Bochenia
Bochenia » Ogłoszenia » Wydarzenia » 2009 » Roczne warsztaty rebirthingu w Warszawie

Roczne warsztaty rebirthingu w Warszawie

Rebirthing (ang. "odradzanie") jest drogą rozwoju osobistego, w której oddech używany jest do rozwijania świadomości i poczucia odpowiedzialności za własne życie.

Oddech towarzyszy nam od pierwszych chwil życia. Wpływa na nasze zdrowie, a także energię i nastrój. Jego rytm zmienia się pod wpływem uczuć i nastroju, zachodzi bowiem bardzo ścisły związek pomiędzy oddechem i psychiką.

Dzięki świadomemu oddychaniu można osiągnąć odprężenie, wewnętrzny spokój i głębokie stany medytacyjne. Proces rebirthingu obejmuje naukę takiego oddychania, które umożliwia pozbycie się fizycznych napięć w ciele, oczyszczenie umysłu z negatywnych myśli oraz akceptację duchowej radości.

Dzięki świadomemu oddychaniu możesz:


- zredukować stres,
- uzdrowić emocje związane z przeszłością,
- w pełni odczuwać ciało fizyczne,
- głębiej zrozumieć siebie samego,
- wzmocnić wewnętrzny spokój i harmonię,
- powiększyć radość czerpaną z każdej chwili życia.

Warsztaty zorganizowane są w cyklu rocznym. Zajęcia są dwudniowe i odbywają się w Warszawie, raz w miesiącu, w drugi lub trzeci weekend miesiąca. Można wziąć udział we wszystkich, jak i w wybranych modułach. Najbardziej skutecznym jest przeżycie całego cyklu zajęć.

Roczne zajęcia rozpoczynają się warsztatem: MYŚL JEST TWÓRCZA w dniach 11 i 12 października, który poprowadzi Paweł Trzciński - Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich, od wielu lat prowadzący sesje grupowe i indywidualne oraz warsztaty rozwoju osobistego.

Stowarzyszenie Rebirtherów Polskich jest organizacją zrzeszającą profesjonalnych Rebirtherów, od ponad piętnastu lat kształtującą ruch rebirthingu w Polsce ustalając jego standardy - zobacz stronę www.rebirthing.pl.
Tematy najbliższych warsztatów:

1. Myśl jest twórcza: 11 - 12 października, prowadzi Paweł Trzciński, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

2. Mądrość ciała: 8 - 9 listopada, prowadzi Anna Gumul-Jerzewska, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Następne zajęcia dotyczyć będą: traumy narodzin, dezaprobaty rodzicielskiej, relacji ze sobą, poczucia własnej wartości, związków, prosperity oraz naszej relacji do Boga. Dokładne informacje opublikowane zostaną już wkrótce.

Opłata za jeden warsztat - 300 zł lub:
250 zł w przypadku uczestniczenia w minimum trzech warsztatach, niższa opłata obowiązuje od trzeciego warsztatu,
200 zł w przypadku uczestniczenia w minimum sześciu warsztatach, niższa opłata obowiązuje od szóstego warsztatu.

Warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 100 zł wpłacona na konto organizatorki najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem zajęć:

PROGRESJA Agnieszka Jurko
Korkowa 135/137 m 111, 04-549 Warszawa
Nr konta: 50102055581111152773900080
Zapisy i informacje: Agnieszka Jurko, tel. 501 625 528, [email protected], więcej informacji na: http://www.bcd.com.pl/Workshops/111.aspx oraz na www.rebirthing.pl


Ostatnio zmieniony przez asoraido dnia Kwi 07, 2009 - 10:38 AM, w całości zmieniany 10 razy

Autor: asoraido
Post Wysłany: Wrz 22, 2008 - 11:50 PM    
Wyślij prywatną wiadomość      Odpowiedz z cytatem        
Co wspólnego ma myśl z oddechem? - wywiad
Aleksandra Malinowska rozmawia z Pawłem Trzcińskim

- Technicznie, rzeczywiście, pochodzą z innych ośrodków. Lecz od jakości oddychania zależy przepływ naszej energii życiowej. Jest ona związana z doświadczaniem stanów emocjonalnych, uczuć. W momencie kiedy spłycamy oddech, odczuwamy dużo mniej energii i świat postrzegamy bardziej szary niż barwny. Jeśli mamy dużo energii, czujemy się jakby uskrzydleni. Myśli, jakie nam wtedy towarzyszą, otwierają nas. I dlatego rebirthing, sposób medytacji z oddechem, zalicza się do nurtu rozwoju osobistego - mówi w wywiadze dla Musu Paweł Trzciński, prezes Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich.

Rozwój osobisty

ALEKSANDRA MALINOWSKA, Mus: Czym jest rebirthing?

PAWEŁ TRZCIŃSKI, praktykujący rebirthing od 20 lat, prezes Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich: Można powiedzieć, że rebirthing to sposób medytacji z oddechem. Bardziej technicznie - pewien sposób oddychania - łagodny, płynny, połączony, niewymuszony. Jest to raczej powrót do naszego naturalnego oddechu z czasów dzieciństwa. "Rebirthing" oznacza odradzanie.

AM: Po co mamy w ten sposób oddychać?


PT: Oddychając w ten sposób, możemy uwolnić blokady energetyczne związane z istotnymi przeżyciami z każdego etapu naszego życia. Mamy nawet możliwość emocjonalnego cofnięcia się do momentu porodu, który mógł być dla nas tak szokującym przeżyciem, że nadal w dorosłym życiu buduje w nas traumę. Odczucia noworodka na temat świata często są porażające. Wyobraźmy to sobie - dziecko od miesięcy przebywa w ciepłym, cichym i bezpiecznym miejscu i nagle przeżywa tak raptowną zmianę, jaką jest poród i wszystko to, co wydarza się po nim. Efektem tych doświadczeń świat może jawić się noworodkowi jako wroga przestrzeń. Jeżeli emocje te zatrzymane zostaną w ciele, w życiu dorosłym nadal będziemy odtwarzać ten model świata. Będziemy przyciągać sytuacje, które potwierdzą nam, że żyjemy w nieprzyjaznym miejscu. Człowiek, który nie uwolnił się od tej traumy, przynajmniej raz dziennie wykonuje oddech, przypominający ten porodowy. Dzieje się to często w sytuacjach stresowych. Podczas rebirthingowej sesji można pamięcią emocjonalną cofnąć się do okresu prenatalnego i odreagować tamte doznania, uwolnić dawne emocje. Ten proces może wyglądać jak ponowne narodziny, jest niezwykle uwalniający.

AM: Do czego można jeszcze rebirthing wykorzystać?

PT: Twórca tej metody – Leonard Orr zauważył, że oddech związany jest z naszymi przekonaniami, sposobem myślenia, decyzjami które podjęliśmy. Oddychając w pełny sposób, możemy poszerzać swoją świadomość i brać coraz większą odpowiedzialność za nasze życie.

AM: Co wspólnego ma myśl z oddechem?

PT: Technicznie, rzeczywiście, pochodzą z innych ośrodków. Lecz od jakości oddychania zależy przepływ naszej energii życiowej. Jest ona związana z doświadczaniem stanów emocjonalnych, uczuć. W momencie kiedy spłycamy oddech, odczuwamy dużo mniej energii i świat postrzegamy bardziej szary niż barwny. Jeśli mamy dużo energii, czujemy się jakby uskrzydleni. Myśli, jakie nam wtedy towarzyszą, otwierają nas.

AM: I dlatego rebirthing zalicza się do nurtu rozwoju osobistego?

PT: Tak. Jest to oferta dla ludzi, którzy nie wymagają terapii. Na pewno nie dla tych, którzy są w ciężkiej fazie depresji, mają silne stany nerwicowe czy nie kontaktują się z rzeczywistością. Osoba podczas sesji rebirthingu bierze za siebie pełną odpowiedzialność. Świadome oddychanie można do terapii włączyć, ale to już jest praca dla terapeuty, nie dla rebirthera.

AM: Czy dzięki rebirthingowi możemy uporządkować swoją przeszłość, sprawić że nie będzie ona na nas destrukcyjnie wpływała?

PT: Oczywiście. Dzieje się to jakby przy okazji - z racji właściwości swobodnego, niewymuszonego oddechu. Kiedy w ten sposób przez jakiś czas oddychamy, mamy szansę dotrzeć swoimi emocjami do takich miejsc, które kiedyś zostały zablokowane w wyniku niekorzystnych dla nas przeżyć. Możemy odblokować nigdy niewyrażone uczucia, pozbyć się napięć. Dzieje się tak, ponieważ nasz oddech dostarcza nam dużo energii życiowej a pod jej wpływem w naturalny sposób tamte emocje się w nas uwalniają.

Rozwój osobisty

AM: Dzięki rebirthingowi można podobno poznać sens swojego losu. Co to znaczy?

PT: Chodzi tu o większą świadomość siebie. O głęboki kontakt z własną duchowością. Być może też o odpowiedzi na fundamentalne pytania – skąd przyszedłem, czemu tu jestem, dokąd idę? Odpowiedzi te mogą być kompletnie niewerbalne. Może to być po prostu głębokie poczucie sensu istnienia, które trudno wyrazić słowami. Jego brak powoduje, że poruszamy się po świecie trochę po omacku. Możemy wiedzieć po co chodzimy do pracy, dlaczego płacimy podatki, jesteśmy z tym czy innym partnerem, ale tak naprawdę nie wiemy, czemu to wszystko ma służyć.

AM: Można powiedzieć, że świadomy oddech ułatwia kontakt z wewnętrznym wszechświatem?

PT: Zdecydowanie tak. Można powiedzieć, że osoba która jest w głębokim kontakcie ze sobą w sposób naturalny oddycha rebirthingowo.

AM: Czego adept rebirthingu powinien się nauczyć i czy jest to trudne?

PT: Tak naprawdę oddechu rebirthingowego nie uczymy się, tylko go sobie przypominamy. Oddychamy tak, będąc dziećmi – czyli w sposób połączony, nie robiąc przerw między wdechem a wydechem. Na początku może się to wydawać dziwne, przez moment nawet trudne. Ale to jest bardziej przełamanie złego nawyku płytkiego, codziennego oddechu niż jakaś unikalna umiejętność.

AM: A potem można tak oddychać przez cały czas?

PT: W trakcie praktykowania rebirthingu oddech codzienny coraz bardziej staje się oddechem połączonym. Nie chodzi jednak o to, żeby zadaniowo oddychać tak przez cały czas. Oczywiście polecane są różne ćwiczenia, na przykład codziennie rano i wieczorem zrobić 20 świadomych, połączonych oddechów.

AM: Co to może dać?

PT: Doenergetyzowuje, wycisza, uspokaja.

AM: Czy rebirthing ułatwia wizualizacje?

PT: Można powiedzieć, że efektem ubocznym oddychania rebirthingowego jest stan relaksu. A relaksacja potrzebna jest do wizualizacji. Ale najlepiej w stanie relaksacji przebywać przez cały dzień, przez całe życie.

AM: Da się to zrobić?

PT: Jest do czego dążyć. Szybkość tego świata jednak sprawia, że może to być trudne do osiągnięcia. Na pewno świadomy oddech można z powodzeniem wykorzystywać w konkretnych sytuacjach. Na przykład przed wejściem do gabinetu szefa na ważną rozmowę. Jeżeli idąc korytarzem, zrobimy trzy głębokie, połączone oddechy, do drzwi gabinetu podejdziemy bardziej uspokojeni. Oddechem można zredukować stres. Gdy się denerwujemy, nasz oddech jest krótki, płytki, przerywany. Tak reaguje nasze ciało. Oddychając w sposób płynny, odwracamy reakcję emocjonalną. Rebirthing to narzędzie, które jest proste i dostępne.

AM: Świadome oddychanie kojarzy mi się też z harmonią, radością życia.

PT: Zdecydowanie tak. Komfort życia, odbioru rzeczywistości jest dużo lepszy. Wyobraźmy sobie osobę, która niezależnie co się wokół niej dzieje, przez większą część czasu jest spokojna i "ześrodkowana". Jest to piękny efekt uboczny rebirthingu, który sprawia że ludzie są zainteresowani tą metodą.

AM: Jak zmienia się życie osób, które zaczynają świadomie oddychać?

PT: To bardzo indywidualny proces. Ale często pojawiają się myśli, czy na pewno to, co robię w życiu jest sensowne i czy mi służy. Kiedyś podczas sesji ze mną osoba nagle stwierdziła, że praca, którą wykonuje, jest bez sensu. Był to na tyle silny impuls, że rzuciła ją i zaczęła zupełnie innego rodzaju działalność. Wiem, że ta zmiana bardzo jej posłużyła. Generalnie ludziom polepsza się jakość percepcji codzienności. Następuje wzrost samoświadomości i odpowiedzialności za własne życie. Zaczynają też odczuwać spokój znikąd. Są spokojni, radośni, a nic specjalnego się nie wydarzyło. Zastanawiają się, dlaczego to się dzieje. Ale radość przecież jest naszym naturalnym stanem.

AM: Praktykujesz rebirthing od 20 lat, jesteś prezesem Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich. Jesteś spokojnym, radosnym, "ześrodkowamym" człowiekiem?

PT: Tak.
-

źródło:
http://www.mus.com.pl/index.php?option= ... Itemid=180

Autor: asoraido
Post Wysłany: Paź 17, 2008 - 01:16 AM    
Wyślij prywatną wiadomość      Odpowiedz z cytatem        
ROCZNE WARSZTATY REBIRTHINGU w Warszawie (c.d.)

Zapraszam na cykl warsztatów, podczas których nauczysz się świadomie oddychać oraz żyć "tu i teraz" Zajęcia prowadzą doświadczeni rebirtherzy Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich (www.rebirthing.pl)

Rebirthing (ang. "odradzanie") jest drogą rozwoju osobistego, w której oddech używany jest do rozwijania świadomości i poczucia odpowiedzialności za własne życie. Proces rebirthingu obejmuje naukę takiego oddychania, które umożliwia pozbycie się fizycznych napięć w ciele, oczyszczenie umysłu z negatywnych myśli oraz akceptację duchowej radości.

Dzięki świadomemu oddychaniu możesz:
- zredukować stres,
- osiągnąć wewnętrzny spokój, i głębokie stany medytacyjne,
- uzdrowić emocje związane z przeszłością,
- w pełni odczuwać ciało fizyczne,
- głębiej zrozumieć siebie samego,
- wzmocnić wewnętrzny spokój i harmonię,
- powiększyć radość czerpaną z każdej chwili życia.

Warsztaty zorganizowane są w cyklu rocznym. Można wziąć udział we wszystkich zajęciach, jak i w wybranych modułach. Najbardziej skutecznym jest przeżycie całego cyklu zajęć.

Tematy najbliższych warsztatów:

1. MĄDROŚĆ CIAŁA: 8 - 9 listopada
prowadzi Anna Gumul-Jerzewska,
Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

2. EMOCJE
: 13-14 grudnia
prowadzi Paweł Trzciński,
Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Następne zajęcia dotyczyć będą: traumy narodzin, dezaprobaty rodzicielskiej, relacji ze sobą, poczucia własnej wartości, związków, prosperity oraz naszej relacji do Boga.

Termin: październik 2008 - czerwiec 2009

Miejsce: Warszawa, ul. Nowolipki 21 A

Opłata za jeden warsztat - 300 zł lub:
250 zł w przypadku uczestniczenia w min. trzech warsztatach, niższa opłata obowiązuje od trzeciego warsztatu,
200 zł w przypadku uczestniczenia w min. sześciu warsztatach, niższa opłata obowiązuje od szóstego warsztatu.

Warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 100 zł wpłacona na konto organizatorki najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem zajęć:

PROGRESJA Agnieszka Jurko
Korkowa 135/137 m 111, 04-549 Warszawa
Nr konta: 50102055581111152773900080

Zapisy i informacje:. [email protected], tel: 501 625 528

Więcej informacji na:
http://www.bcd.com.pl/Workshops/111.aspx
http://www.agnieszkajurko.pl/warsztaty.html
www.rebirthing.pl

Autor: asoraido
Post Wysłany: Lis 20, 2008 - 05:18 PM    
Wyślij prywatną wiadomość      Odpowiedz z cytatem        
[aktualizacja]

OTWARTE ROCZNE WARSZTATY REBIRTHINGU w Warszawie - c.d.
prowadzą doświadczeni rebirtherzy Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich
październik 2008- czerwiec 2009

Rebirthing (ang. "odradzanie") jest drogą rozwoju osobistego, w której oddech używany jest do rozwijania świadomości i poczucia odpowiedzialności za własne życie.

Dzięki świadomemu oddychaniu możesz:
- zredukować stres,
- uzdrowić emocje związane z przeszłością,
- w pełni odczuwać ciało fizyczne,
- głębiej zrozumieć siebie samego,
- wzmocnić wewnętrzny spokój i harmonię,
- powiększyć radość czerpaną z każdej chwili życia.

Warsztaty zorganizowane są w cyklu rocznym. Zajęcia są dwudniowe i odbywają się w Warszawie, raz w miesiącu, w drugi lub trzeci weekend miesiąca. Można wziąć udział we wszystkich, jak i w wybranych modułach.

Odbyły się:

1. Myśl jest twórcza, 11 – 12 października, prowadził Paweł Trzciński, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Tematy następnych warsztatów:

1. Emocje, 13-14 grudnia, prowadzi Paweł Trzciński, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich
2. Dezaprobata rodzicielska, 10-11 stycznia, prowadzi Anna Gumul-Jerzewska, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich
3. Trauma narodzin, 14-15 luty, prowadzą: Bożena Pawela-Mickiewicz i Zdzisława Bednarska, Rebirtherzy Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich
4. Relacje z samym sobą, 14 - 15 marzec, prowadzi Grzegorz Sobolewski, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich
5. Związki, 18 - 19 kwiecień, prowadzą Ada i Lechita Suchowie, Rebirtherzy Rejestrowani Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich
6. Pragnienia duszy, 9 - 10 maj, prowadzi Zbigniew Pląder, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich
7. Relacja z Bogiem i ze śmiercią, czerwiec, szczegóły zostaną podane w terminie późniejszym

Opłata za jeden warsztat - 300 zł lub:
250 zł w przypadku uczestniczenia w minimum trzech warsztatach, niższa opłata obowiązuje od trzeciego warsztatu,
200 zł w przypadku uczestniczenia w minimum sześciu warsztatach, niższa opłata obowiązuje od szóstego warsztatu.

Zapisy i informacje:
Agnieszka Jurko,
kom.: 501 625 528
e-mail: [email protected]
www.rebirthing.pl
http://agnieszkajurko.pl/rebirthing-warsztaty.html

Warunkiem uczestnictwa jest bezzwrotna przedpłata 100 zł wpłacona na konto organizatorki najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem zajęć:

PROGRESJA Agnieszka Jurko
Korkowa 135/137 m 111, 04-549 Warszawa
Nr konta: 50102055581111152773900080

Autor: asoraido
Post Wysłany: Sty 24, 2009 - 09:23 PM    
Wyślij prywatną wiadomość      Odpowiedz z cytatem        
[aktualizacja]

OTWARTE ROCZNE WARSZTATY REBIRTHINGU w Warszawie - c.d.
Trauma narodzin 14-15 luty

prowadzą doświadczeni rebirtherzy Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Warsztat 'Traumę narodzin' poprowadzi Bożena Pawela-Mickiewicz i Zdzisława Bednarska, Rebirtherzy Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich. Dzięki uczestnictwu w tym warsztacie poznasz efektywne metody dokonywania pozytywnych zmian w swoim życiu.

Narodziny, czyli nasz pierwszy kontakt ze światem, były dla większości z nas traumatycznym doświadczeniem. Wyparliśmy je z pamięci, ale myśli, które wówczas pojawiły się na temat życia, ludzi i świata, w którym mamy żyć, zapadły w nas bardzo głęboko i wciąż mają na nas wpływ. Mogły one na przykład brzmieć: życie jest walką, ludzie mnie ranią, świat jest przeciwko mnie, nikt mnie nie kocha, jestem niechciany, nie wystarcza dla mnie, nie dam rady, nie potrafię.

Te pierwsze niewerbalne odczucia i myśli stają się często samospełniającą przepowiednią, tajnym scenariuszem podświadomości, przez który postrzegamy otaczającą rzeczywistość. Poznanie tego "tajnego scenariusza" jest możliwe w czasie sesji oddechowej.

W czasie ciąży dziecko jest emocjonalnie połączone z matką - jest z nią jednością. Czuje to, co ona. Z bezpiecznego miejsca, jakim było jej łono wychodzi, najczęściej w szpitalu - na świat pełen ostrych dźwięków i oślepiającego światła. Dotykają go niezbyt delikatne dłonie lekarzy i pielęgniarek. Zostaje oddzielone od matki, owinięte szorstką pieluchą, często może dostać klapsa. Natychmiast po porodzie, zanim wykrztusi z siebie płyn owodniowy i sam nauczy się oddychać, odcięty zostaje od pępowiny - źródła jego dotychczasowego życia. Można wyobrazić sobie, jaką powoduje to panikę. Nic dziwnego, że wstrzymujemy oddech za każdym razem, gdy przeżywamy jakiś stres. Jest to podświadomy mechanizm unikania bólu, przeżytego wraz z tym pierwszym oddechem. W konsekwencji oddychamy płynnie i swobodnie tylko wtedy, kiedy jesteśmy odprężeni i czujemy się bezpiecznie

Kolejne tematy:

Relacje z samym sobą, 14 - 15 marzec, prowadzi Grzegorz Sobolewski,
Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Związki, 18 - 19 kwiecień, prowadzą Ada i Lechita Suchowie,
Rebirtherzy Rejestrowani Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Pragnienia duszy, 9 - 10 maj, prowadzi Zbigniew Pląder, Rebirther
Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Relacja z Bogiem i ze śmiercią,
(dokładny termin zostanie podany pózniej)

Opłata za jeden warsztat - 300 zł lub 250 zł lub 200 zł

Zapisy:
Agnieszka Jurko
[email protected]
tel. 501 625 528
www.rebirthing.pl

Autor: asoraido
Post Wysłany: Mar 02, 2009 - 09:55 PM    
Wyślij prywatną wiadomość      Odpowiedz z cytatem        
<-----/ aktualizacja /----->

OTWARTE ROCZNE WARSZTATY REBIRTHINGU w Warszawie
"Relacje z samym sobą" 14-15 marca

Warsztat prowadzi Grzegorz Sobolewski, Rebirther Rejestrowany Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

Rebirthing (ang. "odradzanie") - jest drogą rozwoju osobistego, w której oddech używany jest do rozwijania świadomości i poczucia odpowiedzialności za własne życie.

Proces rebirthingu obejmuje naukę takiego oddychania, które umożliwia pozbycie się fizycznych napięć w ciele, oczyszczenie umysłu z negatywnych myśli oraz akceptację duchowej radości. Rebirthing jest narzędziem niezwykle prostym w użyciu. Ten zwykły akt swobodnego oddychania łączy nas z ciałem, umysłem i duchem.

Dzięki świadomemu oddychaniu możesz:
* zredukować stres,
* uzdrowić emocje związane z przeszłością,
* w pełni odczuwać ciało fizyczne,
* głębiej zrozumieć siebie samego,
* wzmocnić wewnętrzny spokój i harmonię,
* powiększyć radość czerpaną z każdej chwili życia.

Kolejne tematy:
Związki, 18 - 19 kwiecień, prowadzą Ada i Lechita Suchowie
Pragnienia duszy, 9 - 10 maj, prowadzi Zbigniew Pląder

Opłata za jeden warsztat - 300 zł lub 250 zł lub 200 zł

Zapisy:
Agnieszka Jurko
[email protected]
kom.: 501 625 528,

Więcej informacji:
http://agnieszkajurko.pl/rebirthing-warsztaty.html
http://www.rebirthing.pl

Autor: asoraido
Nowy post Wysłany: Kwi 07, 2009 - 10:37 AM    
Wyślij prywatną wiadomość      Odpowiedz z cytatem        
<-----/ nowy warsztat w cyklu /----->

OTWARTE ROCZNE WARSZTATY REBIRTHINGU
temat spotkania: ZWIĄZKI
18-19 kwietnia w Warszawie

warsztat prowadzą Ada i Lechita Sulechowie
(Rebirtherzy Rejestrowani Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich)

Rebirthing (ang. "odradzanie") jest drogą rozwoju osobistego, w której oddech używany jest do rozwijania świadomości i poczucia odpowiedzialności za własne życie.

Motto warsztatu:
'Bądź wdzięczny za wczoraj, zaspokojony dzisiaj i ciekaw jutra'.

Programie obejmuje:
* rozpoznanie reguł, zasad, praw, które nieświadomie rządzą naszymi związkami,
* moja nieświadoma rola odgrywana w związkach,
* praca z archetypami w związkach,
* przyjrzyjmy się naszym związkom jeszcze raz,
* komunikacja, granice w relacjach z innymi, podejmowanie decyzji i dokonywanie wyborów,
* prawa związkowe, uwarunkowania i schematy rodzinne, uzdrawianie swoich związków,
* tworzenie/budowanie pozytywnych związków,
* związki w życiu codziennym,
* kryzysy i zamiany w związkach,
* duchowość związków.

Czy jesteś świadom/ma, jak rozwiązywano problemy w Twojej rodzinie, kiedy dorastałeś/aś? Jak rozwiązywano konflikty? Jak radzono sobie ze złością, urazami, nienawiścią, gniewem, ranami związanymi z problemami w rodzinie? Może wszystko działo się poza Tobą, nie byłeś/aś świadkiem nieporozumień, ale odczuwałeś/aś, że coś jest nie tak. Jakie są uzależnienia w Twoim związku, czy powielasz wzorce rodzicielskie, czy cierpisz, czy utraciłeś/aś swoje granice? To wszystko wpływa na Twoje prosperowanie w życiu, w relacjach, w związkach.

Przyjdź na seminarium jeśli chcesz ulepszyć lub uzdrowić swoje związki. Każda sytuacja uzdrowiona wiedzie nas ku harmonii, wspieraniu siebie i partnera oraz doświadczaniu radości i przyjemności w związkach. Ponadto będziemy poprzez zabawę i inne metody pracy z ciałem odkrywać własny potencjał i zmieniać siebie, zgodnie ze swoimi pragnieniami, potrzebami.

Opłata za warsztat - 300 zł lub 250 zł lub 200 zł

Zapisy:
Agnieszka Jurko,
[email protected]
kom.: 501 625 528

Więcej informacji:
http://agnieszkajurko.pl/rebirthing-warsztaty.html
http://www.rebirthing.pl