Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2017 » Październik » Poznawaj świat zapisanych tajemnic

Poznawaj świat zapisanych tajemnic

Poznawaj świat zapisanych tajemnic Staraj się być mądrzejszym od innych, ale nie mów im tego - Philip Chesterfield

linia

zdjecieDr Andrew Newberg jest dyrektorem badań w Centrum Medycyny Integracyjnej Myrny Brind w Sydnej. Bada między innymi  związki między funkcją mózgu a różnymi stanami psychicznymi. Jest pionierem w badaniu neurologicznym doświadczeń religijnych i duchowych, zwanym "neuroteologią". Jego badania obejmują badanie mózgu ludzi w modlitwie, medytacji, rytuałach i stanach transu w celu lepszego zrozumienia natury religijnych i duchowych praktyk i postaw.

Jak oświecenie zmienia Twój mózg. Nauka a transformacja duchowa
- Dr Andrew Newberg

książkaWszyscy chcielibyśmy osiągnąć oświecenie. Co to jednak oznacza i czy trzeba wierzyć w Boga, by go doświadczyć? Dzięki badaniom skanów mózgu sufickich mistyków, mistrzów medytacji, zakonnic i świeckich uduchowionych ludzi Autorom udało się odkryć charakterystyczne neurologiczne mechanizmy związane z doświadczeniem oświecenia.

Okazało się, że każdy człowiek może samodzielnie wyzwolić owe mechanizmy we własnym mózgu. Po osiągnięciu oświecenia Ty również możesz przejść głębokie, pozytywne zmiany w życiu. Uzyskasz możliwość przerwania złych nawyków oraz wsparcia umiejętności współpracy i kreatywności. Zaczniesz sobie lepiej radzić z lękiem i stresem, a Twoja codzienność stanie się znacznie szczęśliwsza i dostarczy Ci większej satysfakcji. Naukowy sposób na oświecenie!

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

zdjecieKatie Hess Louie Schwartzberg – jest kwiatową alchemiczką i założycielką Lotuswei, jednej z czołowych światowych roślinnych aptek. Pracuje z wiodącymi aptekami, hotelami i SPA a jej kwiatowa społeczność objęła ponad 15 krajów.

Jak wykorzystać energię kwiatów.
Sztuka codziennego rozkwitania-
Katie Hess Louie Schwartzberg

książkaPierwsza publikacja ujawniająca prawdziwy potencjał kwiatów, która uzmysłowi Ci, jak potężne uzdrowienie mogą Ci one zagwarantować – zarówno na podłożu fizycznym, jak i duchowym. Poznasz również zaklętą w nich moc transformacji całego Twojego życia, a skuteczność proponowanych przez Autorkę metod potwierdzą świadectwa osób, którym się to już udało. Dowiesz się także, co mówią o Tobie kwiaty, które Ci się podobają oraz które ze swoich talentów powinieneś rozwijać i wyrażać.

Zrozumiesz język kwiatów i dowiesz się, jak emitowana przez nie energia jest wychwytywana przez wodę. Nauczysz się również sposobów ich wykorzystania, jakie są praktykowane na całym świecie, od himalajskich pigułek medytacyjnych po uzdrawiające krople rosy w Europie. Stworzysz też kwiatowe eliksiry przydatne na różnych etapach życia. Kwiaty – źródło Twojej mocy!
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieAdrian Schulte opracował program przywracania stanu jelita grubego , którego skuteczność została potwierdzona przypadkami pacjętów placówki medycznej specjalizującej się w regeneracji tego narządu

Kupa szczęścia. Oczyść jelita, zyskaj zdrowie i dobre samopoczucie-Adrian Schulte

książkaJelita są nie tylko odpowiedzialne za właściwe trawienie i przyswajanie żywności, ale także wpływają znacząco na nasze samopoczucie oraz zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Autor opracował program przywracania optymalnego stanu jelita grubego. Dzięki niemu dowiesz się, czym jest piękna kupa i przekonasz się, że nie każda dawka owoców musi być zdrowa. Poznasz powszechne dolegliwości jelit oraz ich przyczyny. Nauczysz się dbać o prawidłową florę bakteryjną jelit i zagrożenia wynikające ze złogów. Wyćwiczysz poczucie sytości i wytrenujesz właściwe wypróżnienia, a także oczyścisz z toksyn swój układ pokarmowy. Pomoże Ci w tym post o naukowo udowodnionej skuteczności oraz autorski program detoksykacji. Jelita – Twój klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieSylwia Kulesza mieszka i pracuje w Islandii – kraju starych dusz – gdzie prócz pracy pedagoga szkolnego realizuje swoje ezoteryczne pasje. Jest numerologiem, interpretuje sny, pracuje z energią i od lat korzysta z Tarota.

Podręcznik Tarota Arkana Wielkie. Jak Głupiec zostaje Wędrowcem-Sylwia Kulesza

książkaAutorka tej książki zajmuje się numerologią, interpretuje sny, pracuje z energią i od lat korzysta z Tarota. Teraz Ty również możesz skorzystać z jej doświadczenia i poznać Arkana Wielkie czyli karty stanowiące zbiór 22 archetypowych sytuacji, postaci i ról. Każdy z nas przez nie przechodzi, a Tarot może uczynić tę podróż znacznie łatwiejszą.

Autorka dogłębnie analizuje symbolikę każdej z kart, jej znaczenie wróżebne oraz jej jasne i mroczne strony. Uświadamia, co dana karta mówi o etapie, na jakim aktualnie znajduje się Twoje życie i ujawnia, co uzyskana wróżba oznacza dla Twojej miłości, związków, kariery, finansów, relacji przyjacielskich i rodzinnych. Otrzymasz więc zarówno ostrzeżenia, jak i cenne wskazówki. Bezpieczna i skuteczna wróżba!
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieLisa Lister jest pisarzem, menstruacyjnym mavenem i kreatywnością systemu SHE Flow - ruchem, mądrością kobiet i zdrowiem menstruacyjnym oraz "niskimi" praktykami pielęgnacyjnymi - dedykowane do pomocy kobietom w złamaniu kodu lady, nawiązaniu kontaktu z mądrością ciała i miłości do ich krajobrazu pani . Czytaj więcej o pracy Lisa na www.thesassyshe.com. Znajdziesz ją również na Instagramie i Facebooku.

Pokochaj swój kobiecy krajobraz-Lisa Lister

zdjecieKobiece ciało to zakodowana księga. Ta publikacja łamie kod, pozwalając odczytać wszystkie, nawet zapisane najdrobniejszym drukiem, informacje. Jej autorka pomaga kobietom przełamywać powszechne w społeczeństwie kłamstwa, które wpędzają większość kobiet w kompleksy i depresję. Dzięki niej Ty również możesz odzyskać należną Ci siłę i przełamać granice oraz bariery niesłusznie uznawane za normalne.

Pomogą Ci w tym mantry, ćwiczenia ruchowe, masaże i magia. Nauczysz się zgłębiać swoją zmysłowość i przyjemność, a dodatkowo odrzucisz poczucie winy mające swoje korzenie w przeszłości. Będziesz wyrażać swoją kreatywność i otwarcie mówić o swoich potrzebach, pragnieniach i marzeniach. Połączysz też cykle swojego ciała z rytmami natury i wszechświata. Skorzystaj z mocy kobiecości!

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieTomasz Sitkowski – urodzony w 1950 roku z zawodu  technolog żywności, o specjalności technologia młynarstwa. W latach 1977 – 2000 był pracownikiem naukowo -badawczym, w roku 1986 uzyskał tytuł naukowy doktora nauk rolniczych. Od 2001 roku pracował w przemyśle młynarskim. Radiestezją zajmuje się amatorsko od 1990 roku. W latach 1992 -1993 ukończył kursy z zakresu Radiestezji dla początkujących i zaawansowanych w Polskim Towarzystwie Psychotronicznym w Warszawie. Swoje doświadczenia i przemyślenia na temat radiestezji zawarłem w publikacji:

Wahadełko a radiestezja - nowe spojrzenie. Praktyczne wykorzystanie wahadlarstwa - Tomasz Sitkowski

książkaTomasz Sitkowski, członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji, zajmujący się radiestezją od 1990 roku, rzucił całkowicie nowe światło na sztukę posługiwania się wahadłem i różdżką. Postawił przy tym śmiałą hipotezę, że metodyka prac radiestezyjnych powinna być inna niż zalecana przez większość podręczników. Zanegował, że wystarczy tylko zadać pytania, a otrzyma się na nie odpowiedź. Zrobił to wszystko, aby zwiększyć wiarygodność wykonywanych odczytów.

Teraz i Ty dowiesz się, jakie niewidzialne wpływy powodują ruchy wahadła. Poznasz również źródła zakłóceń i metody dalszej diagnostyki w przypadku wątpliwych wyników. Z pomocą wahadła odkryjesz wyjątkowo zdrowe miejsca, oznaczysz strefy geopatyczne oraz z powodzeniem odszukasz cieki wodne. Nowe oblicze radiestezji!

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY