Bochenia
Bochenia » W kierunku mądrości » 2015 » Styczeń » Mind Control - Kontrola Umysłu

Mind Control - Kontrola Umysłu

Mind Control - Kontrola Umysłu Patologia, jej ofiary bardzo głośno wołają o pomoc...szko­da tylko, że grają w niemym filmie.

linia

Wywiad z Marcelem Messingiem
nagrany na DVD w związku z wydaniem jego książki „Worden Wij Wakker?” - „WWW Czy sie przebudzimy?”.  Profesor Messing od lat wykładał antropologię kulturową, filozofię i religioznawstwo na Uniwersytecie w Amsterdamie, prowadził zajęcia ze studentami, wygłaszał pogadanki o różnych religiach w radiu. Był współtwórcą filmów dokumentalnych na temat chrześcijaństwa realizowanych dla telewizji, napisał. kilkanaście książek. Jako bystry obserwator współczesnego świata miał i ma nadal odwagę poruszać zakazane tematy, które ukazują patologiczne oblicze obecnej rzeczywistości. Przykładem tego jest poniższy wywiad.

linia

-Marcel Messing- Wróćmy raz jeszcze do przemysłu farmaceutycznego. Przyglądając się bliżej tej grze, napotyka się ciągle te same nazwiska. Pewne rodziny maja wszystko w swoich rękach. Spotykamy ich zarówno w przemyśle farmaceutycznym jak i zbrojeniowym. Budda mówił o petach, głodnych duchach. Jeśli ktoś marzy o milionie, to być moje stanie się milionerem. Ale często jest to niewystarczające i pragnie by zostać multimilionerem, a potem miliarderem i nie ma temu końca.

Prawdziwy pokój nastaje wtedy, kiedy stajemy się szczęśliwi tylko z racji tego, kim jesteśmy, a nie ile posiadamy. Widzimy, wiec, że wszystkie te ogromne i wpływowe koncerny farmaceutyczne, przemysł zbrojeniowy, czy przemysł spożywczy, zdominowane są przez kilka rodzin, które próbują osłabiać człowieka szkodliwymi produktami  żywnościowymi czy też ideami, albo praniem mózgu. Docierają one do nas przez media, bo i media, coraz częściej są własnością paru, ciągle tych samych nazwisk. Wszystko po to, aby uniemożliwić ludzkości przebudzenie się.

-P- Jest to kontrola umysłu, mind control.
-MM- Tak, jest to kontrola umysłu. Jeśli zbada się media w Stanach Zjednoczonych, to okazuje się, że są one w rękach trzech, czterech nazwisk. W Holandii jest jeszcze trochę więcej wolności, są też odważni dziennikarze, którzy nie dają się przekupić. Europa jednak zaczyna się upodabniać do Stanów Zjednoczonych czy Rosji, gdzie media są prawie całkowicie w rękach wielkich magnatów. Tak powstaje kontrola umysłu - mind control! Proszę sobie wyobrazić sytuacje, kiedy człowiek uświadomi sobie, kim i czym jest, i po co jest.

Zapobiec temu można kontrolą umysłu i materialistyczna nauka o ewolucji człowieka. Naucza się go wtedy: pochodzisz od małpy, nie masz żadnego celu. Naucza się go o big bangu i czarnych dziurach w kosmosie. Przemilcza się w tym wszystkim obecność Twórczej Energii Miłości, albo dawkuje mu się egzystencjalną filozofię absurdu, lub Jean-Paula Sartre, czy też Proudhona. Proudhon powiedział otwarcie: „usuń Boga z tronu, gdyż jest to twój największy Wróg”. Czyniąc tak jednak, zatracasz siebie, gdyż Boskość jest twoim prawdziwym  fundamentem, jest twoim istnieniem. Zwalczać Boga to zwalczać siebie.

Mind control, pranie mózgu działa nie tylko poprzez idee, ale także żywność. Jest coraz więcej ustaw, utrudniających produkcje naturalnych środków leczniczych. Wpływ na to maja właściciele ogromnych koncernów i firm finansowych. Ich nazwiska są powszechnie znane. Robi się wszystko, aby nam uniemożliwić dojście do zdrowej żywności i niekonwencjonalnych sposobów leczenia. Drwi się np. z wegetarianizmu, homeopatii, wykorzystując do tego tytuły i prestiż naukowy. To wszystko są zagrywki, aby zniweczyć czystość obecną w człowieku i nie pozwolić się jej rozwijać. Wszystkie tabletki mogłyby być zbędne w naszym życiu.

Budda nauczał, że kiedy idziemy droga dharmy życia, to owocuje to dobrym zdrowiem, siłą ciała, ducha i duszy. A jako, że Upadli Stróże przeszczepili się na człowieka, osłabiło go to bardzo. Jedynym ratunkiem jest wiec szybkie przebudzenie się i przejrzenie tej gry. Dla mnie oznacza to walkę bez broni w ręku i pokazanie tego, co się obecnie dzieje na Ziemi. Wszelką inną walkę odrzucam, odrzucam z cała stanowczością. Nie chodzi tu o kreowanie wroga, lecz o pokazanie sytuacji, ujawnienie faktów. Jest to jedyna szansa, aby zapobiec ogromnemu cierpieniu.

ATLANTYDA

-MM- Atlantyda to temat dość wrażliwy. Nie dla mnie osobiście. Zauważyłem, że nawet w kręgach naukowych mówi się o tym z drwiną. Przypominam wówczas, że pisał o niej jeden z najbardziej znanych filozofów - Platon. Na Atlantydzie odbywała się niesamowita walka, która obecnie powtarza się, a może nawet jest ona teraz spotęgowana. Platon opisuje, że istoty żyjące na Atlantydzie w ostatnim okresie jej istnienia, uważały się za piękne, a w rzeczywistości były bardzo brzydkie, nie tylko z wyglądu, ale przede wszystkim duchowo. Bogowie wiec, nie Bóg, lecz bogowie, w Biblii nazwani Elohim, postanowili zgładzić całą Atlantydę. Kultury Tolteków i Majów, jak też inne źródła, przekazały nam wiele informacji o Atlantydzie. Nie wspominam już o możliwości odkrycia tych wiadomości w nas samych, gdyż jest to jeszcze dla większości naukowców wielkie tabu. Powracam jednak do starych źródeł. We wszystkich kulturach znajdujemy temat potopu - w Indiach, u Majów, u Aborygenów, w Biblii, w Iranie - wszędzie wspominana jest Atlantyda. Także tam było ścieranie się sił Światła i Ciemności. Dzisiaj można by powiedzieć, że jest to walka Upadłych Stróżów, którzy dążą do opanowania całej planety, przeciw istotom rozwijającym się, skierowanym ku Światłu. Był to ogromny konflikt. Nauka stała wtedy na niewyobrażalnie wysokim poziomie, podobnie zresztą jak w dzisiejszych czasach. Wspomnę tu o fizyku Tesli, Nicola Tesla. Był on zaprzyjaźniony z Einsteinem i dokonał wspaniałych wynalazków w dziedzinie medycyny. Niestety zostały one zabronione, gdyż pilnująca swych interesów elita nie mogła dopuścić, aby ujrzały one światło dzienne. Nie mogliby już robić interesów, kiedy znane byłyby metody leczenia Światłem lub niezmiernym źródłem Miłości. Rozpadłaby się wtedy potęga koncernów farmaceutycznych, nie można też byłoby robić interesów na manipulowanej żywności. Tesla miał dostęp do technik znanych też na Atlantydzie i niewielu o tym wie, że jest on wielkim współtwórca projektu HAARP, demonicznego instrumentu, który stoi na Alasce.

HAARP

-P- Chciałabym jeszcze powrócić do projektu HAARP. Jaki jest jego cel?
-MM- Dziękuje, że pani mi przypomniała, bo byłbym zapomniał. HAARP jest to chyba najbardziej demoniczna bron, jaką kiedykolwiek stworzono na Ziemi. Tak demoniczna, że przekracza ona wszelkie ludzkie wyobrażenie. Zbudowano ja na podstawie techniki Tesla i paru innych wybitnych naukowców w miejscowości Gakona na Alasce. Składa się z 360 anten ustawionych w rzędach i widocznych na zdjęciach z satelity.
-P- Jest to pole?
-MM- Pole usłane antenami. W przeszłości został podpisany przez wiele krajów pakt o jonosferze - za wyjątkiem Stanów Zjednoczonych. Podobnie zresztą, jak stało się to w Kioto. Jonosfera ma duży wpływ na klimat, jest też bardzo ważna dla komunikacji! Wszystko związane z nowoczesną komunikacją: telewizja, telefon, specjalna komunikacja, która posługuje się armia odbywa się właśnie w jonosferze. Należy ona do najważniejszych warstw atmosferycznych. Te 360 anten służy temu, aby wysyłać do jonosfery wibracje, energie z mocą 10 miliardów megawatów - przechodzi to nasze ludzkie wyobrażenie!- nazywane falami ELF. Są to fale o ekstremalnie niskiej częstotliwości. Oficjalnie mówi się, że HAARP to projekt naukowy, stworzony w celu dokładniejszego zbadania klimatu itp., a my, nie zdajemy sobie sprawy, że służy on jeszcze całkiem innym celom. HAARP znaczy H high frequency A active A auroral R research P project, co sugeruje badanie sfer atmosferycznych i ich oddziaływanie
na Ziemie. Przyglądając się jednak patentom i poważnym publikacjom, dochodzi się do wniosku, iż mamy tu do czynienia z demoniczna bronią, która za jednym zamachem może zniszczyć całe elektromagnetyczne pole naszej planety lub jest w stanie umieścić stożek nad jakimś krajem. Jonosfera służy jako zwierciadło i maszt nadawczy zarazem. Wybiera się kraj i bombardując pewnymi częstotliwościami fal można wyciąć kawałek jonosfery, odwrócić i bombardować tą częstotliwością fal wybrany kraj lub obszar.

-P- I miasta?
-MM- I miasta.
-P- Aż tak dokładnie?
-MM- Tak dokładnie, że można w ten sposób mieć wpływ nawet na kanał kręgowy. Możliwe jest też połączenie HAARPa z Internetem. Bill Gates jest zaprzyjaźniony z Billem Clintonem. Znane są ścisłe stosunki Billa Gates’a z Białym Domem. Na kongresie w Davos proponował on nawet darmowy Internet, aby cały świat objąć jego siecią. Ten sam Internet można zastosować jako instrument projektu HAARP do wysyłania pewnych tonów, których nie damy rady usłyszeć naszym słuchem. Jak już powiedziałem, jedną z możliwości HAARPa jest wpływ na nasz rdzeń kręgowy, tak ważny w procesie transformacji. Przez kanał kręgowy nazywany też Kaduceuszem Merkurego lub Hermesa, w Indiach nazywany Kaduceuszem Bramanandy, przemieszczają się bardzo ważne wibracje, mające wpływ na nasz układ hormonalny, na czakrami (koła światła), które maja wpływ na rozwój naszej świadomości. Tak wiec, przy pomocy HAARPa można mieć wpływ na umysł człowieka, kontrolować go, jak też na pole elektromagnetyczne i układ słoneczny. -P- Co się wtedy dzieje z człowiekiem?

-MM-
Prowadzi to do całkowitej dysharmonii. W sąsiedztwie instalacji HAARPa w Gakonie zarejestrowano u mieszkańców wzrost zachorowań na nowotwory, depresje, utratę orientacji. Dotychczas nie zastosowano HAARPa aktywnie, ale jeśli do tego dojdzie, to jest się wtedy całkowicie w ich rękach. Kiedy prześle się pewne wibracje przez chipa, którego nosi w sobie człowiek, wtedy ma się nad nim całkowitą kontrole. Staje się on niewolnikiem. Jednak, w pewnym momencie rozwoju człowieka, w pewnej fazie rozwoju świadomości, można te wpływy w sobie rozpoznać i nie dać się zniewolić. Lecz... Większość ludzi, którzy nic na ten temat nie wiedzą i tego nie odczują, znajda się w pułapce. Prof. Petit mówi, że taki nano-chip może się umiejscowić w naczynku krwionośnym. Daje też przykład, w jaki sposób HAARP może mieć wpływ na nano-chip np. w układzie krwionośnym. Jednostka taka czuje się kompletnie zdezorientowana.

Przeprowadzono już próby na zwierzętach. Traciły one kontrole nad sobą i nie mogły się opanować. Już w Wietnamie, wtedy jeszcze bez HAARPa, stosowano tzw. Rambo-chip, który pobudzał agresje, seks, lęk, osamotnienie. W ten sposób człowiek był całkowicie kontrolowany. Dawniej nikt nie odważyłby się nic na ten temat powiedzieć, żeby nie straszyć ludzi. Mam nadzieje, że zostanę należycie zrozumiany, bo nie chodzi tu o zastraszanie ludzi, lecz o uświadomienie, co się dzieje. My musimy o tym wiedzieć. Rządy krajów powinny stawiać pytania na ten temat, dociekać. Powinniśmy rozmawiać z naszymi amerykańskimi współobywatelami i pytać: „Co robicie?”. Powinniśmy też prosić o wyjaśnienie spraw i o dostęp do dokumentów. Ludzie, którzy w przeszłości zadawali takie pytania, narazili się na wiele przykrości, grożono im nawet śmiercią. Znaczy to, że naprawdę się cos ukrywa. W ezoterii znana jest ksiąska Patrycji Cori, która ukazuje wszystkie kłamstwa w stosunku do ludzkości.

Chciałbym zaznaczyć, że należycie użyta ezoteryka może być godna zaufania. Wszystko, co ona opisuje, pokrywa się z faktami naukowymi i uzmysławia nam, w jaki sposób tego typu narzędzia zagrażają ewolucji ludzkości. Patrycja Cori także nawołuje ludzkość z wyższych sfer Światła: „Pozostało wam tylko parę lat, powstańcie, macie wszelkie możliwości, abyście odnieśli sukces”. Używa ona słowa wy, co dla mnie oznacza to, że ona jest już uwolniona. Ja też jestem przekonany, że potrafimy, że uda nam się . Jest to tylko kwestia organizacji, zaufania, wiary, i zadawania pytań. Dlaczego, w jakim celu chip w moim paszporcie? Czemu ma służyć scan tęczówki? Skąd pan/pani o mnie tyle wie? Dlaczego tak się dzieje, a nie inaczej? Najlepiej występować jako grupa, a nie indywidualnie. Przy czym, należy zawsze czynić to uprzejmie, bez arogancji, i nigdy nie prowokować. Wtedy oświecimy od wewnątrz cała te organizacje, to wszechwidzące oko, o którym tak doskonale pisał Tolkien w swej książce, która została sfilmowana.
-P- We „Władcy Pierścieni”?
-MM- Tak. We „Władcy Pierścieni” widzimy wszechwidzące oko, kontrolujące cały swiat. Tolkien był wtajemniczonym i wiedział. Napisał te powieść jako przestrogę: człowieku, popatrz, co cię czeka. My jesteśmy hobbitami. Nie dosłownie, ale jeśli nabierzemy odwagi i się zjednoczymy, a każdy z nas stanie się Gandalfem, to odniesiemy sukces. Zresztą, nie mamy innego wyjścia, gdyż alternatywa nie obiecuje nic dobrego. Jednoczmy wiec siły i przebudźmy się. 

4. MEDYTACJA

-P- W jaki sposób może każdy z nas cos zrobić?
-MM- W książce dałem parę przykładów. Każdy, według swoich możliwości, może codziennie lub parę razy w tygodniu zarezerwować czas na wyciszenie, na medytacje. Niekoniecznie w pozycji lotosu, lecz tak, jak każdemu odpowiada, w dowolnym miejscu, w domu, na krześle, na łonie natury. W każdą niedziele i środę około 19 00 tysiący ludzi na całym świecie bierze udział w medytacji Światła-Miłości. Wystarczy na to poświecić parę minut – samemu lub wspólnie. Oczy mogą być otwarte lub zamknięte. Koncentrując się tylko na oddechu, robimy głęboki wdech, aż do brzucha i wypowiadamy świadomie wewnątrz siebie słowo: Światło. Kiedy to uczynimy, to możemy odczuć energie światła nazywana w Indiach prana. Przy wydechu, z głębokości brzucha, wypowiadamy słowo Miłość. Może to trwać 5-10 minut. Bez dogmatów i przymusu, każdy według własnych możliwości. Biorąc w tym udział można dostrzec, że jest się podłączonym do ogromnego potencjału pola energetycznego, nie jakiegoś ekskluzywnego pola, lecz wszechobecnego pola Światła – Miłości. To nas wspomaga, podobnie jak zdrowe odżywianie, pozytywne myślenie i zdrowe życie emocjonalne. Próbujmy zachować równowagę w emocjach. Nie oznacza to jednak neutralności.
-P- Czy obojętności, życia bez uczuć.
-MM- Nie, nie o to chodzi. Wielu tzw. uduchowionych twierdzi, że nie mogą się zezłościć, a złość ich aż rozsadza, nie mogą powiedzieć złego słowa, a wewnątrz złorzeczą. Każdemu się to przydarzy. Kto twierdzi, że jemu się to nie zdarza, kłamie. Przecież można niekiedy być autentycznie oburzonym, ale obserwując, można zauważyć, że jest to proces odbywający się w nas i świadomi jesteśmy wtedy tego, a nie bierzemy udziału w walce za i przeciw. Kiedy to dostrzegamy, stajemy się Świadomi naszych myśli i emocji. W ten sposób powstaje równowaga, harmonia.

Należy dodać do tego zdrowe odżywianie i głębokie życzenie, aby wznieść się ponad codzienna ewolucje. Choć wszelkie życzenia w pewnym momencie same wygasną, to na początku są nam pomocne w dążeniu do celu, jak też pytania: Kim jestem? Jaki jest cel mojego życia? Nasze ciało świetlne, nasz boski potencjał, jest ponad czasem i przestrzenią, śmierć go nie dotknie. Możemy wznieść się ponad śmierć. Zbędne jest laboratorium, aby to odkryć. Wiemy to w swoim wnętrzu i na tym powinniśmy się koncentrować. Posłużę się przykładem. Jeżeli cała nasza uwaga w życiu koncentrować się będzie na czerwonym Porsche, np. stoimy przed salonem spragnieni tego samochodu i w tym momencie umieramy na atak serca, to zabieramy te myśl ze sobą. Natomiast, jeśli koncertujemy się na pytaniu - Kim jestem? Jakie są moje możliwości? - żyjemy i pracujemy nad tym, to umierając, zabieramy ze sobą te myśl. Co siejemy, to zbieramy. Jeśli nasze życie jest wypełnione czerwonym Porsche, to ono obdarzy nas nim. W pewnym momencie i to nam zbrzydnie. Ważne jest wiec, co spożywam, kim jestem, moje myśli i emocje, umiejętność postrzegania, bycia uważnym, ćwiczenie cnót, uprzejmość, cierpliwość. Mamy, wiec pełne ręce roboty.
-P- Są to reguły naszego życia?
-MM- Tak, ale nie tak, jak w niektórych organizacjach i kościołach - na papierze. Dzieje się to w nas. Sam oceń, co możesz, czego chcesz, bądź tego świadomy. Za każdym razem zauważymy postęp, a jeśli podwinie się nam noga, po prostu wstajemy i idziemy dalej. Każdemu się to przydarzy. Jeśli się jednak staramy, dostrzeżemy zmiany, transformacje.Komentarze (2)

Mind Control - Kontrola Umysłu - Energia miłości, przebudzenia - nauki New Age

Napisane przez dog, 17 August 2015
Uwaga na nauki new age i przebudzenia - jak ktoś was będzie chciał obudzić to stanowczo odmówcie, życie trzeba przeżyć do końca. Kto będzie chciał iść na skróty i obudzić się wcześniej, bardzo się zdziwi, będzie płacz i rozczarowanie. Polecam stronę, znajdziecie tam filmik o agenturze new age i masonach którzy tą organizacje utworzyli. https://www.facebook.com/masonikradnadusze

Imię Boga Czas

Napisane przez Irena, 23 July 2017
Kontrola umysłu, czy to tylko świat medialny ? Czy to tylko to co nam się wkłada do głów i ust ? Od 11 lat jestem przez medycynę zakwalifikowana jako schizofreniczka paranoidalna, bo rozmawiałam ze światem Boga i Szatana. Bóg był u mnie i ja byłam u Boga, któremu na imię jest CZAS ! Jest to jedyny wieczny Bóg. Mam przygotowany tekst książki, ale muszę zebrać fundusze na jej wydanie.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY