Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Nauka » 2012 » Recall Healing poziom I

Recall Healing poziom I

Recall Healing poziom I
18.01.2013

logoProwadzi: Dr Gilbert Renaud

Dr Gilbert Renaud - trener, terapeuta i doradca w zakresie Recall Healing – Totalnej Biologii i Biologicznego Przeorientowania w Vancouver. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Pochodzi z Kanady, praktyczne warsztaty Recall Healing prowadzi z powodzeniem na całym świecie.

Miejsce spotkania: Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II – Galeria Porczyńskich, Plac Bankowy 1 00 – 139 Warszawa

Czas trwania: 18-20 stycznia 2013

Gilbert Renaud Warsztaty Recall Healing (Biologii Totalnej) oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi (w głębi serca). Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doznanego doświadczenia związanego z tą traumą, to najlepsza ścieżka ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Poprzez pracę, miłość, czy różne rodzaje postępowania powtarzamy wzory, które przyciągają do nas odpowiadających im ludzi i wydarzenia, aby znów przeżywać to samo. Świadomość tego, co niesiemy wewnątrz, jest pierwszym krokiem w kierunku tego, co nowe, w kierunku urzeczywistnienia tych części naszego ja, którymi naprawdę jesteśmy.

 To wspaniałe warsztaty dla każdego! Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, a Twoim celem jest pomaganie ludziom. Jeżeli chorujesz, dolegliwość czy ból albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia.

Te warsztaty mogą dać Ci nowe zrozumienie zasad funkcjonowania w życiu.