Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2012 » Styczeń » Homeopatyczna apteczka dla każdego

Homeopatyczna apteczka dla każdego

Homeopatyczna apteczka dla każdego Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku — Janusz Leon Wiśniewski

linia

Tytuł:   Homeopatyczna apteczka dla każdego. Jak działa homeopatia
Autor:   Andrzej Rajmund Kozłowski
Wyd.   Studio Astropsychologii
Homeopatia jest dziś integralną i komplementarną częścią medycyny uznaną na całym świecie i zyskującą z roku na rok nowych zwolenników, zarówno wśród lekarzy, jak i pacjentów.

Andrzej Rajmund Kozłowski – lekarz homeopata od wielu lat odnoszący spektakularne sukcesy w stosowanej terapii w tej książce przekazuje wiedzę medyczną w ujęciu czysto praktycznym, do wykorzystania w naszym codziennym życiu.
To skarbnica wiedzy na temat homeopatii. Zwięzłość i prostota podanych treści ułatwiają korzystanie w praktyce z zaleceń w niej zawartych, a dodatkowo przybliżają ciekawą dziedzinę sztuki leczenia.

Jeśli dręczą Cię uciążliwe dolegliwości i wypróbowałeś już wiele dostępnych środków, a wciąż nie czujesz ulgi, to dobrze trafiłeś. Homeopatia pobudza naturalne możliwości obronne organizmu, natomiast leki homeopatyczne łagodnie i trwale przywracają zdrowie. Dzięki temu poradnikowi sam świadomie wybierzesz preparat, który pomoże Tobie i bliskim.

andrzejW książce Autor przedstawia nie tylko zasady leczenia homeopatycznego,  ale także opisy najczęściej występujących chorób w zestawieniu z odpowiednio dobranymi lekami łącznie z
ich stężeniem i dawkowaniem. Wielką zaletą tej publikacji jest fakt, iż podane preparaty są ogólnie dostępne w aptekach całego kraju i i dobrane tak, by można było je w bezpieczny sposób  samodzielnie stosować.
Skorzystaj z mądrości natury zawartej w leku homeopatycznym i ciesz się pełnią zdrowia.

linia

Homeopatia traktuje organizm pacjenta holistycznie czyli całościowo. Leczenie homeopatyczna jest więc bardziej kompleksowe, a zasada jego działania opiera się na pobudzeniu organizmu do walki, samoobrony i samoregulacji. Wprawdzie leczenie homeopatyczne trwa dłuższej i wymaga cierpliwości ze strony pacjenta dla uzyskania całkowitego wyleczenia, lecz nie jest szkodliwe dla organizmu i doprowadza organizm do samoregulacji.  Produkcja leków homeopatycznych jest zaś mało opłacalna i obwarowana wielkim reżimem technologicznym co wyjaśnia, dlaczego homeopatia ma tak wielu wrogów.. Warto też dodać, że jedno opakowanie dobrze dobranego leku może starczyć pacjentowi nawet na kilka lat. Na takich tanich lekach nie daje się zarabiać niewyobrażalnie wielkich kroci pieniędzy, jak to jest w przypadku światowego przemysłu farmakologicznego.

samuelTwórcą leczenia homeopatycznego był lekarz niemiecki z Meissen (Miśnia) Samuel Hahnemann (1755–1843).  Określił on podstawowe kanony leczenia i spisał je w elementarnym dziele „Organon”. Prawo podobieństwa – „Similia similibus curentur” (łac. – „niech podobne leczy podobne”), jest podstawową zasadą homeopatii. Hahnemann twierdził, że każda choroba jest pochodną zaburzeń energetycznych i centralnego sterowania. Ciekawe, że tak samo twierdziła od tysiącleci medycyna chińska i tybetańska. Dziś coraz więcej światłych lekarzy twierdzi to samo. Taka idea przypomina współczesny model bioelektroniczny człowieka i jego funkcjonowania opracowany przez prof. W. Sedlaka.

W jaki więc sposób wytłumaczyć skuteczność działania leków homeopatycznych, którymi leczy się wiele chorób, w tym nawet tak trudnych jak schizofrenia? Wyjaśnienie tego kryje się właśnie w swoistej pamięci wody, której cząsteczki pod wpływem energii cząsteczek pranalewki ustawiają się w określony sposób względem siebie nabywając jako duże molekuły szczególnych właściwości. Nie mamy więc tu do czynienia z mocą działań farmakologicznych, chemicznych, a jedynie z mocą oddziaływań energetycznych, a w zasadzie informacyjnych pranalewki na wodę. Później tak skonstruowany lek homeopatyczny oddziałuje swoją mocą energetyczną z polem energetycznym człowieka, wprowadza informację do struktur wodnych organizmu.

Inaczej rzecz biorąc: do naszego organizmu dostarczany jest impuls elektromagnetyczny w postaci odpowiednio zakodowanej matrycy, która „poucza” niejako organizm, jaką drogę wyleczenia wybrać (czyli jak wyrównać zaburzenia energetyczne organizmu). Na zewnątrz objawia się to zazwyczaj wzrostem mocy układu immunologicznego i procesem zdrowienia, choć w przypadku  złożonych chorób wyjaśnienie skuteczności leczenia homeopatykami jest ciągle praktycznie niemożliwe.

Wprawdzie wiele jeszcze pozostaje tajemnic w sposobie homeopatycznego leczenia, zbyt to jeszcze odległa dla naszych umysłów tajemnica Matryc Zdrowia, która w wielkiej tajemnicy swojej Świętej Geometrii już znana jako nauka hermetyczna za czasów Pitagorasa, przez wieki zaginęła, by powoli dopiero teraz upominać się o swój renesans.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY