Bochenia
Bochenia » Nasze Zdrowie » 2017 » Październik » „7 kluczy do zdrowia”- Siergiej Batieczko

„7 kluczy do zdrowia”- Siergiej Batieczko

„7 kluczy do zdrowia”- Siergiej Batieczko Sztuka medyczna polega na zabawianiu pacjenta, podczas gdy natura leczy chorobę - Voltaire

linia

Prof. Siergiej Anatoliewicz Batieczko to człowiek niezwykły, który swoją wiedzą medyczną w zakresie teorii a w szczególności  z nieprawdopodobnym doświadczeniem zdobytym w kilkunastu szpitalach, klinikach wielu krajów świata, szokuje współczesny świat nowym podejściem do metod leczenia a zarazem odwagą zmiany paradygmatu  medycyny oficjalnej. Jego wielkie światowe uznanie i podziw przekłada się na wyniki jakie osiąga w leczeniu tak zwanych dotychczas chorób przewlekłych, nieuleczalnych.

Metody, które stosuje, choć bardzo skuteczne są  proste i każdy je może stosować w domowych warunkach. Wykłady profesora są opublikowane w wielu krajach świata dzięki czemu każdy człowiek, który tylko zdobędzie się na dyscyplinę przestrzegania podanych przez prof. praktyk  z powodzeniem odzyskuje optymizm życia i upragnione zdrowie. Dla prof. pieniądze nie mają większego znaczenia lecz zdrowie jego pacjentów przez co nie wszyscy lekarze afirmują jego entuzjazm i filozofię bezinteresownego podejścia do swoich podopiecznych.

Prof. Siergiej Anatoliewicz Batieczko urodził się 3 sierpnia 1947 roku w syberyjskim Komsomolsku jako syn zesłańców: Rosjanina i Polki (z domu Chmielewska) –
Od roku 2007 do dziś jest konsultantem naukowym w Integrative Medicine Clinic Patricka Holforda w Londynie. Od roku 2006 – członkiem Międzynarodowej Akademii Ekologicznej (dział endoekologii człowieka).

Jest także Dyrektorem Integracyjnej Kliniki Medycyny Wschód-Zachód, ukraińskiego laboratorium badającego wiek biologiczny człowieka; naukowcem, praktykującym lekarzem i konsultantem żywieniowym. Jest autorem licznych publikacji na temat profilaktyki oraz rehabilitacji z wykorzystaniem metod wschodniej i zachodniej medycyny. W Polsce znany z wydanych książek, poruszających znaczenie kondycji kolagenu ustrojowego dla wyglądu, zdrowia i odporności na choroby oraz długości życia człowieka. Jest współtwórcą receptur preparatów kolagenowych o największym współczynniku anabolizmu znanym dietetyce.

Afirmuje w swoich wystąpieniach działania sieci konsumenckiej COLWAY, organizacji powstałej w Polsce i skupiającej kilkadziesiąt tysięcy konsumentów i dystrybutorów produktów, wytwarzanych na bazie aktywnego biologicznie kolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich. Został odznaczony Międzynarodowym Orderem Laury Chwały za aktywną działalność we współpracy z organizacjami międzynarodowymi w zakresie opieki zdrowotnej, profilaktyki i wprowadzania nowych technologii terapeutycznych. W swoich wykładach często podkreśla zdanie:

"Jeżeli człowiek umiera w wieku 70lat, to powinni o tym napisać w kronice wypadków...."
Nasze ciało "przygotowane" jest na 130,140 lat życia w zdrowiu.
Czy wiesz, jak mu pomóc?
Czy wiesz, co robić?
Czy wiesz, czego nie robić?

Odpowiedż na te i inne pytania usłyszysz podczas SENSACYJNEGO wykładu: 7 ZŁOTYCH KLUCZY DO ZDROWIA , który wygłosi Profesor Siergiej Anatoliewicz Batieczko między innymi w Polsce w Bolesławcu.

 

opracował Józef ŁąckiKomentarze (1)

„7 kluczy do zdrowia”- Siergiej Batieczko - cenne naukiSergieja Batieczko

Napisane przez Rafał, 22 October 2017
Niewątpliwie ciekawa postać ten prof. Sergiej Bstieczka. Z technicznego punktu widzenia wykład zbyt szybki i głośny co było wielkim problemem dla tłumacza a tym samym również stanowiło przeszkodę w lepszym zrozumieniu. Spróbuję tych rewelacji na sobie i zobaczę jak to się ma do prawdy.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY