Bochenia
Bochenia » W kierunku mądrości » 2017 » Sierpień » W poszukiwaniu największych tajemnic Wszechświata

W poszukiwaniu największych tajemnic Wszechświata

W poszukiwaniu największych tajemnic Wszechświata Wszechświat jest księgą na­pisaną w języ­ku matematyki- Galileo Galilei

linia

Zapewne dla wielu Czytelników znana jest treść Księgi Henocha, według której Sprawiedliwy Mąż-Henoch,  wybraniec Pana, wielki Prorok, którego Pan tak umiłował, że odsłonił przed nim wielkie tajemnice niedostępne nawet  aniołom w podróży po Wszechświecie. Piękne opisy, pełne metafor o spotykanych po drodze gwiazdach, planetach, księżycach co żywo zbliżają nas do współczesnych opisów kosmosu za sprawą odbywanych lotów kosmicznych, życia na stacjach orbitalnych czy zarejestrowanych zdjęciach z kilkuletnich lotów międzyplanetarnych.

zdjecieTakim  Henochem naszych czasów jest Michel Desmarquet, człowiek jakich wielu, ale również wybraniec, którego spotyka w nagrodę przygoda wielkiej podróży podobnej do Henocha. Różnica tysięcy lat, stworzyła szanse opisu bardziej zbliżonego języka  współczesnej nauce, choć znaczny procent przedstawianych faktów jest jeszcze daleki od  obowiązujących paradygmatów, ale w swojej logice bardzo  przekonywających.

Bohater  Michel Desmarquet, zostaje uprowadzony, choć za własnym przyzwoleniem z własnej woli, na czas dziesięciodniowej podróży przez Wszechświat, którą dokładnie opisuje po powrocie w książce „Misja”. Książka ta stanowi zbyt duże wydarzenie, by przejść obok obojętnie nie interesując się  bogactwem zawartych w niej faktów, wydarzeń, wiedzy już znanej nauce jak również szeroko pojętej wiedzy ezoterycznej, tak fascynującej i zarazem sensownej, że stanowić może ciekawą lekturę zarówno dla naukowca jak i przeciętnego czytelnika.

Spotykamy w niej takie tematy jak pojęcie karmy - reinkarnacji, oświecenia, równoległych światów, słowem tematów już po części znanych z nauki wielkich duchowych nauczycieli: mistyków, joginów, guru róż zdjecienych kultur i cywilizacji obecnych oraz minionych epok, jak również współczesnych odkryć naukowych. Wszystko to jednak połączone jest w jedną logiczną całość, gdzie każda informacja daje kontinuum logicznej całości o Wszechrzeczy boskich planów.

Wszechświaty równoległe, między którymi są portale łączące je we wspólny komunikacyjny hologram stanowiący fenomen nieskończonych możliwości zjawisk i wydarzeń  wciąż pulsujących w nim wszechświatów
W tym, niewyobrażalnym co do wielkości i złożoności hologramie nasza planeta Ziemia plasuje się jako jedna spośród miriadów innych o niezbyt zaawansowanej w ewolucji energetycznych wibracji nie tylko ziemi, ale również zamieszkującej ją ludzkiej rasy.

Jesteśmy młodymi duszami w duchowym przedszkolu, uczącymi się dopiero życia. Według przekazu kosmity – Thao i zarazem opiekuna w podróży przez Wszechświat oraz sprawcy wielu przekazów i wydarzeń, istnieje 9 kategorii planet w coraz wyższym stopniu złożoności i ewolucji świadomości zarówno ich mieszkańców jak i całej jej flory i fauny.  Piękna Thao pochodziła właśnie z planety o najwyższej kategorii kosmicznej numeracji dziewięciu stopni. Wielka to odpowiedzialność z tego poziomu za podległe jej niżej, stojące w hierarchii ewolucyjnej, planety z niższymi w rozwoju ludzkimi społecznościami.

Zdaniem Thao to oni wysłali na Ziemię Jezusa, aby przekazał nam prawdziwe wartości życia, udowodnił potencjalną potęgę Synów Człowieczych  na przykładzie własnego postępowania, w bezgranicznej miłości, szacunku i tolerancji dla ludzkich zachowań i troski o ich postęp w rozwoju Świadomości. Największym złem na Ziemi, które sygnalizuje Thao są źle używane  pieniądze, niekończąca się ludzka chciwość, małostkowość i zawiść  a z tego wynikające podziały i niszczenie planety. 

zdjecieWielką świętością, tak często niedocenianą i bezmyślnie niszczoną  przez ludzkość na Ziemi jest Przyroda z manifestującą się  ewolucją  flory i fauny. Różne religie zarabiające pieniądze na swoich wyznawcach wraz z całą nadbudowa ideologiczną użytkowaną w celach zysków i żądzy podporządkowania sobie obywateli stanowią poważne zagrożenie w planach wzrostu Świadomości człowieka, gdyż tajest celem i sensem nadrzędnym każdego z nas, nie tylko na naszej najniższej planecie, ale każdej na której  istnieje forma inteligentnego życia.

Wiele innych rewelacji z przekazów, będących owocem spotkania z Thao w swej książce, podaje  Michel Desmarquet. Można je zignorować, zaprzeczyć czy nawet ośmieszyć, ale nie można puścić w niepamięć drążących głęboko podświadomość trudnych pytań, na których tak logiczne daje odpowiedzi  Thao. Książka „Misja” przetłumaczona na wiele języków świata czytana jest zarówno przez ludzi prostych jak również wybitnych naukowców i z umiarkowaną krytyką zdaje się przemawiać do większości jako cenne logiczne kompendium wiedzy o najważniejszych tematach człowieka od  najdawniejszych, mrocznych dziejów do końca jego ewolucji w kierunku Bogo-Człowieczeństwa.

Józef Łącki

Poniżej zamieszczam link do skróconej wersji „Misji” w formacie pdf Liknij TUTAJKomentarze (1)

W poszukiwaniu największych tajemnic Wszechświata - Polskie przypadki uprowadzeń

Napisane przez Asia, 2 September 2017
Polskie przypadki uprowadzeń: http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/polacy-porywani-przez-ufo-u-nas-tez-zdarzaja-sie-abdukcje/fldn7y
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY