmroku, czas niekończącej się nocy i wie co to bolesna siła myśli, udręka duszy i ciała. Niestety te smutne doświadczenia stają się udziałem coraz liczniej reprezentowanej grupy społecznej każdego kraju i to nie koniecznie  tylko ludzi w późnej jesieni życia.

Jaki jest mechanizm rozwijającej się choroby, które z czynników w większym lub mniejszym
stopniu wpływają na powstanie i dynamikę przebiegu tej ciężkiej przypadłości, a przede wszystkim jak zapobiegać i leczyć? Na te i inne pytania odpowiada osoba, chyba najbardziej kompetentna w tej dziedzinie, to jest dr Gregg D. Jacobs w książce „Powiedz dobranoc BEZSENNOŚCI”. 

Dr Jacobs spędził niemal dwadzieścia lat na badaniu i leczeniu bezsenności w najbardziej prestiżowych ośrodkach naukowych w Stanach Zjednoczonych. Odważnie sięgał też do dorobku myśli joginów i mistyków Tybetu, prowadząc tam liczne badania naukowe nad medytującymi mnichami w ekstremalnych warunkach temperaturowych i dietetycznych.

Dr Jacobs dokonał przełomu w leczeniu bezsenności, odrzucając farmakologię, która nigdy trwale nie leczy bezsenności i jest nie bez znaczenia dla zdrowia chorego, powodując często jeszcze dodatkowe problemy jego zdrowia.

Opracowane przez niego metody profilaktyki i leczenia niefarmakologicznego, przyniosły tysiącom ludzi na świecie prawdziwy spokój i radość życia, a poprzez to, dalsze wzrastanie w głębszych relacjach z samym sobą i z otaczającym ich światem.

linia

Nie możesz zmrużyć oka? Często czujesz się zmęczony nawet po przespaniu całej nocy? Budzisz się nad ranem i nie możesz ponownie zasnąć? Jeśli masz wrażenie, że sen nie jest Twoim sprzymierzeńcem, powinieneś sięgnąć po innowacyjny poradnik napisany przez lekarza o międzynarodowej sławie.

Dr Jacobs uczy, w jaki sposób możesz poradzić sobie z bezsennością. Umożliwi Ci to opracowany przez niego przełomowy program walki z zaburzeniami snu o naukowo udowodnionej skuteczności. Autor jednocześnie obala wiele mitów dotyczących bezsenności. Wskazuje również zagrożenie, jakie niesie coraz powszechniejsze zażywanie pigułek nasennych. Ta książka jest zdrową i niezwykle skuteczną alternatywą dla chemicznych tabletek.

I Ty możesz poprawić jakość życia – zarówno we śnie, jak i na jawie. Pomogą Ci w tym techniki relaksacyjne i skuteczne sposoby redukcji poziomu stresu. Jednocześnie wzmocnisz swój system odpornościowy i znacząco zmniejszysz ryzyko zapadnięcia na poważne choroby. Dowiesz się, w jaki sposób Twój umysł wpływa na ciało i nauczysz się kontrolować emocje. Wyrobienie w sobie zdrowych nawyków zapewni Ci spokojną i gwarantującą pełną regenerację noc. Już po tygodniu stosowania programu doktora Jacobsa będziesz mógł sprawdzić postępy za pomocą prostego testu.
Czas wyśnić zdrowie!


 http://www.studioastro.pl/
Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższe karty po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY