Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Grudzień » Mudry dla ciała, umysłu i ducha.

Mudry dla ciała, umysłu i ducha.

Mudry dla ciała, umysłu i ducha. Weź życie w swoje ręce i uczyń je pięknym, niech one przemówią do Ciebie! Słuchaj ich rad, a nie zabłądzisz.

linia


Karty do osiągnięcia zdrowia, mądrości życiowej i doskonałości duchowej – Gertrud Hirschi

obrazMedycyna europejska coraz częściej posiłkuje się dalekowschodnimi metodami leczenia, jako skuteczną i sprawdzoną przez tysiąclecia metodą walki z chorobami i  ich profilaktyką.  Naturalne metody leczenia i samoleczenia przeżywają obecnie swój renesans, korzysta się z nich niemal we wszystkich krajach świata.
Większość starych nauk wychodziła z założenia, że o zdrowiu i
witalności człowieka decyduje swobodny przepływ energii życiowej przez jego organizm.

Dzięki wprowadzeniu naturalnych metod leczenia mamy możliwość wzmocnienia przepływu Energii Życiowej przez ciało doprowadzając go do stanu harmonii i równowagi - a więc zdrowia. Mudry - Joga małych palców, masaże punktowe, akupresura, joga klasyczna, ziołolecznictwo, leczenie dotykiem, koloroterapia, muzykoterapia, kąpiele, chiropraktyka,
relaksacja, medytacja - to tylko niektóre niekonwencjonalne metody leczenia.

Właściwe i konsekwentne praktykowanie choćby jednej z nich pozwoli odzyskać i zachować zdrowie. Od zarania dziejów ludzie starali się zgłębić tajemnicę wiecznej młodości i nieśmiertelności. Możliwość przedłużenia życia jest odwiecznym marzeniem tak starym jak
ludzkość.

Mudry to właśnie ćwiczenia związane ze specjalnym układaniem dłoni i palców, dzięki którym nasze ręce zmieniają się w prawdziwe „elektrownie”. Wystarczy kilka minut, by zwiększyły one przepływ energii życiowej w ciele każdego z nas. Mają bardzo korzystny wpływ na wiele dolegliwości i znacząco obniżają poziom stresu. Mogą zapewnić nagłe orzeźwienie Twojemu ciału jak i umysłowi. Nie musisz być mistrzem jogi, ani specjalistą od ćwiczeń energetycznych. Wystarczy, że będziesz korzystać z pierwszej w Polsce talii zawierającej 68 kart z mudrami idealnie dopasowanymi do Twoich potrzeb.

Zostały one opracowane przez Gertud Hirschi – bestsellerową autorkę, która dzięki swym książkom na temat jogi i mudr zyskała międzynarodową reputację. Jej publikacje należą do rekomendowanych lektur w Indiach. Od ponad dwudziestu lat prowadzi swoją szkołę jogi i organizuje seminaria na całym świecie. O stronę graficzną kart zadbała z kolei artystka Vreni Erzberger, która sprawiła, że każda z kart jest również małym dziełem sztuki.

Możesz korzystać z mudr idąc, czekając na autobus czy też racząc się chwilą przerwy w pracy. Karty możesz mieć zawsze przy sobie i sięgać po nie zawsze, gdy poczujesz taką potrzebę. W instrukcji dołączonej talii znajdziesz indeks schorzeń ciała i ducha, na które pomogą Ci poszczególne mudry oraz sposoby zwiększenia efektywności każdego ćwiczenia. Każda z kart, poza kunsztowną ilustracją, zawiera także dokładny opis korzyści płynących z jej wykorzystania.

Wydobądź ze swoich dłoni terapeutyczną moc!
Weź życie w swoje ręce i uczyń je pięknym!

1 2 3 4

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższe karty po preferencyjnej cenie.

Podobne informacje były już publikowane na Bochenii. Kliknij TUTAJKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY