Bochenia
Bochenia » Na Linii Czasu » 2013 » Lipiec » Telegonia czyli matryce energoinformacyjne

Telegonia czyli matryce energoinformacyjne

Telegonia czyli matryce energoinformacyjne Urodzeni przez kobietę są podobni do tego, kogo ona kochała. Jeśli to jej mąż,będą oni podobni do męża.Jeśli to kochanek,to są podobne do niego.W niejednym wypadku,jeśli łączy się ona z mężem z konieczności,lecz sercem jest z kochankiem, z którym ona też się łączy,dzieci jej okazują się podobne do kochanka-fragment apokryfu Ewangelii Filipa.

linia

logoGdy dziewczyna pierwszy raz spotyka się z mężczyzną, to mężczyzna uznając ją za swój obszar energetyczny wprowadza do jej komórek jajowych – swoją osobistą energetykę. Kobieta posiada około 500 komórek jajowych i wszystkie komórki jajowe otrzymują ten sam „stempel energetyczny”.

Żyje sobie dziewczyna a potem kobieta, jak tam chce, a potem wychodzi za mąż za innego mężczyznę, który stał się jej mężem, ale energia tego pierwszego mężczyzny przenoszona jest do tego nowonarodzonego, do jego struktury cielesnej. Dziecko rodzi się biologicznie od tego mężczyzny Wynika więc z tego, że mąż wychowuje nie tylko swoje dziecko, ale i tego chłopaka, który był pierwszym. To nazywa się TELEGONIĄ prof. Nieumywakin.

Każdy stosunek seksualny pomiędzy ludźmi (i jakimikolwiek innymi formami życia też) sprawia, że dwie matryce energoinformacyjne - partnera i partnerki, nakładają się na siebie, trwale się ze sobą łącząc. To znaczy, że po każdym stosunku w Twoim ciele zostaje zapisana informacja o Twoim partnerze (nie ważne jakie żywisz do tej osoby uczucia). Ta informacja zapisywana jest w sposób trwały, niczym laser wypala informację na płycie CD lub DVD.

Najgłębszy zapis dokonuje się w czasie PIERWSZEGO STOSUNKU, czyli wtedy kiedy tracimy dziewictwo. Cała energetyczna informacja o partnerze zostaje wyryta dosłownie w pamięci komórkowej wody Twojego ciała i zostaje tam na zawsze....
Niesie to ze sobą bardzo poważne skutki, widoczne w życiu. Ponieważ TA informacja zapisana podczas pierwszego aktu seksualnego będzie przekazywana CAŁEMU TWOJEMU POTOMSTWU, mimo że biologicznie i genetycznie Twój kolejny partner będzie kimś innym.

A jeszcze dosadniej mówiąc, jeśli biała kobieta straci dziewictwo z kimś o ciemnym kolorze skóry, to mimo, że jej przyszły mąż jest biały i ona go w życiu nie zdradziła, to dziecko może się urodzić z ciemnym kolorem skóry (może nie musi), ale nawet jeśli nie będzie to kolor skóry to i tak to dziecko nosić w sobie będzie energetyczny zapis (czyli będzie przejawiać cechy) osoby, która nie jest jego ojcem, a z kim jego matka tylko straciła dziewictwo!
Mimo przeogromnej ilości dowodów naukowych, laboratoryjnych i wprost z życia, nauka ta została zakazana i nazwana paranauką, jednak PRAWDA O NASZEJ SEKSUALNOŚCI POZOSTAJE NIEZMIENNA

Z książki Nadieżdy Siemionowej "Szkoła zdrowia", rozdział :

JAK DEGENERUJĄ SIĘ NARODY I ZNIKAJĄ PAŃSTWAW ciągu tysiącleci swojej historii człowiek nie wymyślił niczego lepszego, niż rodzina - Nadieżda Siemionowa

Być może, drogi Czytelniku, takie postawienie kwestii wyda Ci się nieco dziwne, chcę jednak przytoczyć jeszcze jeden przykład zadziwiających właściwości organizmu ludzkiego jako radioukładu. Pragnę opowiedzieć o żeńskich genitaliach jako o urządzeniu zapamiętującym. Zaprogramować genitalia kobiety może zawsze tylko pierwszy mężczyzna. Wszyscy pozostali - nawet jeśli postrzegają dzieci urodzone przez kobietę jako swoje powinni w końcu poznać prawdę. Są to dzieci pierwszego mężczyzny ich matki. Kim on był? Wesołym kolegą z klasy, podpitym gawędziarzem, który uwiódł już niejedną dziewczynę nie chcąc brać na siebie odpowiedzialności? Lekkoduchem lub po prostu pasożytem? Dlatego dziewczyna, wykorzystana przez to zwierzę dla zaspokojenia i naturalnego instynktu i porzucona uważana była za zepsutą. Pierwszy mężczyzna zaszczepił jej dzieciom swój genotyp. Dlatego nasi przodkowie gardzili tymi, które nie zachowywały dziewictwa i nie pozwalali swym synom żenić się z nimi.

Zjawisko utrwalania pamięci o genotypie pierwszego mężczyzny w żeńskich genitaliach nazywa się telegonią. Pierwszy zaś mężczyzna, który nie zostaje jednak ojcem dziecka, umieszcza biologiczną podstawę potomstwa kobiety niezależnie od tego, kiedy i z kogo je urodzi. Mężczyzna, który pozbawia kobietę dziewictwa, zostaje genetycznym ojcem jej przyszłych dzieci.

Odkrycie telegonii było ukrywane. W celu oszukania ludzi nawet w encyklopediach pisano, że telegonia nie jest potwierdzona przez naukę. Ale tylko w stosunku do ludzi. Nie zrezygnowali jednak naukowcy z wykorzystywania telegonii w hodowli zwierząt. W przeciwnym razie Rosja nie dysponowałaby najlepszymi rumakami, krowami mlecznymi ani wspaniałymi, dającymi najlepsze futro sobolami.

A teraz zwróćmy uwagę na dzisiejsze czasy. Minęło 150 lat od odkrycia telegonii. W czasach, gdy zachowujemy dziewictwo klaczy i samic sobola, by po raz pierwszy inseminować je najlepszymi przedstawicielami gatunku, pozwalamy swym dzieciom brać udział w bachanaliach rewolucji seksualnej. Uwielbiamy porównywać się z USA. Tam już dawno słowa „miłość i rodzina" znaczą coś innego. Tak! Zbyt dramatyczne okazały się dla USA następstwa niemoralności. W kraju mają 55 milionów narkomanów. Obraz upadku dopełniają inne liczby. Z różnych powodów nie pracuje tam około połowy ludzi w wieku produkcyjnym. Połowa dorosłej ludności USA nie jest w stanie napisać listu. „Czterdzieści cztery miliony dorosłych Amerykanów nie są w stanie obliczyć, ile pieniędzy wydają na zakupy w hipermarkecie, porównać cen produktów, uzyskać informację z tekstu umieszczonego na najprostszych drukach" (Godzina szczytu, nr 44, 1993 rok).

Globalny upadek narodu wywołał w USA popyt na dziewice. To naturalna reakcja obronna społeczeństwa na degenerację, kiedy oczywistą normą jest fakt, że dziewczyny, które hulały przed zamążpójściem, rodzą zboczeńców, narkomanów, inwalidów i chorych psychicznie. Dzisiaj w Stanach Zjednoczonych, według danych bardzo znanego na świecie doktora Kinsi, 37 milionów ludzi wymaga pomocy psychiatry. (R. Klimów, Książę tego świata).

Nowoczesny świat, zlekceważywszy normy moralne i telegonię, w zamian otrzymuje zwyrodnienie narodu na straszną skalę. Te jasno wyrażone formy zwyrodnień już dają o sobie znać w wielu upadłych moralnie państwach, nie wyłączając Rosji. Jeszcze trzy lata temu było u nas 30 tys. narkomanów. Teraz jest ich już 5 mln. Szybko i jawnie rośnie grono złodziei, zboczeńców i gwałcicieli. Ich negatywny wpływ wzmacnia tylko efekt wywołany przez kryzys gospodarczy. Jedna z głównych przyczyn obecnego światowego kryzysu to ignorancja ludzi, wyrażająca się w niemoralności społeczeństwa, które pozwoliło kobiecie ignorować prawa dziedziczenia.

Na eksponowane stanowiska pretendują, a nawet już je zajęli, błędnie zaprogramowani przez przyrodę ludzie. Zaczęli oni w negatywny sposób przeobrażać społeczeństwo. Dzisiaj w Rosji jest bardzo wysoki procent alkoholików. Dziewczęta godzące się na stosunek z mężczyzną, który wypił, powinny wiedzieć, że ich dzieci mogą być pijakami. Może to ominąć jej dzieci, ale odbije się na wnukach, czyniąc je niepełnosprawnymi. Zepsucie, jakim jest niemoralność, przekazywane jest dziedzicznie z tendencją wzrostową z pokolenia na pokolenie i wcześniej lub później przerywa istnienie rodu.

Przykładów potwierdzających związek różnych form niemoralności z urodzeniem upośledzonego potomstwa istnieje więcej niż wystarczająco. Droga do przywrócenia zdrowia każdego narodu, niezależnie od tego czy to Amerykanie, Francuzi czy Rosjanie, biegnie wyłącznie przez przywrócenie przestrzegania norm moralnych. Bez rozwiązania tego problemu ani jedno państwo
nie zgromadzi wystarczającej ilości odpowiednich kadr, które mogłyby wyprowadzić ludzkość z globalnego kryzysu.

A teraz przejrzyjcie programy telewizyjne, które kształtują nasze dzieci: opery mydlane, w których wszystkie pary splotły się w seksualnym kłębku, filmy akcji z gwałcicielami, talk-show z udziałem prostytutek i propaganda upadku norm.
Kiedy rozpadł się Związek Radziecki, kraj ten stał się dostawcą prostytutek do różnych państw świata. A przecież było inaczej...

„W szczytowym okresie II wojny światowej niemiecki lekarz, badający porwane z ZSRR do Niemiec dziewczyny, w wieku od 18 i do 20 lat, postanowił zwrócić się do Hitlera z apelem, by natychmiast rozpoczął rokowania z naszym krajem. Zadziwiło go, że 90% dziewcząt było dziewicami. Pisał, że niemożliwym jest zwyciężyć naród z tak wysokim poziomem moralności" (Słupow, Peterburskije nowostki, nr 31, 1995 rok). W ten sposób niespodzianie jeszcze raz przekonujemy się o negatywnym wpływie ignorowania znaczenia nieodzowności krzemu jako pierwiastka życia. I jeśli za pomoc,| układów opartych na krzemie można zapisać na taśmie magnetofonowej pieśń, to na żeńskich genitaliach raz i na zawsze zapisuje się pieśń życia. I bardzo ważne jest to, kto dokonuje tego zapisu.

Zrobiono w XIX wieku w Angli doświadczenie ( Lord Marton ) . Do klaczy pełnej krwi arabskiej dopuszczono samca zebry. Wiadomo ze potomstwa z takiego układu nie było, ale stało sie coś innego.
Po jakimś czasie urodził się źebak tej klaczy spłodzony przez innego ogiera rasy arabskiej, źrebię miało maść po ojcu lecz w delikatne paski jak zebra.

Energetyka istot żywych podczas kontaktu seksualnego "przechodzi" z samca na samicę.

 Komentarze (6)

Telegonia czyli matryce energoinformacyjne - a jeżeli dziewczyna jest nawrapdę dziewicą i ma 24 lata, jest atrakcyjna, ale chce sprzedać swoje dziewictwo, bo uważa, że nigdy nie pozna tego jedynego i czekanie po prostu nie ma sensu? nie zgodzę si

Napisane przez Wellington, 16 August 2013
a jeżeli dziewczyna jest nawrapdę dziewicą i ma 24 lata, jest atrakcyjna, ale chce sprzedać swoje dziewictwo, bo uważa, że nigdy nie pozna tego jedynego i czekanie po prostu nie ma sensu? nie zgodzę się z Tobą, że takie ogłoszenia zamieszczają profesjonalistki, są też dziewczyny po 20 roku życia, ktf3re nie wierzą już w sens czekania na miłość. niestety smutne to, ale prawdziwe.

Telegonia

Napisane przez Antoni, 16 August 2013
Każdy ma swoje przeznaczenie, ale jemu też trzeba wyjść naprzeciw. Chyba nigdy nie było tyle możliwości poznawczych miedzy ludźmi jak obecnie dzieki internetowi. Oczywiście nawet miłość i małżeństwo wymaga trochu zabiegów, wyjścia naprzeciw drugiego człowieka. Owoc tego wysiłku jest podwójny: wzrost świadomości życia i poznania ludzi i fascynacja drugim człowiekiem

Może jestem nirnopeawpym romantykiem ale ja jednak nie uwierzę, że te wszystkie dziewice naprawdę są dziewicami. Medycyna kosmetyczna potrafi bez większego problemu odtworzyć błonę. Nie wiem jakie to są koszta ale może opłaca się pf3źnie

Napisane przez Mog, 24 August 2013
Może jestem nirnopeawpym romantykiem ale ja jednak nie uwierzę, że te wszystkie dziewice naprawdę są dziewicami. Medycyna kosmetyczna potrafi bez większego problemu odtworzyć błonę. Nie wiem jakie to są koszta ale może opłaca się pf3źniej odtworzona błonę sprzedać. I tak w kf3łko Uwierzę, że znajdzie się prawdziwa dziewica, ktf3ra chce sprzedać swoją cnotę ale nie sądzę aby było ich tyle aby był potrzebny do tego serwis ogłoszeniowy. Z takiego serwisu korzystają raczej profesjonalistki .25-letnia dziewica, ktf3ra nagle postanowiła sprzedać swoją cnotę nie wygląda to wiarygodnie. . najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że znajdą się faceci, ktf3rzy chcą w ten sposf3b pozbawić dziewictwa dziewczyny

Bzdura to o psach

Napisane przez Ja nie lubie bzdur, 7 January 2016
Fragment o psach i wyłaczaniu psów z chodowli jest wyssany z palca, a widze ze kopiowany na wszystkie tematy o telegonii. Moja żona pracuje z psami od dzieciństwa, wystawia psy dla wielu chodowli, i nikt nigdy nie wyłączył psa z chodowli za puszczanie sie z kundlami... Takze prosze sie tak nie podniecac. Jedyne co to jak w krótkim odstepie czasu suka bedzie dawac różnym psom to moga wyjsc rózne szczeniaki, ale nie rzutuje to na przyszłe mioty!

JAK TO JEST?

Napisane przez Rzeczywistosc, 27 August 2017
Jakt to jest z mezczyznami? Czy zycie rospustne mezczyzn ma wpyw na matryce jego zony cnotliwej naprawde(ona zna tylko swojego meza) i w konsekwencji na jego potomstwo? Czy maz nie przenosi od innych kobiet(ktore juz nie byly cnotliwe)czasem tez kod pierwszego samca? Telegonia wydaje mi sie mozliwa, ale jak to jest u Zydow czy Arabow, Cyganow? Wydaje mi sie,ze u nich cnota kobiet jest bardzo, bardzo kontrolowana. Jezeli cnotliwosc kobiety jest tylko wazna dla jakosci potomstwa, to jak mi wytlumaczycie zboczenia i ulomnosci moralne w tej populacji? Mysile, ze cnota mezczyzn odgrywa taka sama role jak cnota kobiet.

Odpowiedź na wątpliwości.

Napisane przez Rafał, 31 August 2017
Pyta Pani jak to jest z tą telegonią?. Odpowiedź jest prosta. Kobietę się potępia jak ma stosunki z różnymi mężczyznami nazywając ją od najgorszych, a mężczyznę nawet się podziwia, że taki macho. Powód jest prosty. Byle jaki zamek otworzy każdy klucz, zaś dobry klucz otworzy każdy zamek.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY