Bochenia
Bochenia » Nasze Zdrowie » 2020 » Kwiecień » Anarchia czy ściśle przewidywany bieg wydarzeń?

Anarchia czy ściśle przewidywany bieg wydarzeń?

Anarchia czy ściśle przewidywany bieg wydarzeń? Świat jest rządzony przez całkiem inne osoby, niż się to wydaje i tylko ci, którzy potrafią zajrzeć za kulisy wiedzą kto to jest - Benjamin Disraeli, Premier Wielkiej Brytanii.

linia

Cały świat, Północ i Południe, Wschód i Zachód został niejako zatrzymany a nawet cofnięty w czasie swojego naturalnego biegu postępu. Pytamy kto lub co, jakie prawa natury czy inteligentny demon zła, czy bezwzględni szaleńcy mogli spowodować tak straszną światową tragedię, skoro pogrążeni w rozpaczy mieszkańcy Ziemi, ani umysłem ani orężem tego kogoś lub czegoś nie są zdolni pokonać? 
Wydaje się, że źródła odpowiedzi należałoby szukać już w starożytności, jeszcze przed wspaniałą cywilizacją Sumeryjską, ale to zbyt długa, choć udokumentowana historia. W ogromnym skrócie i z wielkim prawdopodobieństwem można domniemywać, że drogi prowadzą do najbardziej tajemnego stowarzyszenia Różokrzyżowców, masonerii Nowego Porządku Świata. (NWO).

zdjecieZnamiennym sygnałem, dającym wiele do myślenia o marzeniach tych szaleńców Nowego Porządku Świata może być wybudowany w 1980 r. w USA w stanie Georgia potężny monument o dziwnym niezbyt wyszukanym kształcie.
Zbudowany z 4 betonowych płyt o wysokości 6 m nakryty 5 płytą miał mieć ważne przesłanie dla narodów świata. Inskrypcje zapisane w kilkunastu językach świata zawierają między innym niejako 10 przykazań jakże innych od tych przekazanych Mojżeszowi.

Na jednym z bloków  czterech żelbetowych tablic  widnieją inskrypcje następującej treści:   Utrzymuj ludzkość poniżej 500.000.000 w wiecznej równowadze z naturą, co sugeruje, iż zleceniodawcy monumentu mają w swych planach masową depopulację świata, aby zrealizować swój cel. Należy domniemywać, że dodanie do tej inskrypcji napisu "2014" oznacza początek wdrażania takiego planu od tego roku.
Poziomy górny bloku zawiera inskrypcję w starożytnych językach świata takich jak język sumeryjski, egipski, hebrajski, sanskryt i innych. Zagadkowe zdanie brzmi: Niech będą to kamienie, które prowadzą nas do wieku wyjaśnień.

Wytyczona liczba ludności, która oczywiście nie może być osiągnięta bez masowego ludobójstwa lub drakońskich, trwających dekady programów kontroli populacji, nawet bardziej ekstremalnych niż polityka jednego dziecka w Chinach, która jest wymuszana przez ciężkie kary finansowe i brutalne, sponsorowane przez państwo porwania i wymuszone aborcje.

W rzeczy samej oficjalny przewodnik do Drogowskazu z Georgii podaje, iż celem pomnika jest poinformowanie świata, o potrzebie kontroli liczby ludności świata poprzez kontrolę macierzyństwa, poprzez programy kontroli populacji wprowadzane przez rządy na całym świecie jako ruch w kierunku ustanowienia, cytat: efektywnego rządu światowego.


Zdumiewającym faktem były zaawansowane badania nad koronawirusem już na dwa miesiące przed  jego rozprzestrzenienia się w Wuhan  w Chinach. Badania te były i nadal są prowadzone w Wielkiej Brytani i Stanach Zjednoczonych sponsorowane przez miliardera Billa Gatesa. Prace prowadzono nie tylko nad koronawirusem, ale również pod kątem reakcji  na przewidywaną światową pandemię, problemy wielkich zakładów pracy, komunikacji, towarzystw ubezpieczeniowych oraz nad tym jaki wpływ może mieć pandemia na utrwalanie i umacnianie się globalnego rządu. Czyli obraz dzisiejszego świata w swojej tragedii był przewidywany w najmniejszych detalach, a rządy poszczególnych państw nie informowane wcześniej stanęły przed wielką ścianą niemoty.

Wywołanie ogólnoświatowego kataklizmu wraz z towarzyszącym wszechobecnym strachem o zdrowie, życie, lękiem o środki do naszej egzystencji przemawia za tym, by Nowy Światowy Rząd pod wpływem naszej niemocy objął nad nami swoje, jedynie słuszne rządy. Przy współczesnym poziomie światowej nauki, zresztą w całości nam nieznanej, możliwość wprowadzenia nanoczipów w szczepionkach może nas totalnie uzależnić od sterowanej przez NWO sztucznej inteligencji czyniąc z nas ludzi zniewolonych. Dla wielu z nas na dzień dzisiejszy są to zapewne teorie spiskowe. Zastanówmy się jednak Kto z nas ma rację! Zresztą posłuchajmy co w tej sprawie donoszą światowe media głównego nurtu.

 

Opracował Józef ŁąckiKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY