Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2018 » Kwiecień » Wszystko co już wiemy o życiu po śmierci

Wszystko co już wiemy o życiu po śmierci

Wszystko co już wiemy o życiu po śmierci Boimy się nie śmierci, ale wyobrażenia, jakie o niej mamy - Seneka Młodszy

linia

zdjecieBrian L. Weiss Amy E. Weiss (ur. 6 listopada 1944) – amerykański psychiatra, hipnoterapeuta, autor specjalizujący się w regresjach do poprzednich wcieleń. Jego badania dotyczą reinkarnacji, poprzednich wcieleń, regresji, wędrówek w przyszłość i życia ludzkiej duszy po śmierci.

Uzdrawiająca moc doświadczeń z poprzednich wcieleń - Brian L. Weiss Amy E. Weiss

książkaW swojej rewolucyjnej książce dr Brian Weiss, autor bestsellerów New York Timesa, bada fizyczne, emocjonalne i duchowe uzdrowienie, które jest możliwe, gdy swobodnie akceptujesz i przejmujesz rzeczywistość reinkarnacji. Przez wiele lat badał on, w jaki sposób terapia regresji oraz przeszłe wcielenia mogą wywoływać trwałe zmiany w naszym życiu. W swojej publikacji udowadnia, że poprzez kontakt i zrozumienie naszych przeszłych żyć możemy znacznie poprawić teraźniejszość. Dzięki temu pozbędziesz się lęku przed śmiercią, nauczysz się stawiać czoła problemom i uzdrowisz swoją duszę. Otworzysz się na istnienie cudów, a nawet będziesz mógł ich doświadczyć. Czytając o mistycznych przeżyciach innych osób zwiększysz prawdopodobieństwo przeżycia podobnego doświadczenia.
Poznaj przeszłość, odmień przyszłość.

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

zdjecieAnne Bérubé – w wieku 23 lat prawie zginęła w wypadku samochodowym. Uwięziona w rozbitym aucie miała wizję, która na zawsze odmieniła jej życie. Introspekcja i osobista transformacja doprowadziły do jej samooczyszczania, przyniosły szczęście i wewnętrzny spokój. Teraz dzieli się swoją historią i sposobami, które pomogły jej odzyskać równowagę, aby pobudzić wewnętrzną mądrość u innych.
W 2007 roku założyła Autopoetic – przedsiębiorstwo społeczne wspierające proces uzdrawiania i osobistych transformacji. Projekty, które realizuje mają różnorodny zasięg: od indywidualnych spotkań i programów coachingowych, po ogromne imprezy i konferencje. Dzięki prowadzonym przez siebie warsztatom pomogła setkom osób odkryć wewnętrzną wolność i związek z własnym, jedynym w swoim rodzaju, źródłem trwałego szczęścia.

Bądź, myśl, czuj, działaj. Przez śmierć do życia - Anne Bérubé

książkaPoznaj inspirującą historię kobiety, która dzięki doświadczeniu bliskiemu śmierci zmieniła swoje życie. Dzięki osobistej transformacji odkryła swoje powołanie – pomoc innym w samorozwoju. Stosując się do jej porad Ty również możesz sobie pomóc. Dowiesz się co powinieneś zrobić gdy Twoje życie wywróci się „do góry nogami” i w jaki sposób możesz wykorzystać tę sytuację dla poprawy swojej sytuacji. Zaczniesz traktować życie tak, aby w pełni doświadczać jego bogactwa. Będziesz bardziej świadomy swojego ciała i duszy oraz nauczysz się kochać siebie. Poznasz sposoby radzenia sobie ze stresem i zwiększania uważności. Zaczniesz łączyć się z własnym nieograniczonym źródłem radości oraz swoim prawdziwym ja. Poznasz też techniki uzdrawiania tłumionych emocji. Doświadcz Nieba już za życia!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

zdjecieStéphane Allix – autor i reporter wojenny o ponad piętnastoletnim doświadczeniu. Postanowił radykalnie zmienić swoje życie po szokującym przeżyciu, jakim była dla niego śmierć brata wiosną 2001 roku. Od tego czasu bada zagadnienia sumienia i śmierci, a wysnuwane przez niego wnioski to jedyne w swoim rodzaju dowody na możliwość komunikowania się ze zmarłymi. Jest również założycielem INREES, instytutu badań nad doświadczeniami niezwykłymi, inicjatorem i redaktorem czasopisma Inexploré oraz twórcą filmów dokumentalnych.

Test. Dowód na życie po śmierc - Stéphane Allix

książkaJak rzeczywiście wygląda życie po śmierci? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wędrówką dusz i życiem pozagrobowym? Z doświadczeń, którymi dzielą się testowane przez Autora media, dowiesz się, jak sammożesz komunikować się ze zmarłymi oraz jakie korzyści i zagrożenia są z tymdziałaniem związane. To błogosławieństwo, czy raczej kłopot? Jak wykorzystać tę umiejętność w życiu codziennym? Jak rozpoznać, czy medium rzeczywiście przekazujenam prawdę o bliskich zmarłych? Wszystko to zrozumiesz dzięki tej książce. Skontaktuj się z bliskimi, którzy odeszli Autor przeprowadza jedyny w swoim rodzaju test, dzięki któremu zrozumiesz, żemożemy komunikować się ze zmarłymi. W książce zostały również omówione
zagadnienia związane z kresem życia i umieraniem. Badacz posługuje się przy tymautorytetem znanego francuskiego psychiatry specjalizującego się w opiece paliatywnej. Uzyskasz od niego praktyczne porady, jak pogodzić się ze śmiercią i przeżywać żałobę.Prawdziwy dowód na życie po śmierci!

http://sklep.bochenia.pl/  Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY