Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2017 » Listopad » Wszystko co potrzebujesz odkryjesz w książce

Wszystko co potrzebujesz odkryjesz w książce

Wszystko co potrzebujesz odkryjesz w książce Książka, myśl, słowo, uczucie, czyn... Wszystko razem stanowi dopiero człowieka - Józef Ignacy Kraszewski

linia

zdjecieDr Kulreet Chaudhary - Doświadczenie  zarówno w zakresie nowoczesnej neurologii, jak i starożytnej nauki o zdrowiu, znanej jako Ayurveda, wyróżnia ją jako specjalistę, która potrafi przywrócić zdrowie wielu ludziom, równiez w przypadku chorób, powszechnie uznawanych jako nieuleczalne.

Ajurwedyjski detoks - dr Kulreet Chaudhary

książkaAutorka prezentuje unikalny program przywracania zdrowia mózgu oraz jelit przy jednoczesnym minimalizowaniu liczby zbędnych kilogramów. Proponuje drobne zmiany w stylu życia: wprowadzenie ajurwedyjskich ziół i herbat oraz relaksującą medytację. Udowadnia, że nadmierna masa ciała jest wynikiem zalegających toksyn i stanów zapalnych w organizmie. Przedstawia też skuteczne metody leczenia choroby Alzheimera, Parkinsona czy stwardnienia rozsianego. Dzięki tej książce dowiesz się czym jest uzależnienie od żywności i sobie z nim poradzisz. Nauczysz się zwalczać swoje pragnienia i będziesz mieć więcej energii. Poradzisz sobie ze stresem, lękami i depresją. Pożegnasz się z migrenami i bólem stawów. Twoje ciało z wdzięcznością przyjmie nowy styl życia czyniąc Cię szczęśliwszym. 4 kroki do zdrowia. Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieTy M. Bollinger jest szczęśliwym mężem i ojcem, obrońcą wolności zdrowia, badaczem chorób nowotworowych, byłym współzawodnikiem kulturystycznym, producentem filmów dokumentalnych, gospodarzem programów radiowych i autorem książki The Truth About Cancer. Chemioterapia, napromienianie i chirurgia były najskuteczniejszymi dostępnymi metodami leczenia pacjentów chorych na raka. Rozpoczął poszukiwania wiedzy na temat alternatywnych metod leczenia raka i branży medycznej.

Cała prawda o raku - Profilaktykai alterrnatywneterapie przeciwnowotworowe

zdjecieRak z każdym rokiem zbiera swoje krwawe żniwo. Według badań taką diagnozę w swoim życiu usłyszy jedna trzecia kobiet i połowa mężczyzn. Ty M Bollinger po stracie bliskich, którzy umarli na nowotwory, postanowił odkryć skuteczne metody walki z tą chorobą. Dzięki niemu Ty również poznasz najskuteczniejsze terapie antynowotworowe. Niektóre z nich, jak dietę i ćwiczenia bez problemu będziesz mógł stosować w domu. Poznasz skuteczność detoksykacji i ziołowych suplementów. Dowiesz się jak bezpiecznie uzyskać diagnozę. Przeczytasz o stosowaniu terapii bio-tlenowych, enzymatycznych i mitochondrialnych oraz jak użyć światła, dźwięku i elektryczności w walce z rakiem. Będziesz wiedzieć jak możesz pomóc sobie oraz swoim najbliższym. Skuteczne terapie antyrakowe.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

Katie H. Willcox to kobieta wielkiego sukcesu. Jest także założycielem Natural Model Management, dobrze prosperującej agencji modelek z siedzibą w Los Angeles, która zachęca modelki do zachowania naturalnej i zdrowej wagi.
Willcox była w stanie dokonać niesamowitych wyczynów w świecie biznesu, ale jej następny rozdział dotyczy świata macierzyństwa. Nowoczesna kobieta, jej zdaniem, nie jest jednowymiarowa, a Willcox to żywy przykład kobiety, która tworzy życie bez ograniczeń.

Chuda czy zdrowa? Przewodnik samoakceptacji w świecie idealnego wyglądu Katie H. Willcox
książkaLubimy otaczać się ładnymi rzeczami. Same również chcemy czuć się piękne. Często obiecujemy sobie, że gdy schudniemy jeszcze tylko kilka kilogramów, to poczujemy się lepiej. Katie H. Willcox udowadnia, że takie podejście to droga donikąd. Przez wiele lat była modelką i zmagała się z depresją i zaburzeniami odżywiania przez zadręczanie się tym jak wygląda. Udało się jej opuścić to błędne koło.W tej książce radzi jak Ty też możesz tego dokonać. Dowiesz się dlaczego i w jaki sposób media manipulują naszą wizją ideału piękna i jak go przełamać. Poznasz sposoby na samoakceptację i pokochanie swojego ciała. Przestaniesz bać się marzyć i nauczysz się pewności siebie. Odkryjesz, że Twój wygląd nie jest wszystkim i zaczniesz być prawdziwą sobą. Dostrzeż w sobie piękno!
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieLidia Więcek - Nauczyciel biologii, asystent naukowy w instytucie badań biologicznych,
Ukończyła  Studium Pedagogiki Oligofrenicznej, certyfikowane wellness i masaż. trening - terapia bólu według Liebschera i Brachta i wiele innych kursów

Roślinne terapie antynowotworowe w praktyce terapeutycznej - Lidia Wincek

książkaAutorka opisuje 47 roślin, ich występowanie, historię, skład chemiczny, właściwości terapeutyczne, mechanizm działania oraz stosowanie przy różnych schorzeniach, ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych. Dla każdej z nich podaje procedury przygotowania naparów, tynktur, nalewek oraz zalecane dawkowanie. Wyszczególnia 19 substancji roślinnych wykazujących aktywność antynowotworową. Szczegółowo opisuje terapię na białaczkę szpikową, supresję szpiku kostnego po chemioterapii oraz raka prostaty z przerzutami do kości. Opisywane preparaty można łączyć z innymi terapiami jak chemioterapia, radioterapia, hipertermia czy terapia fotodynamiczna. Poznasz również ich działanie na inne dolegliwości jak cukrzyca, zaparcia czy choroby pasożytnicze. Rośliny przywracające zdrowie.
Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieJean Hajest obdarząną intuicją empatką, która potrafi fizycznie wyczuwaći pracować z energią ludzi i miejsc.Jej książki stały się międzynarodowymi bestsellerami. Prowadzi treningi, warsztaty i profesjonalne konsultacje dotyczące oczyszczania energetycznego.
Czyste serce czysty dom
. Jak oczyścić energie ludzi i miejsc - Jean Haner

książkaPoznaj najskuteczniejsze techniki oczyszczania energii samego siebie, swoich bliskich oraz otoczenia. Jean Haner jest specjalistką od w tej dziedzinie i w całą swoją wiedzę zebrała w tym poradniku. Dowiesz się dlaczego niektórzy ludzie i miejsca mają na Ciebie pozytywny wpływ, a inni wręcz przeciwnie. Nauczysz się przywracać własną równowagę oraz pomagać w tym innym. Poznasz sposoby na pokonanie stresu i doświadczeń z przeszłości, które dalej Ci ciążą, chociaż możesz nie być tego świadom. Raz na zawsze pożegnasz się z bałaganem. Otworzysz się na nowe doświadczenia, możliwości kariery lub związek. Rozprawisz się z negatywną energią, która otacza Ciebie i Twoje mieszkanie, dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć przestrzenią i spokojem. Twoja wewnętrzna równowaga – gdziekolwiek jesteś.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieDr Mona Lisa Schulz jest jedną z tych rzadkich osób, które mogą przekroczyć granice intuicji, nauki, medycyny i mistycyzmu. Znana na całym świecie ekspertka w zakresie intuicji medycznej i medycyny umysłu i ciała, jest autorką i współautorką książek wydanych w 23 językach. Dr Mona Lisa jest medyczką, jest dyplomowanym psychiatrą i doktorem nauk o mózgu. Medyczny intuicyjny dla ponad 30 lat i praktykujący neuropsychiatrist, dr. Mona Lisa opublikowała 5 książek, Heal Your Mind (z Louise Hay), All Is Well (z Louise Hay), Intuitive Advisor, The New Feminine Brain, Awakening Intuition. Mieszka między Yarmouth, Maine i Franklin, Tennessee, ze swoimi czterema kotami i dziką przyrodą. Witryna: www.DrMonaLisa.com

książkaWielu z nas dopada stres, zmęczenie, poczucie zagubienia i depresja. Często słyszymy, że „samo przejdzie” albo, że powinniśmy po prostu wypocząć. Zwykle to nie wystarczy. Dr Mona Lisa Schulz oraz Louise Hay w swojej książce przedstawiają sposoby jak możesz poradzić sobie z napadami lęku, uzależnieniami, stresem i depresją przy okazji poprawiając również sprawność umysłu i koncentrację. Ich metody są połączeniem medycyny, afirmacji i rozwoju własnej intuicji, dzięki czemu samodzielnie będziesz mógł znaleźć przyczynę swoich problemów. Udowadniają, że połączenie ciało-umysł jest bardzo silne i odczytując dolegliwości Twojego organizmu, możesz odnaleźć przyczyny głęboko zakorzenione w Twoich emocjach. Twoja recepta na sprawny umysł.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

zdjecieDanuta Adamska-Rutkowska jest emerytowanym pracownikiem naukowo-badawczym Instytutu Chemii Przemysłowej w Warszawie. Jest specjalistką w zakresie matematycznego modelowania procesów, tzn. tworzenia modeli procesów do wykorzystania w symulacjach komputerowych służących opracowywaniu nowych rozwiązań technologicznych. Stosowanie w pracy zawodowej m. in. sieci neuronowych, których algorytmy wzorowane są na organizacji i funkcjach struktur mózgowych, spowodowało zainteresowanie naturą świadomości.

Psychotronika - współczesna nauka o świadomości. Telepatia, teleportacja, prekognicja, cudowne uzdrowienia - Danuta Adamska-Rutkowska

książkaAutorka bestsellerów łączących naukę z tym, co niezwykłe, w swojej najnowszej publikacji ujawnia mechanizmy, dzięki którym funkcjonują takie zjawiska jak teleportacja, lewitacja, telepatia, jasnowidzenie czy telegnozja. Co więcej, udowadnia, że większość ludzi jest w stanie skorzystać z tych pozornie magicznych praktyk. Rzuca również nowe światło na bioenergoterapię i zdradza sekrety stosowania tego typu uzdrawiania. Opisuje wyłącznie te anomalne zjawiska, które mają praktyczne zastosowanie. Podkreśla przy tym, że zdecydowana większość osób nie jest świadoma kryjącego się w nich potencjału. Jeśli więc masz prorocze sny czy zdolność przewidywania przyszłości, warto dowiedzieć się, jak ona działa. Niezwykłe zjawiska – praktyczne korzyści!

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

linia

  zdjecieNancy Levin jest certyfikowanym mistrzem życia integracyjnego, pracuje z klientami, prywatnie i grupowo, by żyć w zgodzie z własną prawdą i pragnieniami. Nancy była dyrektorką wydarzenia w Hay House przez 12 lat i prowadziła własny cotygodniowy program radiowy Jump Start Your Life w Radio Hay House. Była gospodarzem Światowego Szczytu Siana Dom każdego roku od jego powstania.

Jesteś tego warta. Od zmiany przekonań do wysokiej samooceny i bogactwa - Nancy Levin

książkaTa książka przeprowadzi Ciebie przez kompleksowy trening niezbędny abyś mógł zostać milionerem. Odzyskasz szacunek do siebie, swojego czasu, pieniędzy i innych ludzi. Gdy pokochasz siebie, od nowa nauczysz się cieszyć życiem, wolnością i dostatkiem. Poznasz techniki pozbywania się błędnych przekonań, które ograniczały Cię i spowalniały Twój rozwój. Odzyskasz wiarę w siebie, a Twoja samoocena wzrośnie. Pozbędziesz się problemów finansowych i zrealizujesz marzenia, o których wcześniej nawet bałeś się myśleć. Opisane w książce ćwiczenia i historie z życia zainspirują Cię do podjęcia działania i uzdrowienia Twoich relacji z pieniędzmi. Otworzysz się na wszystko, na co zasługujesz, zyskasz większą pewność siebie i zwiększysz swoje dochody. Naucz się być bogaty.

Sklep, w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie: http://sklep.bochenia.pl/

 

 

 Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY