Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2018 » Maj » Praktyczne, nieznane metody leczenia

Praktyczne, nieznane metody leczenia

Praktyczne, nieznane metody leczenia Książko, najwierniejszy towarzyszu w podróży życia, milczący w nieszczęściu, gadatliwy w radości, mówiący tylko wtedy, gdy się słuchać pragnie - jesteś jednym z najcenniejszych darów, jakie nam zesłali bogowie na nasz smutny padół - Jarosław Iwaszkiewicz.

linia

zdjecieDr Mario Martinez jest amerykańskim klinicznym neuropsychologiem i najlepiej sprzedającym się autorem bestsellerów. Wykłada na całym świecie i głosi swoją pionierską naukę biokognitywną, która bazuje na nowatorskim przekonaniu o nierozerwalności funkcji umysłowych i fizjologicznych. Proponuje, na podstawie wiarygodnych dowodów naukowych, że długowieczności się uczy, a jakość zdrowia w dużym stopniu zależy od czynników dziedziczenia.

Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne Mario Martinez

zdjecieNasze przekonania mają ogromny wpływ na to, jak odbieramy rzeczywistość. Przyswajamy prawdy kulturowe, które często nas blokują. Dzięki tej książce poznasz najnowsze naukowe dowody na istnienie związku między kulturą, umysłem a zdrowiem. Wykonując ćwiczenia zaproponowane przez Autora nauczysz się kontaktować z własnym ciałem. Dowiesz się, że przesyła ono wiele informacji na temat tego, co jest dla Ciebie dobre, a co nie, tylko musisz nauczyć się je odczytywać. Dzięki temu będziesz mógł zmienić negatywne zachowania, pozbędziesz się nałogów, uwolnisz się od zniewalających Cię przekonań i wreszcie zaczniesz być wolnym człowiekiem. Będziesz miał wpływ na proces starzenia się i zachowasz zdrowie na długie lata! Wykorzystasz biokognitywne metody, które pomogą poprawić Twoje zdrowie i jakość życia. Pokonaj schematy, kreuj rzeczywistość.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

zdjecieTatiana Jewsiejewa - Rosjanka polskiego pochodzenia, urodzona na dalekiej Syberii. Z wykształcenia jest psychologiem, z zamiłowania pisarką. Działa w stowarzyszeniu "Ścieżka serca", którego jest założycielką. Pomysłodawczyni i jednocześnie realizatorką projektu o "Dzieciach Indygo"

Detoks umysłu. Jak przebaczyć sobie i innym, pozbyć się negatywnych emocji i żyć pełnią życiaTatiana Jewsiejewa

zdjecieCzęsto nie masz humoru, nie wiesz, jak poradzić sobie ze złymi emocjami, nie jesteś usatysfakcjonowany ze swojego życia i postępowania, a dawne lęki nie pozwalają Ci skupić się na teraźniejszości? Czas na zmiany! Dzięki tej książce nauczysz się, jak za pomocą pozytywnego myślenia możesz zmienić na lepsze postrzeganie rzeczywistości i samego siebie. Dowiesz się, co znaczy pojęcie „wewnętrzne dziecko”, jak je pielęgnować i czerpać radość z życia. Poznasz techniki radzenia sobie z emocjami i kryzysami, receptę na sukces zawodowy, udany związek i dobre zdrowie. Odkryjesz także korzystne działanie natury i płynącą z niej harmonię. Zaczniesz pielęgnować swoją twórczą energię życiową i wykorzystywać ją w praktyce.
Czysty umysł - lepsze życie!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

zdjecieClive Witham– jest licencjonowanym akupunkturzystą i propagatorem zdrowia z małej hiszpańskiej enklawy w Afryce Północnej. Uzyskał tytuł magistra promocji zdrowia oraz jest autorem wielu książek o medycynie orientalnej, które zostały przetłumaczone na język hiszpański, francuski, włoski i polski. Prowadzi własne centrum medyczne.

Gua Sha - chiński masaż uzdrawiający. Skuteczna alternatywa dla baniek - Clive Witham

książkaJest to pierwsza książka w języku polskim na temat starożytnej techniki terapeutycznej Gua Sha. Jest ona powszechnie stosowana w Azji przez praktyków Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Masaż polega na drapaniu skóry zaokrąglonym narzędziem. Dzięki tej książce nauczysz się samodzielnie korzystać z tej metody, która jest cenna w leczeniu bólu i problemów związanych z zaburzeniami ruchu. Zapobiega i eliminuje również choroby zakaźne. Badania wykazały, że Gua Sha stymuluje reakcje immunologiczne i przeciwzapalne, które utrzymują się przez wiele dni po kuracji. Ten poradnik zawiera ilustracje kluczowych punktów i kanałów stosowanych w medycynie Wschodu oraz jasno objaśnione techniki leczenia całego ciała, w tym twarzy. Wypróbuj Gua Sha na własnej skórze!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

zdjecieEvelyne Laye – jest od 30 lat naturopatką, terapeutką i prowadzi seminaria w różnych miastach w południowych Niemczech. Pracuje z psychologią energetyczną i zajmuje się alternatywnymi metodami leczenia i suplementami diety.

Smoothie z jadalnych roślin dziko rosnących. Witaminy, minerały, antyoksydanty prosto z natury - Evelyne Laye
książkaKsiążka wprowadzi Cię w świat najczęściej występujących dzikich ziół i pokaże jak możesz korzystać z ich uzdrawiających właściwości, pijąc zielone koktajle z dodatkiem owoców. Przedstawione w niej rośliny posiadają uzdrawiające właściwości i rosną wokół nas. Niestety, często traktujemy je jako niepotrzebne chwasty, podczas gdy to dzięki nim możemy uzupełnić w naszych organizmach wartościowe składniki odżywcze, przywrócić harmonię i uzdrowienie. Znajdziesz tu informacje o leczniczych właściwościach ziół, zdjęcia, okresy zbiorów, informacje o przechowywaniu oraz przepisy na przepyszne i zdrowe koktajle. Dzikie rośliny o uzdrawiającej mocy możesz sam łatwo znaleźć. Skorzystaj z przepisów aby otrzymać smaczny napój energetyczny, który zaopatrzy Cię każdego dnia w składniki odżywcze, których potrzebujesz. Naturalne, zdrowe, energetyczne.
http://sklep.bochenia.pl
/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

zdjecieBarbara Simonsohn jest poszukiwanym znawcą i autorem bestsellerów w dziedzinie żywienia i zdrowia. Jej specjalność to Super Foods, ja. naturalna żywność, która optymalnie dostarcza organizmowi. Absolwent socjologii mieszkał w społeczności Findhorn w północnej Szkocji, pionierzy zrównoważonego rolnictwa i pracował w ich ogrodzie. W tym czasie poznała również holistyczne metody leczenia. Od ponad 30 lat ćwiczy Reiki i uczy w kraju i za granicą.

Syberyjskie orzeszki cedrowe. Cudowny lek z tajgi - Barbara Simonsohn

książkaKażda część sosny syberyjskiej – kora, igły, drewno, orzechy – od wieków znajduje swoje zastosowanie w rosyjskiej medycynie ludowej. Orzechy cedrowe można zaliczyć do superżywności. Dzięki tej książce odkryjesz sekret długowieczności mieszkańców Syberii, poznasz wachlarz leczniczych właściwości i działania prozdrowotnego „drzewa życia”. Dowiesz się jak wykorzystać je w praktyce, nauczysz się tworzyć domowe kosmetyki, poznasz przepisy na dania z orzechami cedrowymi i wypełnisz swój dom świeżym zapachem tajgi. Zawarta w nasionach sosny syberyjskiej epikatechina obniża ciśnienie krwi. Polifenole zapobiegają powstawaniu zawału serca, chronią przed miażdżycą i złym cholesterolem. Orzeszki cedrowe zmniejszają również ryzyko zachorowania na Alzheimera nawet o 76 procent. Mają one także działanie hamujące rozwój próchnicy zębów. Poznaj leczniczą moc cedru.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY