Bochenia
Bochenia » Świadomość Duchowa » 2018 » Marzec » Starszyzna Kobiet Radzi Światu

Starszyzna Kobiet Radzi Światu

 Starszyzna Kobiet Radzi Światu O Wielki Duchu, pomóż mi zawsze mówić prawdę i cicho słuchać z otwartym umysłem, gdy inni mówią, i pamiętać, że pokój można znaleźć w ciszy - Modlitwa IndianKiedy współczesny Świat stanął na rozdrożu powodowany utratą kontaktu człowieka z własnym Duchem i Duchem Ziemi, zmierzając ku totalnej zagładzie zarówno siebie jak i Przyrody,  wówczas to, ostry sprzeciw podniosły zorganizowane kobiety – szamanki  pochodzące z różnych stron świata, różnych społeczności, ras i wierzeń.
zdjecieW 2004 roku, zawiązały Międzynarodową Radę Trzynastu Kobiet Starszyzny Plemiennej o zasięgu międzynarodowym wcielając pradawne, rdzenne sposoby postrzegania świata próbujące zawrócić kierunek w jakim zmierza obecnie ludzkość, by zapewnić pokój i dobrobyt dla wszystkich przyszłych pokoleń. Te duchowe przywódczynie – szamanki, uzdrowicielki i depozytariuszki tradycji duchowej mądrości – zajmują się głównymi kwestiami odrodzenia moralnego narodów poprzez przywrócenie nam świadomości o nieograniczonych potencjałach  duchowych każdego z nas, przypominając naturalne prawa odwiecznie rządzące światem.

Ich celem jest wzniecić w nas tkwiącą głęboko pamięć o tym, kim naprawdę jesteśmy. -Ty, który czytasz te słowa, jesteś kimś znacznie większym, niż kiedykolwiek mogłoby ci się wydawać. Naprawdę, jesteś boską istotą, która może zmienić przyszłość i ma moc odmienić rzeczywistość. Możesz stać się Miłością i żyć wychodząc z przestrzeni serca, dzięki czemu uzdrowisz siebie, innych oraz Matkę Ziemię. Oto istota przesłania, które polecono przekazać właśnie nam teraz, gdy ludzkość stoi u progu niezwykłej, duchowej przemiany, jaka zgodnie z przepowiedniami niemal wszystkich starożytnych i rdzennych kultur, ma nastąpić na Ziemi w tym czasie.

zdjecieIch  zdaniem współczesny człowiek musi zrozumieć, że jest obdarzony mocą twórczą, dzięki czemu w każdej sekundzie wpływa na rzeczywistość, od której nie jest oddzielony, stanowiąc z nią jedno. Musi zrozumieć naturę i zasady funkcjonowania rzeczywistości. Będzie wiedział, że swoją świadomością wpływa na własne DNA, które nieustannie komunikuje się i oddziałuje na kwantowy materiał, z którego zbudowany jest wszechświat, przez co za pomocą myśli, uczuć, emocji, swojej percepcji oraz przekonań tworzy i modeluje świat wokół siebie, a przede wszystkim własne doświadczenia życiowe. Człowiek przejmie kontrolę nad swoim życiem, ucząc się przy tym nowego sposobu myślenia zdając sobie sprawę, z tego że świat zewnętrzny stanowi zawsze lustrzane odbicie jego wewnętrznej rzeczywistości. Ostatecznie uwolni się ze zbiorowego lęku przed mocą tworzenia, jaki towarzyszy obecnie mieszkańcom Ziemi. Wzrastająca wibracja Planety powoduje, że coraz bardziej będzie przyspieszać się manifestowanie intencji. Rzeczy, o których myślimy i na których koncentrujemy uwagę  szybciej będą się urzeczywistniać.

Jesteśmy kreatorami, ponieważ sama natura świadomości jest twórcza, a rzeczywistość, życie i Istnienie jest Tobą. Świadomość ta może się zrodzić jedynie ze zrozumienia, nabytego we własnym doświadczeniu. Powoduje ona całkowitą zmianę w postrzeganiu wszystkiego, łącznie z postrzeganiem samego  siebie.

Oświadczenie Międzynarodowej Rady Trzynastu Kobiet Starszyzny Plemiennej

zdjecieZ czterech stron świata dotarłyśmy na ziemię Konfederacji Irokezów. Przybyłyśmy z deszczowych lasów Amazonii, północnego koła podbiegunowego, wielkich lasów północno-zachodniej Ameryki Południowej, równin Ameryki Północnej, wyżyn Ameryki Środkowej, Czarnych Wzgórz Dakoty Południowej, gór Oaxaca, pustyni południowo-zachodniej Ameryki, gór Tybetu i deszczowych lasów Afryki Środkowej.
Potwierdzając naszą łączność z tradycyjną medycyną rdzennych ludów i społeczności na całym świecie, kierujemy się wspólną wizją zawarcia nowego przymierza, które obejmie całą Ziemię. Stanowimy Międzynarodową Radę Trzynastu Kobiet Starszyzny Plemiennej. Połączyłyśmy się w jedności. Nasze przymierze w modlitwie na rzecz oświaty i uzdrawiania powstało dla Matki Ziemi i wszystkich Jej mieszkańców, dla wszystkich dzieci i następnych siedmiu pokoleń.
Jesteśmy głęboko zaniepokojone bezprecedensowym niszczeniem Matki Ziemi, skażeniem powietrza, wody i gleby, okrucieństwami wojny, globalną plagą ubóstwa, niebezpieczeństwami związanymi z bronią jądrową i odpadami nuklearnymi, panującą kulturą konsumpcji i materializmu, epidemiami zagrażającymi zdrowiu ludzkości, nadmierną eksploatacją pierwotnych sposobów uzdrawiania oraz niszczeniem plemiennych stylów życia.
My, Międzynarodowa Rada Trzynastu Babć, wierzymy, że nasze modlitwy, a także sposoby zapewnienia pokoju i metody uzdrawiania, odziedziczone po przodkach, są w dzisiejszych czasach niezbędne. Łączymy się, by zapewnić opiekę i wykształcenie naszym dzieciom. Łączymy się, by stać na straży tradycyjnych obrzędów i potwierdzić prawo do używania roślin leczniczych bez ograniczeń prawnych. Łączymy się, by chronić ziemię, na której żyją nasze ludy i od której zależy nasza kultura, by bronić zbiorowe dziedzictwo tradycyjnego uzdrawiania i samej Ziemi.
Wierzymy, że nauki przodków oświetlą nam drogę przez niepewną przyszłość.
Łączymy się ze wszystkimi, którzy czczą Stwórcę, pracują i modlą się za nasze dzieci, pokój na świecie i uzdrowienie Matki Ziemi.

zdjecieObraz ewolucji i transformacji jaką obecnie przechodzi ludzka świadomość na Planecie oraz cały świat, który jest jej dotychczasowym wytworem, najlepiej oddaje przykład gąsienicy i motyla. Wg mądrości plemienia Hopi, motyl jest symbolem duchowej transformacji człowieka. W książce „Starszyzna Kobiet Radzi Światu"- Babcia Mona Polacca – członkini indiańskiego plemienia wywodzącego się z ludu Hopi-Tewa, opisuje ewolucyjny przeskok jaki dokona człowiek w następujący sposób:
„Kiedy motyl pełza po Matce Ziemi pod postacią gąsienicy widzi jedynie to, co jest tuż przed nim. Następnie przychodzi czas, gdy zawija się w mały kokon i wkracza w ciemność. W niej całkowicie się „rozpada”. Wtedy zachodzi wielka przemiana. Indianie Hopi są przekonani, że również dla człowieka czas ciemności jest niezbędnym warunkiem doświadczenia duchowej transformacji. Istotnie w wierzeniach Hopi jest to, że chociaż gąsienica zmieniła się już w motyla i może poruszać się w kokonie oraz powrócić do życia, nie wydostaje się z niego do czasu aż będzie całkowicie gotowa. Ostatecznie motyl pojawia się na świecie jako piękne stworzenie. Ale nie od razu wzbija się w powietrze. Siedzi bez ruchu jak gdyby ponownie ustanawiał połączenie z żywiołami życia – wodą, powietrzem, ogniem i ziemią. Następnie nadchodzi chwila, gdy jego skrzydła zaczynają trzepotać. Dzięki sile żywiołów wewnętrzna siła motyla pozwala mu się poruszać. Kiedy nadchodzi odpowiedni moment i wzbija w powietrze, zaczyna postrzegać świat z zupełnie nowej perspektywy, perspektywy większego piękna i szerszego horyzontu. To wszystko usłyszałam o byciu motylem od swojego ludu”.

 

W momencie gdy ciało gąsienicy ulega rozpadowi, powstają w niej pierwsze komórki, nazywane imaginalnymi, noszące w sobie genetyczny wzorzec, informację i wibrację nowego powstającego stworzenia – motyla. W pewnym momencie skupisko komórek imaginalnych, współtworzące rozkładające się ciało larwy, wspólną intencją i wysiłkiem przeorganizowuje swoje „społeczeństwo”, dzięki czemu wznosi się na następny szczebel swojej ewolucji.
Podobnie jak w tym przypadku, również z tych samych powodów ewolucyjnych, w chwili obecnej, z rozpadającego się „ciała ludzkiej zbiorowej świadomości”, wyłaniają się teraz nowe komórki imaginalne, zyskujące nowy poziom świadomości, który jest odzwierciedleniem przyszłej kolektywnej świadomości ludzkiej, która będzie żyć na Ziemi po tym jak nasza Planeta dokona wibracyjno – energetycznego przeskoku.
zdjecieWłaśnie to ma miejsce teraz na całej Planecie. Oczywiście to nie jest tak, że w ciągu jednego dnia taki człowiek/komórka imaginalna doznaje nagłej transformacji i jak za pomocą czarodziejskiej różdżki stanie się czystym przejawem nowego poziomu świadomości (choć takie przypadki – nagłe piękne i pełne przebudzenie, zapewne też są możliwe). Jest to proces, który każdy taki człowiek przechodzi indywidualnie. Tempo wzrastania zależy od wielu czynników, w głównej mierze od wewnętrznej gotowości, chęci, woli, intencji, zaangażowania i zdyscyplinowania takiej osoby. Także sukces całego przeskoku ewolucyjnego zależy od nas samych, od tego co wybierzemy – to z kolei wynika wyłącznie z naszej świadomości.
Z nadzieją można zauważyć, że wszędzie, jak grzyby po deszczu powstają strony, blogi, kanały YouTube, które przekazują treść, która wprowadza nową świadomość na Planecie, na poziomie wiedzy i informacji. Jest to kolejny dowód na to, że obecnie ma miejsce proces o charakterze globalnym. Spontanicznie przebudzają się kolejne osoby, które otwierają się na szerszą kosmiczno-ewolucyjną perspektywę. Osoby te odbierają impulsy przebudzenia od swojej Wyższej Jaźni, z poziomu duszy. To jest niewątpliwie najpiękniejsza i najdonioślejsza rzecz w historii naszej cywilizacji, i ulegnie to tylko wyłącznie przyspieszeniu! To wszystko już się dzieje

Józef ŁackiKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY