Bochenia
Bochenia » Na Linii Czasu » 2020 » Październik » Lustra Kozyrieva nowe narzędzie do badań wszechświata?

Lustra Kozyrieva nowe narzędzie do badań wszechświata?

Lustra Kozyrieva nowe narzędzie do badań wszechświata? Cała nasza nauka w porównaniu z rzeczywistością jest prymitywna i dziecinna, ale nadal jest to najcenniejsza rzecz jaką posiadamy – Albert Eistein

linia

Ludzkości od wieków znane jest pojęcie tak zwanej Kroniki Akaszy, która zakłada istnienie w polu całego wszechświata wprost nieograniczonej  informacji  o wszystkich zjawiskach, odczuciach, wydarzeniach nie tylko z życia człowieka, ale również świata zwierząt, roślin i całej zdjecieotaczającej nas przyrody. O tym fenomenie otwarcie już wspominał geniusz świata Nikola Tesla. Obecnie współczesna fizyka kwantowa swoimi eksperymentami, tego zjawiska nie tylko nie neguje, ale wprowadza do swoich podstaw teoretycznych, jako podstawowe założenie nazywając je Polem Informacyjnym. Każda, najmniejsza, wydawać by się mogło, nic nieznacząca chwila, zostaje stale zapisywana do nieskończenie wielkiej bibliotek jaką jest czasoprzestrzeń. Jednak owa biblioteka nie kończy się tylko na Ziemi, ale nie ma końca jak cały wszechświat. Tak więc całe toczące się życie, wszystkie zjawiska, co tylko wszędzie się dzieje nie przepada z biegiem czasu, a zostaje zapisane na wieczność.
Do niedawna wiedza ta była bardzo niebezpieczna dla systemu sowieckiego, gdyż zagrażała  filozofii marksistowskiej o materialistycznym światopoglądzie. Za jej głoszenie wybitny astronom, fizyk, astrofizyk Nikołaj Kozyriev spędził kilka lat w więzieniu na Syberii. Tam jednak jego genialny umysł wykorzystał czas na niezwykle ciekawe eksperymenty naukowe w świecie nieskażonej przyrody tworząc wiele teorii, które później na wolności nabierały oficjalnych kształtów stając się zaczynem dla nowej nauki o czasie, przestrzeni i świecie energii.

Nikołaj Kozyriew jako jednym z pierwszych opublikował swoją pracę o tak zwanych „zwierciadłach czasu”, które w powszechnym wydaniu nazywano zwierciadłami Kozyriewa.
Zwierciadła inaczej lustra Kozyriewa otworzyły przed nami nowy sposób patrzenia, na samo pojęcie czasu i przestrzeni. Badania przeprowadzone na ten temat wykazały, że sam czas, jest subtelnym rodzajem, nieznanej nam dotąd energii. Idąc dalej, jak każdą energię  możemy formować i modulować w dowolny sposób, otrzymując dzięki temu zaskakujące rezultaty.

Projekt lustra Kozyrieva
.

zdjecieZwierciadła inaczej lustra Kozyrieva to aluminiowe płaszczyzny w kształcie spiralno-cylindrycznych konstrukcji uformowane w prawo lub lewo skrętnym zwoju z laserem w ich wnętrzu. Tak modelowane kompozycje,  zdaniem prof. Kozyriewa  są zdolne do ekranowania i kondensowania strumienia  czasoprzestrzeni, który odziaływuje na ludzką świadomość. Ludzie w zwierciadłach Kozyrieva doznawali różnych przeżyć psychofizycznych takich jak:  wychodzenie z ciała (OOBE), podróże w czasie, telekineza, wzmożona intuicja, doskonałe samopoczucie, doznawanie uzdrowień, odtwarzanie przeszłości świata, przewidywanie bliższej lub dalszej przyszłości  itp.
Pogłębione eksperymenty z lustrami przy innej ich konfiguracji dały zupełnie inne zjawiska np. paraliżujący strach uczestników eksperymentu, pojawienie się dziwnych talerzowych obiektów o dużej intensywnej jasności, powstanie zórz polarnych, zmiany biegunowości magnetycznej i wielu innych.  Jak widać w potencjale przyrody, podobnie jak u człowieka, jest wpisana możliwość  dobrych i złych wyborów takich, które pomagają człowiekowi lub służą jego zagładzie. Wybór zależy od naszego rozwoju moralnego, duchowego czy intelektualnego, jednym słowem od naszej świadomości.
zdjecieWbrew pozorom zwierciadła Kozyrieva nie są zbyt zaawansowaną czy  bardzo rozbudowaną machiną. Konstrukcja składała się z aluminiowych płaszczyzn. Płaszczyzny te, na kształt cylindrycznej spirali mają zwykle w środku umieszczony laser.
Odpowiednio utworzone konstrukcje dosłownie kondensują i zaginają czasoprzestrzeń.
Taką idealną  formą zwierciadła wklęsłego, zdaniem naukowców jest jajko. Na poparcie tej wersji istnieje fakt historyczny opisujący podobną magiczną maszynę  używaną przez Nostradamusa.

Rysunki Jaja Nostradamusa nie były wprawdzie upublicznione, ale zachowały się ryciny i opisy naocznych świadków, dzięki którym można zrozumieć zasadę działania tej magicznej maszyny. U jego podstaw leży krzesło. Nostradamus spędził w nim dużo czasu, oddając się medytacjom.
zdjecieZ opisów naocznych świadków wynika, że ​​był to wysoki tron ​​z brązu. Krzesło pokryte było gładką brązową skorupą, która przypominała jajko. Jego wysokość wynosiła około dwóch metrów. Podstawa była przymocowana do podłogi, a na górze znajdowała się pokrywa drzwi. Istnieją informacje, że Nostradamus nie wynalazł tego jajka, ale otrzymał swój rysunek od masonów (był częścią ich społeczeństwa). Historycy twierdzą również, że takie urządzenie było znane Templariuszom.  Maszyna składała się z muszli i fotela z podłokietnikami, które zostały wykonane z brązu. Autor, zgodnie z alchemicznymi traktatami, uważał za idealny materiał, który obejmuje zarówno cechy męskie, jak i żeńskie (miedź i cyna). Jest też wzmianka o tajemniczym temacie zwanym gadającą głową. Czym był ten obiekt, można się tylko domyślać, że był to generator energii lub wzmacniacz, urządzenie rejestrujące głos – gramofon(gramofon został wynaleziony 4 wieki po narodzinach Nostradamusa).

Dużo, by pisać o lustrach Kozyrieva, ale to są tylko rejestrowane przypadki osób poddanych eksperymentom. Są również efekty działań luster odbierane przez obserwatorów obiektywnych, będących poza zwierciadłami, jak: błyskawice, latające talerze, pojawiające się natychmiast zorze polarne czy setki innych wydarzeń lub znaków. Pomimo tych, zdawać by się mogło „namacalnych” znaków nikt jeszcze nie pokusił się o dokładną interpretację tych zjawisk w świetle współczesnej  nauki, gdyż temat przerasta wszystkich czekając na stworzenie fundamentów w dziedzinie dopiero co wyłaniającej się nauki przyszłości.

 Możemy tylko w wielkiej zadumie i pokorze stwierdzić z wielką skromnością jak mało jeszcze wiemy i rozumiemy o otaczającym nas świecie i innych czasoprzestrzeniach.

 

Józef ŁąckiKomentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY