Bochenia
Bochenia » Świat od Wewnątrz » 2010 » Maj » Ku wyższym stanom świadomości

Ku wyższym stanom świadomości

Ku wyższym stanom świadomości Umysł jest świetnym narzędziem, jeśli jest prawidłowo używany. Jednak używany źle staje się destruktywny.

By być bardziej precyzyjnym, nie chodzi o to, że źle używasz swojego umysłu – najczęściej po prostu w ogóle go nie używasz. To on używa ciebie. (…) Wierzysz, że jesteś swoim umysłem. To jest iluzja. Narzędzie wzięło nad tobą kontrolę. (Eckhart Tolle)


Każdy z nas, niemal codziennie doświadcza  tzw. gonitwy myśli, stanu w którym mamy w głowie zamęt, hałas, rodzące się z niego lęki i nijak nie możemy tego wyciszyć. Czasami też udaje się nam doświadczyć momentów, w których odczuwamy nieopisany spokój, choć chwile te na razie są jeszcze może bardzo krótkie. Jak opanować swój umysł, wznieść się ponad niego, by dokonać w sobie prawdziwego przebudzenia a w dalszym kroku oświecenia? By się o tym dowiedzieć  posłuchajmy ciekawego wykładu największego w świecie specjalisty w tym zakresie Eckharta Tollea, człowieka, który idąc podaną w wykładzie drogą dostąpił prawdziwego oświecenia (satori, amandi).

 Komentarze (3)

Ku wyższym stanom świadomości - kochaj Boga On Jest najWyszssza naszą Swiadomoscie nie POpatrz na bzdety

Napisane przez naj, 27 June 2010
POpatrz na Boga On Jest Naszą najWyszsz a Swiadomoscią nie kombinejszyn?. nie na Wasze PObzdety,

Właściwa Nauka

Napisane przez Janina, 27 June 2010
Jeżeli nie ma przeszłości ani przyszłości to jest to najwłaściwsza nauka na teraz Na przebudzenie się do nowago świata na nową ziemię w nowej świadomości. Serdecznie poleca w uczestniczeniu jej.

Dziękuję...

Napisane przez Baszka, 18 June 2011
Bardzo dziękuję. Tolle jest wspaniałym nauczycielem. Cenię go sobie bardzo :) Dziękuję autorowi tej strony :) Będę ją polecać znajomym.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY