Bochenia
Bochenia » Świat od Wewnątrz » 2018 » Kwiecień » Akiane Kramarik – dziecko Indygo

Akiane Kramarik – dziecko Indygo

Akiane  Kramarik – dziecko Indygo Ludzkie ciało to nic więcej niż pozory, które skrywają naszą rzeczywistość. Prawdziwość naszej duszy - Victor Hugo-

linia

zdjeciePatrząc na roześmianą buzię tej małej dziewczynki postrzegamy ją zazwyczaj jako jedną z wielu młodych panienek, która zgubi się w tłumie sobie podobnych, mniej lub bardziej uzdolnionych, ale  zwyczajnych osób. Tymczasem Natura stwarza nieprawdopodobne wyjątki w swoich możliwościach kreacji. Takim wyjątkiem boskiej istoty „Kryształowym Dzieckiem" jest   Akiane Kramarik
Urodziła się 09.07.1994r. w Mount Morris, w stanie Illinois, jej matka jest Litwinką, a jej ojciec Amerykaninem.

Jest uważana za doskonałe zjawisko epoki „Kryształowych Dzieci”. Była absolutnie samorodnym talentem, który wprawiał w zdumienie jej rodzinę i znajomych. Akiane zaczęła rysować w wieku czterech lat, malować - w wieku 6 lat, pisać wiersze - w wieku siedmiu lat. Jej obrazy miały niezwykłą cechę. Pomijając znakomitą technikę pobudzały ludzi je oglądających do refleksji o życiu i świecie. Błyskawicznie w USA znaleźli się fani jej talentu malarskiego. Swój pierwszy zdjecieautoportret sprzedała za 10.000 dolarów. Niezwykłe jest to, że znaczna część pieniędzy ze sprzedaży jest przekazywana przez Akiane na rzecz organizacji charytatywnych. Już jako kilkuletnie dziecko Akiane mówiła wyraźnie rodzicom, że jej obrazy nie mogą być źródłem ich fortuny, lecz mają stanowić inspirację dla ludzi, którzy poszukują sensu życia. Dość niezwykłe stwierdzenie, jak na 5-letnią, małą dziewczynkę.

Ale mówi ona więcej na temat siebie i swojego trzeba przyznać unikalnego talentu. Uważa bowiem, że prowadzi ją Bóg, co jest zaskakujące dla jej rodziny, która nie jest religijna. Według Akiane, jej sztuka jest inspirowana wizjami nieba i osobistym połączeniem się z Bogiem, Wyższą Świadomością Wszechświata.

zdjecieDziewczynka nie tylko maluje  jest również genialną poetką, swoje wizje w wieku 7 lat zaczęła zapisywać na kartce w postaci poezji.
Zadziwia swoją wrodzoną mądrością, zdolnościami językowymi, mówi i pisze po angielsku, rosyjsku, litewsku. Jej życzeniem jest, “aby wszyscy kochali Boga i siebie nawzajem”. Wstaje każdego ranka o 4 po to aby przygotować się duchowo do malowania
W wieku 10 lat, dziewczyna pojawiła się w The Oprah Winfrey Show, natomiast w CNN wystąpiła mając 12 lat. W Stanach Zjednoczonych jest rozpoznawalna w stopniu prawie równym najsławniejszym gwiazdom Holywoodu.

Oprócz swoich talentów cechuje ją ogromna dobroć i chęć pomagania innym, ze sprzedaży swoich dzieł realizowała zbiórkę pieniędzy dla Afrykańskiego kryzysu AIDS.

zdjecieNa uwagę zasługuje jej obraz młodego, brodatego mężczyzny o przenikliwym spojrzeniu. Zapytana o ten obraz Akiane powiedziała, że jest to „Ktoś, kto się jeszcze nie narodził, ale który już wkrótce przyjdzie na Ziemię”. Spotkało ją wiele drwin, że ów mężczyzna jest bardzo podobny do Jezusa i że przecież on nie będzie wyglądał tak samo, jak dwa tysiące lat temu.

Akiane twierdzi uparcie, że obraz ma inspirację z „dalekich przestrzeni” i nie ona jest Jego autorką. Postać Ta związana jest z zapowiedzianą paruzją, czyli ponownym przyjściem na świat Jezusa. Nawiązując do Tej postaci mówi, że mając 4 lata miała Jego wizję, ciągnęło się to przez następne dni i tygodnie, On wciąż do mnie powracał w snach, jakby twarz, przychodziła do mnie nieustannie..

No i czas na obrazy. Pokazuję zaledwie kilka wybranych dzieł Akiane Kramarik. Czy rzeczywiście jest prawdą, że jej sztuka uderza w każdego człowieka pozostawiając w nim choćby w najgorszym wypadku zadumę?

Przykłady obrazów malowanych przez Akiane w wieku od 4 do 15 lat:

zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie

zdjecie zdjecie

zdjecie

 

zdjecie

zdjecie zdjecie

zdjecie zdjecie

 

 

Ostatni film zamieściłem na propozycję Pana Piotra Serwinowskiego.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY