Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Kursy » 2013 » Warsztaty z Ewą Foley

Warsztaty z Ewą Foley

Warsztaty z Ewą Foley Uczenie się jest naczelnym sensem życia. Rozwój ludzi jest wspólny. Jeżeli uda się coś osiągnąć jednemu z nas – to tak, jakbyśmy wszyscy to osiągnęli!

logo

linia

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych ROZWOJEM OSOBISTYM na wspaniały mini warsztat i WIECZÓR AUTORSKI w Warszawie z moją ukochaną nauczycielką dr Joy Manne . Potem będzie 3-dniowy, baaardzo ciekawy WARSZTAT O MIŁOŚCI. Są jeszcze miejsca.

dr JOY MANNE (Anglia) ponownie w Warszawie!!!
26 września (czwartek) MINI WARSZTAT oraz promocja nowej książki Joy Manne po polsku www.bialywiatr.pl pt.:
„KONSTELACJE ARCHETYPOWE: szamańska podróż przez życie”
Godz: 18 – 20
Warszawa, ul. Dzielna 10 Wstęp 50 zł – bez zapisów.
Serdecznie ZAPRASZAM TEZ na moje jesienne weekendowe i wieczorne warsztaty w Warszawie, potem lecę na cała zimę na antypody więc to będzie wspaniała okazja na spotkanie.. Najbliższy warsztat już w październiku, potem w listopadzie i w grudniu.
POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI- docenić siebie i swoją wartość!
26-27 października WEEKEND DLA SIEBIE (Ewa Foley)
Warszawa: Ul. Dzielna 10,  godz. 10 – 18, 390 zł (z VAT), dla powtarzających 50% zniżki.
23 października (środa) MINI WARSZTAT (Ewa Foley)
Warszawa: Ul. Dzielna 10,  godz. 18 – 20, 39 zł (z VAT), dla powtarzających 50% zniżki.
Motto: W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ ZACZĄĆ OD NOWA!

„Nasz najgłębszy strach nie wypływa z tego, że jesteśmy ograniczeni. Nasz najgłębszy strach wypływa z faktu, że nosimy w sobie bezgraniczną moc. Tym, czego obawiamy sie najbardziej, nie jest nasz wewnętrzny mrok, lecz nasze wewnętrzne światło... Pomniejszanie samego siebie nie służy światu. Nie powinniśmy wycofywac się, poddawać i kurczyć po to, aby otaczający nas ludzie czuli sie bardziej pewnie. Zostaliśmy zrodzeni, aby objawiać sobą wspaniałość Boga. Mieszka ona nie tylko w wybranych - jest w każdym z nas. Gdy pozwalamy promieniować naszemu wewnętrznemu boskiemu światłu, dajemy podświadomie naszym bliźnim pozwolenie na to, aby czynili to samo." Nelson Mandela


W czasie tego warsztatu dostaniesz konkretne wskazówki i praktyczne narzędzia, dzięki którym podniesiesz swoje poczucie własnej wartości i zaczniesz prowadzić bardziej zrelaksowane, zdrowe i szczęśliwe życie! Nauczysz się utrzymywać w równowadze ciało, umysł, emocje i ducha, zbudujesz nową pozytywną tożsamość, zyskasz pewność siebie.

23 - 24 listopada 2013 w Warszawie WEEKEND EDUKACJI EMOCJONALNEJ z Ewą Foley:
„INTELIGENCJA EMOCJONALNA W PRAKTYCE – emocje Twój wróg czy przyjaciel?”

ul. Dzielna 10, godz. 10 – 18, 390 zł (w tym 23%VAT)

20 listopada (środa) godz. 18 - 20 otwarty mini warsztat INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ prowadzi Ewa Foley. Wstęp 39 zł – BEZ ZAPISÓW.
 
„Każdy może się rozgniewać – to bardzo łatwe. Ale rzadką umiejętnością jest złoszczenie się na właściwą osobę, we właściwym stopniu i właściwym momencie, we właściwym celu i we właściwy sposób – to bardzo trudne„  Arystoteles

„Zapraszam na praktyczne  zajęcia warsztatowe rozwijające inteligencję emocjonalną czyli Twoje kompetencje intra-i inter-personalne. Wierzę, że harmonijna współpraca serca i rozumu jest jednym z największych wyzwań, jakie współczesność stawia przed każdym z nas. Podejmij to wyzwanie i przyłącz się do nas. Zapraszam na pierwsze dwie godziny bezpłatnie - jak Ci się spodoba to zostaniesz.... Do zobaczenia!” Ewa Foley
A w grudniu będzie 1-DNIOWY warsztat MOC ODDECHU (7.12) oraz 1-dniowy (8.12) INTELIGENCJA DUCHOWA: PRACA Z PRZEKONANIAMI oraz tradycyjnie OTWARTA DLA WSZYSTKICH WIGILIA – już dzisiaj wpisz datę 8 grudnia godz. 18-20 UL. Dzielna 10 w swój kalendarz.
WARSZTAT PRACY Z PRZEKONANIAMI prowadzi Ewa Foley
8 grudnia 2013
„INTELIGENCJA DUCHOWA w praktyce: w co wierzysz?”
Warszawa, ul. Dzielna 10, godz. 10 – 18, 190 zł
4 grudnia (ŚRODA) mini warsztat INTELIGENCJI DUCHOWEJ godz. 18 – 20. Wstęp 39 zł – płatne przed wykładem, bez zapisów.
8   grudnia (NIEDZIELA) godz. 18-20, ul. Dzielna 10 Wigilia z Ewą Foley otwarta dla studentów Instytutu Świadomego Życia, czytelników i wszystkich chętnych do kolędowania gości. Prosimy o przyniesienie talerza wigilijnego ze smakołykiem świątecznym na wspólny stół! WSTĘP WOLNY – drzwi otwarte dla wszystkich entuzjastów świadomego życia!
 
Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku rozwoju osobistego.
Ewa
606884444
Ps
W lutym 2014 organizuję wyprawę 16-dniową do mojej ukochanej NOWEJ ZELANDII – zainteresowanych proszę o PILNY KONTAKT emailowy. Zostały 4 miejsca!!!
 
Dołącz do naszych fanów na Facebooku!Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY