Bochenia
Bochenia » Nasze Zdrowie » 2018 » Listopad » Mapy ciała wpisane w ludzką twarz

Mapy ciała wpisane w ludzką twarz

Mapy ciała wpisane w ludzką twarz Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby - Hipokrates

Kiedy wybitny fizyk Alain Aspekt w 1982 r. dokonał ważnego eksperymentu na Uniwersytecie w Paryżu udowodnił, że cząstki subatomowe, takie jak elektrony są w stanie komunikować się ze sobą w natychmiastowy sposób, niezależnie od dzielącej je odległości, obalił tym samym twierdzenie Einsteina, iż żadna komunikacja nie może następować z prędkością większą niż szybkość światła. Upraszczając bardzo złożony problem, można by powiedzieć, że cały wszechświat komunikuje się ze sobą niemal w tym samym czasie i jest w swej istocie fascynującym projektem, gigantycznym i wspaniale skomponowanym hologramem.   

Cechą hologramu jest jego trójwymiarowość i możliwość odtwarzania nawet w najmniejszej cząstce całości obrazu. 
Jeśli wykonamy zdjęcie holograficzne np. samochodu i podzielimy je na połowę, a następnie oświetlimy laserem to każda połowa oglądana oddzielnie będzie zawierać w sobie całościowy obraz samochodu. Dalej dzieląc połówki na następne coraz mniejsze części, wciąż w odczycie pojawi się zdjęcie całego samochodu, choć cząstką podzielonego obrazu być powinno np. koło.

Hologram posiada więc naturę „całości zawartej w każdej jego części.
Uogólniając tą teorię staje się ona logiczna niemal w każdej dziedzinie nauki. Przykładowo badania nad mózgami zwierząt potwierdziły, że wycinanie poszczególnych płatów mózgowych nie miało większego wpływu na pamięć zwierzęcia, gdyż zapisy pamięciowe nie zostają zakodowane w poszczególnych neuronach, lecz są zawarte w całościowych wzorcach impulsów nerwowych, które przebiegają przez cały mózg.

Podobnie można też wyjaśnić w jaki sposób mózg człowieka może na tak małej przestrzeni gromadzić tak wiele zapisów pamięciowych. Ocenia się, że umysł człowieka ma zdolność do zapamiętania około 10 bilionów bitów informacji w okresie życia. Tymczasem udowodniono, że to właśnie hologramy posiadają taką zdumiewającą zdolność gromadzenia informacji. Wystarczy zmieniając kąt, pod którym wiązki promieni z dwóch laserów oddziałują na kawałek fotografii filmowej, by otrzymać wiele różnych obrazów na tej samej powierzchni. Udowodniono, iż tylko jeden centymetr sześcienny filmu może zawierać około 10 bilionów bitów informacji.
Nasza bezgraniczna zdolność do szybkiego przywoływania potrzebnych informacji z ogromnego magazynu pamięci staje się bardziej zrozumiała, jeśli uwzględnimy, iż mózg działa zgodnie z holograficznymi zasadami. Przykładów można by mnożyć z każdej dziedziny nauki czy zwykłych obserwacji.
zdjecieTysiącletnie obserwacje przyrody  różnych cywilizacji świata zgromadziły również wiedzę empiryczną o hologramach w oparciu o którą wietnamski prof. Bùi Quôc Châu  w ekstremalnych warunkach wojny wietnamskiej prowadził skuteczne leczenie pacjentów przynosząc rannym żołnierzom  natychmiastową ulgę w cierpieniu fizycznym i psychicznym.
W tej metodzie leczenia czy zmniejszania natężenia bólu prof. oparł się na refleksologii, akupunkturze i holografii ciała. Skoro wcześniej stwierdzono istnienie receptorów na stopach, dłoniach, małżowinach usznych, to skoro człowiek jest również hologramem, to muszą one być powtarzalne na całym ciele człowieka i każda część mapy ciała może odwzorowywać całość ludzkiego organizmu. 

Prof. Bùi Quôc Châu  opracował holograficzne mapy ludzkiego ciała na których zaznaczył sylwetki ludzkie skupiające receptory połączone z poszczególnymi narządami ciała.

 

zdjeciezdjeciezdjecie

Ucisk tych receptorów paznokciem przez okres około jednej minuty, jeśli jest bolesny to oznacza, że ten punkt stanowi blokadę przepływu energii przez ciało, czego skutkiem może być choroba odpowiadającego narządu. Dobry i wytrawny praktyk zauważa w tych bolesnych punktach małe, ale symptomatyczne uwypuklenie skóry. Udrożnienie przepływu energii „przytkanych” punktów na meridianach, powoduje ustąpienie bólu i najczęściej powrót do zdrowienia organizmu. Obecnie metoda ta jest wykorzystywania przez specjalistów w leczeniu różnego rodzaju bólu, chorób neurologicznych, zwyrodnieniowych, traumatologii – u pacjentów po wypadkach, udarze mózgu, chorobach narządu ruchu, dolegliwościach psychicznych, problemach emocjonalnych i wszelkich uzależnieniach.  Ośmieliłem się w ogromnym skrócie zapoznać Czytelników z tą holografią ciała, by w przypadkach krytycznych  praktycznie pomóc sobie samemu w likwidacji nasilającego się bólu lub długotrwałej choroby.

Osobiście zawdzięczam tej metodzie niemal natychmiastową remisj długotrwałego bólu rwy kulszowej. Kto miał ta przypadłość, to wie o czym piszę. Ból jest nie do wytrzymania i trwa bardzo długo bez nadziei na szybkie ustąpienie pomimo stosownych różnych medykamentów. Zapoznałem się z mapą twarzy podaną przez profesora i na własnym nosie, w okolicy odpowiadającej kręgosłupowi lędźwiowemu, nacisnąłem paznokciem punkt pod kątem prostym i poczułem ogromny ból w tym miejscu. Cel był trafiony, gdyż ból zarówno na nosie jak i w całym kręgosłupie i nodze ustąpił po minucie jak ręką odjął, choć trwał nieprzerwanie przez 3 dni i 3 nieprzespane noce.  Od tego wydarzenia upłynęło już kilka miesięcy a ból już nie powrócił. Ta metoda samoleczenia jest tak prosta a zarazem tak skuteczna, że warto się nią zainteresować, gdyż  nie wymaga stosowania lekarstw, zachęca nas do poznawania fenomenów własnego ciała i stawania się z czasem lekarzem dla samego siebie i dla swoich przyjaciół. Oczywiście, zasadniczym warunkiem jest zlokalizowanie właściwego punktu na mapie ciała odpowiadającego blokadzie energetycznej chorego organu.
Dróg do własnego zdrowia, jak widać jest wiele, choć u nas wszechmocna farmacja stara się wszystkie niekonwencjonalne metody sprowadzić do parteru, krytykując i wyśmiewając wszystko co bardziej skuteczne, tanie i dające szersze spojrzenie na własną moc swojego ciała, umysłu i ducha.

Dla lepszego zrozumienia tego zagadnienia proszę obejrzeć poniżej zamieszczone filmy, by po wysłuchaniu szczegółowej instrukcji przejśc do praktycznych zajęć na swoim ciele w przypadku takiej konieczności jak również w celach profilaktycznych.

 

Opracował Józef ŁąckiKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY