Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Spotkania » 2012 » Warsztaty zdrowia

Warsztaty zdrowia

Zaproszenie
na Warsztaty Zdrowia

7 dni w Łebie nad Bałtykiem

17-23 wrzesień 2012


Będzie to dieta eliminacyjna, czyli jesienne oczyszczanie organizmu z uwzględnieniem oczyszczania wątroby według Małachowa. Będziemy przeprowadzać jednodniowe oczyszczanie wątroby uwalniające organizm z toksyn.

Redakcja miesięcznika Wegetariański Świat zaprasza, już po raz kolejny
na 7-dniowe oczyszczanie organizmu z uwzględnieniem oczyszczania wątroby, które jest szczególnie ważne na jesieni.
Warsztaty mają na celu oczyszczenie organizmu z toksyn i odnowienie jego sił obronnych, a także nauczenie się przydatnych technik pomagających przy zdrowym styku życia.

Warsztaty odbędą się w ośrodku Arkun w Łebie.

Ośrodek Wypoczynkowo-szkoleniowy Arkun
Łeba ul. Wróblewskiego 11
Zapraszamy do obejrzenia ośrodka: www.arkun.interleba.pl

Ośrodek Arkun to nowoczesny, nadmorski obiekt hotelowy, położony w części uzdrowiskowej Łeby w bliskości morza, nad malowniczym kanałem przecinającym centrum miasteczka.

Łeba określana jest mianem Letniej Stolicy Polski, słynie z ruchomych piasków i przepięknych plaż, ma także dogodne połączenia komunikacyjne. Dojechać najlepiej pociągiem do Lęborka, a później sprzed dworca można zabrać się busem, około 20 km do Łeby.

W programie:

Wykłady na temat zdrowego odżywiania poprowadzi Agnieszka Olędzka redaktor naczelna Wegetariańskiego Świata.

Gimnastyka poranna poprawiająca pracę wszystkich narządów i popołudniowe ćwiczenia relaksacyjne z elementami samoleczenia i automasażu będą codziennie poprawiać naszą kondycję i samopoczucie.

Spotkania z Magdaleną Mlynarska-Balandiuk

16.00-17.00 - zajęcia wieczorne: energetyzujące i odstresowujące ćwiczenia i zestawy, praca z ciałem, emocjami i umysłem, wyklady z medycyny chinskiej – prowadzi Magdalena Mlynarska-Balandiuk

Tematy wykładów:

Element Drewna
Chiński Zegar Narządów
Zasadnicze koncepty Tradycyjnej Chińskiej Medycyny – pytania, odpowiedzi


Magdalena Mlynarska-Balandiuk (MagJah Heyokadread) – prowadzić będzie poranną gimnastykę, niektore wieczorne zajęcia. wyklad Element Drewna. Specjalizuje się w Akupunkturze Pieciu Elementow. Ponad to odplatnie w ciągu dnia prowadzić będzie zabiegi z masażu shiatsu, reiki i świecowanie uszu metodą Hopi, chinska moksa, test Akebany (prognoza energetyczna 12 narzadow. Wegetarianka od 1985 roku (27 lat), na co dzień mieszkająca na wsi w Górach Izerskich, propagująca zdrowe i „dzikie” style życia. Mama trójki wegetariańskich Dzieci. Od 1994 roku współtwórczyni kultowej art-wioski Wolimierz. Z wykształcenia pedagog (nauczycielka sztuki), z zamiłowania terapeutka Shiatsu i dekoratorka wnętrz. Absolwentka Akademii Feng Shui (dyplom u prof. Królickiego), gdzie poza harmonijną aranżacją przestrzeni studiowała również medycynę chińską, I-Cing i radiestezję. Absolwentka Metody Silvy. Posiada też I i II stopień Reiki. W latach 90’związana z Pracownią Na Rzecz Wszystkich Istot i Wrocławskim Ośrodkiem Makrobiotycznym. Twórczyni kobiecych spotkań inicjacyjnych w Polsce pod nazwą „Odnajdywanie Dzikiej Kobiety”. Z terapią Shiatsu związana od 1992 r.-nauczyciele z Instytutu Kushiego w Londynie. Od 25 lat działająca również w środowisku polskiej muzyki sceny niezależnej. Miłośniczka kultur indiańskich i inuickich. Od 10 lat pracuje i żyje z psami zaprzęgowymi. Aktualnie pracuje jako konsultant Feng Shui i Naturo-terapeutka (sesje indywidualne Shiatsu, zajęcia warsztatowe, Reiki, terapie zajęciowe z Dziećmi Niepełnosprawnymi), jak również jako menager artystyczny. Eksperymentuje na własnej ścieżce jedzenia i niejedzenia, przetrwania BLISKO MAMY ZIEMI. Twórczyni motta: „Wpadając w przepaść, zawsze możesz chwycić się korzeni”.

Do dyspozycji uczestników codziennie wieczorem sauna.
Rozmowy w kręgu mające pomóc w wyrzucaniu toksyn nie tylko fizycznych. W ciągu dnia - marsze i odpowiednio dobrane ćwiczenia na plaży, ogniska.

W tym okresie występuje najsilniejsze stężenie dobroczynnie działającego na nasz organizm jodu w powietrzu, tak więc przy okazji można będzie zaopatrzyć się na cały rok w ten ważny pierwiastek.

Masaż schiatsu, na którym uczestnicy nauczą się wspomagających zdrowie technik masażu i warsztat makrobiotyki, na którym oprócz teorii będą też zajęcia praktyczne - poprowadzi Stefan Poprawa.

Każdy uczestnik otrzyma niezbędne informacje i jadłospisy, pomocne przy kontynuowaniu diety w domu.

Stefan Poprawa znany z wielu eko-imprez - mistrz kuchni makrobiotycznej będzie przygotowywać posiłki i prowadzących zajęcia ze zdrowej makrobiotycznej kuchni.
Stefan poprowadzi warsztat masażu shiatsu i warsztat-spotkanie z makrobiotyką, a także będzie odgrywał poranne pobudki na flecie.
Stefan Poprawa jest znawcą żywności ekologicznej i wegetariańskiej, popularyzatorem tematyki profilaktyki zdrowotnej, gotowania makrobiotycznego i organizatorem imprez promujących zdrowy styl życia. Jest także poetą i mistrzem gry na flecie. Inspiracje do gry czerpie ze świata swoich wewnętrznych przeżyć. Uczestnikom zaprezentuje utwory ze swojej autorskiej płyty inspirowanej pobytem na Hawajach.

Koszt pobytu uwzględniający: zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym z łazienką (jeśli ktoś życzy sobie pokój 1-osobowy to dopłata wynosi 300 zł), wyżywienie częściowo z produktów bio, zajęcia, saunę wynosi 1600 zł. Zgłoszenia przyjmujemy przez automat zgłoszeniowy
na stronie: www.glodowka.pl - zgłoszenia,
Po dokonaniu rezerwacji prosimy o wpłatę zaliczki, która jest potwierdzeniem zajęcia miejsca na wczasach w wysokości 500 zł.
Przy rezygnacji z wczasów zaliczka nie będzie zwracana.
Pozostałą kwotę należy wpłacać w dniu przyjazdu przy zakwaterowaniu.

Zaliczkę prosimy wpłacać na nasze konto z dopiskiem: warsztaty zdrowia.