Bochenia
Bochenia » Sacrum i profanum » 2011 » Maj » Łącząc naukę, cuda i wiarę

Łącząc naukę, cuda i wiarę

Łącząc naukę, cuda i wiarę Jesteśmy jednocześnie artystami i zarazem dziełem sztuki

linia

- Tak jak wszelkie życie zbudowane jest z czterech podstawowych substancji chemicznych, które tworzą nasze DNA, wszechświat zdaje się być oparty na czterech cechach Boskiej Matrycy, które sprawiają, iż wszystko działa tak, jak działa. Klucz do połączenia się z potęgą Matrycy leży w naszej umiejętności wykorzystania czterech przełomowych odkryć, łączących ją z naszym życiem w bezprecedensowy sposób:

matrycaOdkrycie 1: Istnieje pole energii łączące całe dzieło kreacji.

Odkrycie 2:To pole odgrywa rolę zbiornika, pomostu i zwierciadła dla naszych wewnętrznych przekonań.

Odkrycie 3: Pole jest alokalne i holograficzne. Każda jego część jest połączona z każdą inną i każda część odzwierciedla całość w mniejszej skali.

Odkrycie 4: Porozumiewamy się z polem poprzez język emocji.

Jest w naszej mocy rozpoznanie i zastosowanie tej realności, która determinuje wszystko, od naszego wyzdrowienia po sukces naszych związków i kariery. Ostatecznie nasze przetrwanie jako gatunku może być bezpośrednio związane z naszą zdolnością i chęcią działania afirmujących życie praktyk, pochodzących z jednolitego światopoglądu kwantowego.

Aby oddać sprawiedliwość wielkim ideom implikowanym przez Boską Matrycę, napisałem ją w trzech częściach, z których każda poświęcona jest jednej z kluczowych implikacji pola.
(…)
Krótki opis każdej części pomoże w poruszaniu się po materiale i znalezieniu najpotrzebniejszych informacji, od ważnych odniesień po głęboką inspirację.

Część I, odkrywanie Boskiej Matrycy: Tajemnica, która łączy wszystko, bada wciąż istniejące ludzkie poczucie, iż jesteśmy zjednoczeni poprzez pole energii, które wszystko łączy. (.. ) Zawierają się tu trzy reprezentatywne doświadczenia, pokazujące ostatnie naukowe dokumentacje uprzednio nie rozpoznanego pola energii. Te odkrycia demonstrują w skrócie, że:

1. ludzkie DNA ma bezpośredni wpływ na substancję, z której nasz świat jest zrobiony.
2. Ludzka emocja ma bezpośredni wpływ na DNA, które ma wpływ na substancję, z której nasz świat jest zrobiony.
3. Relacja między emocjami a DNA przekracza granice czasu i przestrzeni. Niezależnie od odległości efekty są takie same.
Na końcu Części I może zaistnieć mała wątpliwość co do istnienia Boskiej Matrycy. Czy opisujemy ją z duchowej czy naukowej perspektywy, jest oczywiste, iż coś tam jest – pole energiiłączące wszystko, co robimy, podobnie jak wszystko, czym jesteśmy i czego doświadczamy. A więc logiczne pytania to: „Co uczyniliśmy z tą informacją?” i „ Jak używamy Boskiej Matrycy w naszym życiu?”

Część II Pomost pomiędzy wyobraźnią a rzeczywistością: „Jak działa Boska Matryca, co oznacza życie we wszechświecie, gdzie niedość, iż wszystkojest połączone alokalnie, jest również połączone holograficznie. Subtelna moc tych trzech reguł, być może, jednym z największych odkryć fizyki XX wieku – i pozostaje jednocześnie prawdopodobnie najmniej zrozumiana i najbardziej lekceważona. Ta część jest w zamierzony sposób nietechniczna i pomyślana tak, by być użytecznym przewodnikiem po tajemnicy doświadczeń, które dzielimy wszyscy, choć rzadko rozpoznajemy ich pełne dla nas przesłanie.

Kiedy patrzymy na nasze życie z punktu widzenia, w którym wszystko jest wszędzie w każdej chwili, implikacje są tak rozległe, iż dla wielu trudne do uchwycenia. Właśnie z powodu naszego uniwersalnego połączeniaposiadamy moc wspierania innych, dzielenia i uczestniczenia w radościach życia i jego tragediach wszędzie, w każdej chwili. Jaki użytek czynimy z takiej mocy?

Odpowiedź zaczyna się wraz z naszym zrozumieniem, iż nie istnieje naprawdę „tu” i „tam” czy też „wtedy” i „teraz”. Z perspektywy życia jako uniwersalnie połączonego hologramu, tutaj jest już tam, a potem zawsze jest już teraz. Starożytne tradycje duchowe przypominają nam, iż w każdym momencie każdego dnia dokonujemy wyborów afirmujących lub negujących nasze życie.W każdej sekundzie wybieramy odżywianie w sposób wspierający lub niszczący nasze życie; wykonywanie głębokich i afirmujących życie oddechów lub płytkich negujących życie; a także myślenie i mówienie o naszych ludziach honorujących ich lub uwłaczający im.

Poprzez moc naszej wszechobecnej, holograficznej świadomości, każdy z tych, zdawałoby się, niewiele znaczących wyborów ma konsekwencje, które rozciągają się poza miejsce i chwile naszego życia. Nasze indywidualne wybory łączą się, stając się naszą kolektywną rzeczywistością – tym, co czyni te odkrycia zarówno ekscytującymi, jak i niepokojącymi. Poprzez zrozumienie tego widzimy:

·    Dlaczego nasze dobre życzenia, myśli i modlitwy znajdują się już w miejscu swego przeznaczenia.
·    Że nie jesteśmy ograniczeni przez nasze ciało i „prawa” fizyki.
·    W jaki sposób wspieramy naszych ukochanych wszędzie, od pola bitwy po salę konferencyjną – nawet nie wychodząc z domu.
·    Że mamy potencjał natychmiastowego uzdrawiania.
·    Że jest możliwe widzenie poprzez czas i przestrzeń, nawet bez otwierania oczu.

Część III, Przekazy Boskiej Matrycy: Życie, miłość i uzdrowienie w kwantowej świadomości, zgłębia bezpośrednio praktyczne aspekty tego, co oznacza życie w jednolitym polu energii, wraz z tym jaki ma wpływ na wydarzenie naszego życia. Z przykładami synchroniczności oraz zbiegów okoliczności, potężnymi aktami zamierzonego uzdrawiania i tym, co nasze najintymniejsze związki nam ukazują, ta część służy jako szablon do rozpoznania, co zbliżone doświadczenia mogą znaczyć w naszym życiu.
Przytaczając historie prawdziwych przypadków, dzielę się siłą, ironią i jasnością tego, jak pozornie niewiele znaczące wydarzenia w naszym życiu są w istocie „nami samymi”, ujawniając nasze najprawdziwsze i najgłębsze przeświadczenia. Wśród przykładów opisujących ten związek przytaczam historię przypadku, w którym nasze zwierzęta pokazują nam swoim ciałem stan fizyczny, dotąd niezauważony i rozwijający się w naszym własnym ciele.

Boska Matryca jest rezultatem ponad 20 lat badań, podobnie jak mojej osobistej podróży ku zrozumieniu wielkiej tajemnicy, przechowywanej w naszych cennych, starożytnych tradycjach mistycznych. Jeśli zawsze poszukiwałeś odpowiedzi na pytania: „Czy jesteśmy rzeczywiście ze sobą połączeni, a jeśli tak, to jak głęboko sięga to połączenie?”, wówczas spodoba ci się ta książka.

Boska Matryca została napisana dla tych z was, których życie łączy rzeczywistość naszej przeszłości z nadzieją przyszłości.
To wy jesteście proszeni o wybaczenie i znalezienie współczucia w świecie obracającym się wśród ran, osadzania i strachu. Kluczem do przetrwania naszego czasu w historii jest stworzenie nowego sposobu myślenia, chociaż nadal żyjemy w warunkach zagrażających naszemu istnieniu.

Ostatecznie możemy odkryć, że nasza zdolność zrozumienia i zastosowania „zasad” Boskiej Matrycy jest kluczem do naszego najgłębszego  uzdrowienia, największej radości i naszego przetrwania jako gatunkuKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY