Bochenia
Bochenia » Nasze Zdrowie » 2009 » Kwiecień » Dobre myśli i energetyczne kody . Woda mówi ...

Dobre myśli i energetyczne kody . Woda mówi ...

Dobre myśli i energetyczne kody .  Woda mówi ... Japoński naukowiec Masuro Emoto jest autorem jednego z najbardziej sensacyjnych odkryć przełomu tysiącleci.

Udowodnił naukowo, że materia to nie wszystko, gdyż najważniejszy jest przenikający ją duch, który – jak dalece wydawałoby się to nieprawdopodobne – w określonych sytuacjach w przejmujący i aż nadto wyrazisty sposób potrafi zamanifestować swoją obecność. Gdzie? W zwykłej, a może raczej należałoby powiedzieć : niezwykłej wodzie, którą na co dzień traktujemy bezrefleksyjnie, instrumentalnie, przedmiotowo.

Tymczasem  woda może magazynować nie tylko informacje, lecz również uczucia i stany świadomości.
Całkowicie oczywisty dla medycyny energetycznej fakt, iż woda jest w stanie magazynować informacje, ortodoksyjni naukowcy określali dotychczas mianem szarlatanerii. Książka The Message from the Water (Wieści z wody) Masaru Emoto (tytuł niemiecki: Die Botschaft vom Wasser - Posłannictwo wody) rozstrzyga ten problem na korzyść medycyny energetycznej.

W ciągu 12 lat pracy naukowej japońskiemu badaczowi udało się zdobyć dowody na to, że woda może magazynować nie tylko informacje, ale również uczucia i stany świadomości.

Skoro woda reaguje na warunki środowiska, zanieczyszczenie, muzykę i modlitwę, Mr. Emoto z zespołem naukowym przeprowadził doświadczenie, jak myśli i słowa wpływają na kształt kryształów destylowanej wody. Słowa napisał na maszynie na oddzielnych karteczkach, nadając im odpowiedni ladunek mentalny i emocjonalny a nastpnie przykleił je taśmą do butelek z wodą destylowaną.
Po 24 godzinach wodę zamroził i wykonał zdjęcia jej kryształów.         

        
       Dziękuję                                Zabiję cię                        Po modlitwie

 

   
 
     Miłość                              Z wodociągu                źródło  

W książce Emoto przedstawiono m.in. zdjęcia kryształów informacyjnych. Każdy z nich daje się reprodukować i za każdym razem będzie posiadał taką samą postać, co dotyczy również różnorodności form kryształów.

17 stycznia 1995 r. w Hanshin-Awaji w Kobe wystąpiło silne trzęsienie ziemi. Trzy dni później z wody pobranej z wodociągów w Kobe wykonane zostały zdjęcia kryształów lodu. Wyglądało na to, jakby woda przejęła strach, panikę i wielkie cierpienie, które ludzie odczuwali bezpośrednio po trzęsieniu ziemi. Kryształy były całkowicie zniekształcone. Odzwierciedlały to, co przeżyli ludzie.

Trzy miesiące później ponownie pobrano próbki z wodociągów. Stało się to w okresie, gdy do Kobe płynęła pomoc i sympatia z całego świata. Badania zdawały się wskazywać na to, że woda również wchłonęła te uczucia.

Słowa jako informacje

Kryształy zamrożonej wody wykazywały różne reakcje na muzykę - nieoczekiwanie wystąpiła duża ich różnorodność. Następnie sprawdzano reakcje wody na wypowiadane słowa. Okazało się, że istnieje duża różnica pomiędzy wykrzyczanym ze złością - Ty głupcze, a powiedzianym przyjaźnie. - Jaki z ciebie głupiec. Zdecydowano się więc przeprowadzić badania wody poddanej działaniu słowa pisanego.

Wodę rozlewano do dwóch takich samych szklanych buteleczek. Potem na jedną z nich naklejano kartkę z wydrukowanym słowem dziękuję. Na drugą butelkę naklejano słowa ty głupcze i pozostawiano butelki na jedną noc. Następnego dnia wodę zamrażano i fotografowano uformowane kryształy. Za każdym razem rezultat badania był taki sam: miedzy dwiema butelkami wykryto zauważalne różnice.

Kryształ powstały z wody opisanej hasłem Adolf Hitler wygląda podobnie, jak kryształy, które poddane zostały działaniu słów - Czynisz mnie chorym i zabiję cie.
Była również niewielka liczba zdjęć, na których woda nie uformowała kompletnych kryształów, ale wyglądało na to, że próbowała się krystalizować. Zdaje się to sugerować, że nie ma człowieka, który byłby wyłącznie zły.

W czasie swoich eksperymentów Emoto nigdy dotychczas nie udało się otrzymać siedmiokątnego kryształu. Dopiero, kiedy pewien japoński kapłan modlił się nad wodą przy tamie Fujiwara do siedmiu Duchów Szczęścia - z pobranej podczas modlitwy próbki wody otrzymano prezentowany tu przepiękny i majestatyczny obraz kryształu.
   
Pod wplywem muzyki relaksacyjnej uformowly sie piękne gwiazdy o rzadko spotykanej formie i kolorystyce.

Doniosłość odkryć Masaru Emoto staje się oczywista, jeśli uświadomić sobie, że woda stanowi przeciętnie od  70 - 80% składu organizmu człowieka.

Jedzenie - akt ceremonialny i magiczny

W świetle powyższego jasne staje się znaczenie - jeszcze do niedawna powszechnie praktykowanego - rytuału błogosławienia jedzenia. Jedzenie przeszło przecież różne koleje losu, nim trafiło na nasz stół i jego pole może być zdezorganizowane, chaotyczne a przynajmniej nie dostosowane wibracyjnie do naszego. Błogosławienie posiłku nie jest więc zabobonem, czy bezużytecznym mamrotaniem, lecz intencjonalnym aktem, praktycznym działaniem mającym za cel zaadaptowanie wibracji jedzenia do naszych własnych - jest kluczem inicjującym proces asymilacji. Duchowni do dziś to praktykują modląc się i stawiając znak krzyża.

W konkluzji widzimy, że akt pożywienia może stać się potężną, pełną magicznej mocy ceremonią - świadomą asymilacją i komunikacją na wszystkich poziomach egzystencji. Możemy dzięki niej zwiększyć stopień organizacji naszego pola, uczynić je drożnym kanałem dla energii kosmicznej i przyspieszyć naszą ewolucję duchową – zmienić życie na lepsze.

Odpowiedzieli uczniowie (Jezusowi): Skąd tu na pustkowiu będzie mógł ktoś nakarmić ich chlebem? Zapytał ich: Ile macie chlebów? Odpowiedzieli: Siedem. I polecił ludowi usiąść na ziemi. A wziąwszy siedem chlebów, odmówił dziękczynienie, połamał i dawał uczniom, aby je rozdzielali. I rozdali tłumowi. Mieli też kilka rybek. I nad tymi odmówił błogosławieństwo i polecił je rozdać. Jedli do sytości, a pozostałych ułomków zebrali siedem koszów. Było zaś około czterech tysięcy ludzi. Potem ich odprawił. Zaraz też wsiadł z uczniami do łodzi i przybył w okolice Dalmanuty. (Ew.Marka 8:4-10)

http://www.hado.net/

 

 Komentarze (2)

Dobre myśli i energetyczne kody . Woda mówi ...

Napisane przez Markra, 17 August 2010
to prawda! Mozna nawet zatruta wode "odtruc" medytacjami, spiewaniem mantr, modlitwami... Naszym problemem jest nie tylko picie wody szkodliwej chemicznie, biologicznie, ale i radioaktywnej...poprzez obecnosc komorek i innych urzadzen emitujacych szkodliwe fale... Naszym problemem jest tez woda w naszym organizmie, tj. sluchanie zlych informacji z mediow, TV, negatywnych i krytykujacych ludzi, muzyki techo i rock, ogladanue filmow pelnych przemocy, czytanie ksiazek o takiej samej tematyce... Oznacza to, ze wszystko co sie otaczasz, wchłaniasz, robic, z kim sie zadajesz, wszystko ma wplyw na Ciebie!!! mozna sobie oczyszczac wode wodociagowa filtrem z osmoza i potem ja pozytywnie energetyzowac, ale nie zmieniajac stylu zycia negatywnego, sami sobie psujemy te wode ktora mamy w swym organizmie...

ertyukl

Napisane przez wer, 1 January 2013
prawda z tą wodą
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY