Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Grudzień » Aktywuj pełną moc mózgu. Cuda i neurobiologia

Aktywuj pełną moc mózgu. Cuda i neurobiologia

Aktywuj pełną moc mózgu. Cuda i neurobiologia Błogosławieństwem i zarazem przekleństwem człowieka jest jego mózg. Tam rodzi się chęć życia i tam ona umiera. — Emil Zola

 

linia

Aktywuj pełną moc mózgu. Cuda i neurobiologia – dr David Perlmutter, dr Alberto Villoldo

mozgNie ma nic bardziej złożonego na świecie a może nawet we wszechświecie ponad ludzki mózg.
Do niedawna niewiele można było o nim powiedzieć z braku badań, zaś sensacyjne doniesienia z osiągnięć praktyk szamańskich, czy mądrości joginów publicznie były deprecjonowane i ośmieszane. Obowiązujący paradygmat naukowy rozdzielał naukę od duchowości nie dopuszczając do interdyscyplinarnego podejścia do przedmiotu badań. Obecna nauka o mózgu to, można by rzec, zbiór wszystkich dotychczas znanych dyscyplin wiedzy, poczynając od biologii, neurologii, medycyny, psychologii kończąc na niezwykle ciekawej wiedzy szamanów i mistyków wszystkich kultur świata. Takie holistyczne podejście do tematu mózgu, jego funkcji i nieprawdopodobnej złożoności, przedstawiają dwaj amerykańscy naukowcy, neurolog dr David Perlmutter  i antropolog medyczny dr Alberto Villoldo.

aktywujZ tej niespotykanej dotychczas tak szeroko ujętej wiedzy możemy zrozumieć nie tylko budowę mózgu, jego funkcje, sposób powrotu do zdrowia w przypadku chorób „beznadziejnych”, ale też możemy poznać wiele ciekawych ćwiczeń szamańskich, dzięki którym potrafimy przeprogramować własne sieci neuronowe uzyskując wysoki poziom oświeconego zrozumienia i stworzyć obraz totalnie innego krajobrazu dla naszego życia.

Przedstawione w książce wiadomości to melanż współczesnej nauki, każdej jej dziedziny wiedzy z szeroko pojętą duchowością, zaistniałymi faktami i przekazywaną tradycją, historią i prehistorią. Oprócz szerokiej wiedzy możesz Czytelniku zapoznać się też z ciekawymi ćwiczeniami jogicznymi czy szamańskimi, które pozwolą odzyskać prawdziwą, należną każdemu energię życia.

Po przeprowadzonych pięciotygodniowych ćwiczeniach, będziesz już innym człowiekiem, wolnym od przebytej traumy jaka towarzyszy każdemu od narodzin do podjęcia decyzji ćwiczeń i stworzysz w swoim mózgu nowe sieci neuronowe pozwalające osiągnąć wewnętrzny pokój i Oświecenie.

Jeśli jesteś gotowy na swój rozwój, czeka Cię niezwykle ciekawy Program Aktywacji Mocy Swojego Mózgu.

Oczywiście w tą „podróż” wybiorą się Ci z państwa, którzy są już gotowi na takie wyzwania, u których wcześniej ukształtował się tzw. czwarty mózg czyli kora przedczołowa - piszą Autorzy. Jest to znamienne dla rozwoju: jeśli człowiek jest gotów, mistrz sam przychodzi. Wielkość mistrza jest zawsze na miarę gotowości ucznia. Do każdego wprawdzie przychodzi, a to w postaci ciekawej lektury, mądrego przyjaciela, oświeconego nauczyciela lub samego Najwyższego Mistrza dla prawdziwie gotowych.

Józef Łącki

linia

Gdzie leżą granice możliwości ludzkiego mózgu? Czy prawdą jest, że wykorzystujemy zaledwie ułamek potencjału drzemiącego w naszym umyśle? Czy istnieje sposób, by w pełni zaczerpnąć z umiejętności, jakimi obdarzyła nas natura? Co tak naprawdę kryje się za cudownymi uzdrowieniami tysięcy pacjentów na świecie?
     Neurolog dr David Perlmutter oraz antropolog medyczny i szaman dr Alberto Villoldo połączyli siły by odpowiedzieć na te pytania. Udało im się dokonać czegoś znacznie bardziej istotnego niż tylko oszacowanie pełnych możliwości ludzkiego intelektu. Wzajemnie uzupełniając i poszerzając swoją wiedzę opracowali oni bowiem pięciotygodniowy program wyzwalający pełną moc mózgu każdej osoby, która zdecyduje się go zastosować.
    Porady żywieniowe i ćwiczenia fizyczne wymienione w tej książce nie tylko naprawią te części Twojego mózgu, które zostały uszkodzone przez stres, ale też stworzą środowisko podatne na wzrost nowych komórek nerwowych oraz aktywują geny odpowiedzialne za długowieczność, lepszą odporność i usprawnioną pracę umysłu. Z kolei praktyki szamańskie, medytacje i wizualizacje pomogą Ci pobudzić te obszary mózgu, dzięki którym spokój, kreatywność i radość w sposób naturalny przejawią się w Twoim życiu.
    Dzięki tej książce odzyskasz dostęp do pełni potencjału, jaki tkwi w Tobie od dnia narodzin!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższe karty po preferencyjnej cenie.Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY