Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2018 » Luty » Przez lekturę do wyższej świadomości

Przez lekturę do wyższej świadomości

Przez lekturę do wyższej świadomości Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera-Monteskiusz

linia

zdjeciePatrick Holford  jest brytyjskim pisarzem i przedsiębiorcą, który ostatnie 40 lat spędził na poszukiwaniu dróg do  prawdziwego zdrowia. Jako zwolennik alternatywnych metod żywienia dietetycznego pojawia się regularnie w telewizji i radiu w Wielkiej Brytanii i za granicą. Napisał 36 książek drukowanych w 29 językach. Jego kariera biznesowa promuje szeroką gamę alternatywnych metod medycznych, takich jak między innymi medycyna ortomolekularna.

 Chemia połączeń. Pięć sekretów zdrowego, bogatego i spełnionego życia - Patrick Holford

książkaDzięki tej książce zrozumiesz co oznacza bycie w pełni zdrowym. Poznasz aspekty życia, które powinieneś w sobie rozwijać. Przeżyjesz prawdziwe przebudzenie gdy odzyskasz połączenie umysłu z ciałem równocześnie pozbywając się depresji, lęków czy negatywnych myśli. Wreszcie znajdziesz czas na wytworzenie niezbędnej energii, która przywróci równowagę w Twoim ciele i umyśle. Pozbędziesz się negatywnych emocji i naprawisz relacje w pracy i w domu. Pobudzisz swoją intuicję i wrażliwość, które ułatwią Ci podejmowanie decyzji. Na nowo rozbudzisz w sobie seksualność, a Twój związek osiągnie wyższy poziom. Poznasz również praktyczne ćwiczenia, medytacje i metody relaksacyjne, które pomogą Ci wzmocnić więzi we wszystkich dziedzinach Twojego życia. Pięć kroków do zdrowych połączeń.
http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

zdjecieBarbara Simonsohn jest przedstawicielką tzw. Autentycznego Reiki i znanym autorem wielu książek z zakresu ezoteryki, sposobu odżywiania, medycyny alternatywnej.
Ur. 1954 w Hamburgu, studiowała nauki społeczne i politologiczne. Najpierw zajmowała się biodynamicznym rolnictwem inspirowanym antropozofią w Hof Springe koło Lubeki. Simonsohn jest dobrze znana na scenie ezoterycznej i suplementów żywieniowych i jest medycznym laic krytykiem stosowania leku Ritalin u dzieci z ADHD.

Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu - Barbara Simonsohn

książkaNasz sposób odżywiania, niedostateczna ilość ruchu i nadmierny stres zaburzają równowagę kwasowo-zasadową. Powoduje to ociężałość, depresję, wypalenie, a nawet takie choroby jak osteoporoza, reumatyzm, cukrzyca i miażdżyca. Może też stanowić przyczynę nowotworów oraz chorób serca. Autorka jest ekspertką w sprawach żywienia i odzyskiwania zdrowia. Opisuje proste, domowe i naturalne terapie odkwaszania, jak głodówki, lewatywy, żywność zasadowa czy kuracja gorzką solą. Poznasz techniki oczyszczania jelit, automasażu nóg, głowy, karku czy pleców. Jest to jedyna książka, która opiera się na metodach jej nauczycielki dr Renate Collier, która udowodniła, że kwasy odkładają się przede wszystkim w tkance łącznej i w jelitach. Proste, naturalne, zdrowe i bezkosztowe terapie odkwaszające!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

książka

zdjecieTeal Swan światowej sławy terapeutka i specjalistka w dziedzinie metafizyki. Przez 13 lat była ofiarą fizycznego i psychicznego znęcania się i molestowania seksualnego. W wieku 19 lat uciekła od swego prześladowcy i rozpoczęła walkę o powrót do normalności. Obecnie dzieli sie zdobytą wiedzą z milionami ludzi na świecie ucząc ich jak można wybaczać, znajdując szczęscie i drogę do własnego rozwoju.

Odrzuć ciężar przeszłości - Sztuka odzyskiwania siebie - Teal Swan

książkaKażdy z nas chce być szczęśliwy, ale też wszyscy nosimy w sobie jakieś traumy z przeszłości, które nie pozwalają nam żyć pełnią życia. Autorka w prosty sposób pomoże Ci poradzić sobie z demonami przeszłości i odzyskać prawdziwą wolność. W tej książce opisuje własną dramatyczną historię oraz terapię, która pomogła jej odzyskać równowagę. Zainspiruje Cię do zmiany stylu życia i uzdrowienia własnych emocji. To obowiązkowa lektura, dzięki której przepracujesz stare lęki i raz na zawsze pożegnasz się z ograniczającymi Cię traumami. Zrozumiesz prawdziwą przyczynę swoich problemów i usuniesz filtr, który przesłania postrzeganie rzeczywistości. Po co Ci terapeuta? Samodzielnie przeprowadzisz terapię w domu, która uzdrowi Twoje ciało i duszę. Zrób pierwszy krok ku wolności.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia


zdjecieMirsakarim Norbekov specjalista nauczyciel alternatywnych metod leczenia. Jego Instytut Uzdrawiania obejmuje 200 placówek w samej Rosji i kilkadziesiąt w innych krajach świata, w tym Polsce. Autor książki prezentowanej na Bochenii Osioł w okularach

System Norbekova w praktyce - Mirsakarim Norbekov

książkaTwój stan zdrowia zależy wyłącznie od Ciebie. Możesz przestać wydawać pieniądze na drogie zabiegi i czekać latami w kolejkach do specjalisty. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz w tej książce. Autor opisuje sprawdzone techniki, które łączą tysiącletnie tradycje wschodniej medycyny z najnowszymi osiągnięciami współczesnej nauki. Opracował i opisał system uzdrawiania, dzięki któremu już dwa miliony ludzi odzyskało zdrowie. W prowokacyjny i zabawny sposób prezentuje techniki, które prowadzą do bardziej optymistycznego nastawienia do życia i równowagi emocjonalnej. Poznasz praktyki oddechowe, uaktywnisz własne pole energetyczne i zregenerujesz kręgosłup. Nauczysz się rozpoznawać uszkodzone miejsca poprzez uczucie mrowienia, ciepła lub zimna. Rozwiniesz także swój wewnętrzny potencjał energetyczny. Ta energia odmieni Twoje życie.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

książka

zdjecieBożena Przyjemska Założycielka Akademii Zdrowia w Toronto.
Dzięki ogromnej wiedzy z zakresu medycyny akademickiej i naturalnej, psychologii oraz silnemu biopolu oraz znajomości wielu technik od przeszło 30 lat pomaga chorym w Polsce, USA i Kanadzie. Od 1999 roku prowadzi także w Polsce warsztaty i seminaria terapii czaszkowo-krzyżowej oraz rozluźnienia powięziowo-mięśniowego.
Z wykształcenia jest biologiem, ukończyła również szkołę medyczną. Jej kariera terapeutyczna rozpoczęła się w latach siedemdziesiątych, kiedy działała jako pracownik naukowy na Uniwersytecie Gdańskim. Na początku rozpoczęła współpracę z Akademią Medyczną w Gdańsku, gdzie bezinteresownie pomagała w przypadkach beznadziejnych. W 1987 roku wyjechała do USA, gdzie rozpoczęła praktykę naturoterapeuty i rozwijała swoje zdolności, ucząc się nowych technik.

Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych. Skuteczne metody uwalniania emocji - Bożena Przyjemska
książkaEmocje są jedną z najważniejszych przyczyn braku fizjologicznej równowagi w naszym organizmie. Ich nagromadzenie może doprowadzić do poważnych chorób z nowotworem włącznie. Dzięki tej publikacji odkryjesz, jakie masz w sobie negatywne emocje i jak one na Ciebie wpływają. Poznasz techniki hipnozy i regresji, które odsłonią dawne traumy oraz pozbędziesz się skutków ich oddziaływania na teraźniejsze samopoczucie. Nauczysz się samodzielnie uwalniać emocje rozluźniając mięśnie twarzoczaszki, języka czy dziąseł. Twój wyraz twarzy się zmieni, a Ty zrzucisz ciężar z ramion, a Twoja sylwetka znów będzie wyprostowana. Znikną bóle pleców i stawów. Ta nowa forma nieinwazyjnej terapii pozwoli usunąć napięcia emocjonalne ze struktury powięzi, mięśni i stawów. Uwolnij ciało od emocjonalnego bólu.
http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

zdjeciedr Mimi Guarneri kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych, medycyny nuklearnej i medycyny holistycznej
Dr Guarneri jest również wymieniona jako nr 6  wśród 100 najlepszych lekarzy medycyny zintegrowanej, dołączając do grona liderów takich lekarzy jak: Mehmeta Oza, Marka Hymana i Chopry.

Terapie Wschodu w medycynie Zachodu. 108 sekretów samouzdrawiania sprawdzonych przez doktor medycyny - dr Mimi Guarneri

książkaAutorka łączy współczesną naukę i starożytną mądrość, aby obudzić zdolność samouzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Swoje porady opiera na wieloletnim doświadczeniu jako kardiolog. Proponuje przy tym praktyczne podpowiedzi pozwalające samodzielnie odzyskać zdrowie. Dzięki nim zrozumiesz, dlaczego geny nie określają Twojej przyszłości. Poznasz symptomy niedoborów witamin i minerałów oraz suplementy, które przywrócę równowagę w organizmie. Stres zamienisz w siłę i naprawisz swoje relacje. Wykorzystasz uzdrawiającą siłę mantr, medytacji i ćwiczeń duchowych o naukowo udowodnionej skuteczności. Pozbędziesz się dolegliwości fizycznych i uwolnisz się od obciążeń psychicznych. Wzmocnisz swoją duchowość i uzdrowisz ciało energetyczne. Najskuteczniejsze techniki uzdrawiania dla Ciebie.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

zdjecieSusanne Huhnjest jest wykwalifikowanym doradcą zyciowym oraz holistyczną fizjoterapełtką. Pisze poradniki na temat samopomocy duchowej, udziela porad życiowych, prowadzi kursy channellingu. Od 1986 roku towarzyszy ludziomna ich drodze uzdrowienia.

Wewnętrzne dziecko. Jak uwolnić się od poczucia winy - Susanne Huhnjest

książkaKiedy dręczy nas poczucie winy, obwiniamy, tłamsimy, złorzeczymy i nie pozwalamy sobie na bycie szczęśliwym i zadowolonym. Nie wolno nam czuć się dobrze, dopóki inni, przeważnie bliskie nam osoby, także nie staną się szczęśliwe. Często przybiera maskę opiekuńczości i poczucia obowiązku. Jednak to uczucie nikogo jeszcze nie uczyniło bardziej zadowolonym i odprężonym. Ani Ciebie ani ludzi, których chcesz chronić. Nie pozwala na pozbycie się starych przyzwyczajeń i nawyków. Dzięki tej książce już nie będziesz pozwalał się wykorzystywać i być na każde zawołanie. Mentalne ćwiczenia sprawią, że zaczniesz pewnie wypowiadać swoje racje i nauczysz się mówić „nie”. Uzdrów wewnętrzne dziecko i odzyskaj życie.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY