Bochenia
Bochenia » Na Linii Czasu » 2012 » NASA wciąż ukrywa przed światem dziejową tajemnicę

NASA wciąż ukrywa przed światem dziejową tajemnicę

NASA wciąż ukrywa przed światem dziejową tajemnicę Im więcej wiem o przestrzeni kosmicznej, tym bardziej rozumiem swój prywatny "ziemski kosmos". Prawa fizyki, to w końcu prawa mojego życia. W każdym wymiarze. I nie zamierzam im przeszkadzać w niezmienności. Ahawah

linia


ksiezyc20 lipca 1969 r. człowiek po raz pierwszy dotknął powierzchni Księżyca; i już wówczas wiele sygnałów wskazywało na to, że wszechświat jest zamieszkiwany także przez inne inteligentne istoty.

Taki sąd już wówczas miał wyrazić jeden z astronautów Buzz Aldrin, który brał udział w pierwszej załogowej misji na Księżyc i postawił stopę na Srebrnym Globie tuż po  Armstrongu. Podczas udzielonego wywiadu ujawnił, że w czasie dziejowej misji ujrzał w pobliżu Księżyca Niezidentyfikowany Obiekt Latający. Według relacji Noticias 24, Aldrin spotykał się również z andyjskimi mędrcami plemiennymi, z którymi dyskutował na temat tradycji starożytnych spotkań z obcymi cywilizacjami. Według wielu opinii, po incydencie z 1969 r. NASA uruchomiła procedury, które miały skutecznie ukryć przed opinią publiczną fakt spotkania z UFO załogi Apollo 11.

Czy kiedyś poznamy prawdę?

Wielu obserwatorów sugeruje, że świat już dawno mógłby zapoznać się z prawdą dotyczącą Srebrnego Globu, a odpowiedzialność za to, że dotąd się to nie stało, ponosi NASA, która starannie maskowała kolejne fakty. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy, a jeśli tak, to czy poznamy kiedyś prawdę na temat Księżyca i Marsa?

W książce pt.: "Dark Mission: The SecretHistory of NASA", której współautorem jest właśnie Hoagland, pojawiły się sensacyjne doniesienia  o wielkich szklanych konstrukcjach oraz tajemniczych strukturach znajdujących  się na Księżycu .

Informacje te można by włożyć między bajki, a Hoaglanda nazwać niegroźnym szaleńcem, gdyby nie fakt, że w swoich wypowiedziach oraz publikacjach opiera się on często na oficjalnych  dokumentach NASA. W jednym z raportów, który powstał na zlecenie amerykańskiej agencji w 1960 r. pojawiła się informacja, która może wskazywać na to, że naukowcy spodziewali się odkrycia na Księżycu oraz innych planetach Układu Słonecznego tajemniczych rekwizytów obcego pochodzenia.

astronomowiePo długim okresie milczenia prawda zaczyna "wyciekać" z różnych źródeł,  nie dając się zamknąć przed wnikliwymi obserwatorami. Bieżące obserwacje UFO i odkryte apokryfy wielu starożytnych Ksiąg z czasów Babilońskich,   a nawet Sumeru,  dokładnie stanowią niezaprzeczalną informację  o wspólnej  koegzystencji Ziemian z bogami. Bogowie – Anunnaki, początkowo bliscy i przyjaźni nowo tworzącej  się rasie Ziemian,  przekazali nam częściowo swoją wiedzę i religię, pozostawiając zdanych na samych siebie, byśmy tworzyli nową cywilizację. Sami zaś nie chcąc narzucać nam drogi rozwoju, kierunku myślenia i  postępu technicznego, wycofali się poza naszą planetę.
Bogowie podróżowali po całym wszechświecie, zabierając również w nagrodę wielkich patriarchów  i mędrców, o czym wspominają Wedy, czy apokryfy Starego Testamentu.

Możemy być szczęśliwi, że dane nam jest powoli, ale skutecznie odkrywać te największe tajemnice skrywane przed nami tysiące lat. Z jednej strony archeologia, setki apokryfów podają nam informację sprzed tysięcy lat, a  z drugiej natomiast strony badania kosmiczne, loty na Księżyc i Marsa, obserwacje radio-teleskopowe na bieżąco rejestrują kontynuację tej starożytnej historii.

 

 Komentarze (4)

NASA wciąż ukrywa przed światem dziejową tajemnicę - Prawda jest dziwniejsza od fikcji

Napisane przez potomek Anunnakich, 23 January 2012
Einstein wiedział, że Rzeczywistość jest bardziej złożona niż jesteśmy to sobie wstanie wyobrazić. Faktycznie dla wielu to jeszcze "głupota" a to dopiero mały ślad ku nieprawdopodobnym odkryciom i tym samym zmianie naszej świadomości.

Tajemnice Świata

Napisane przez Adamo, 22 August 2013
Nie dziwmy się, że Snowdena ścigają i za wszelką cenę chcą zlikwidować, bo największe tajemnice stały by się udziałem całego społeczeństwa. A jest ich ogromnie dużo i są tak szokujące, że ta cała nadbudowa, tak misternie budowana przez tysiące lat rozpadłaby się niczym domek z kart. Najbogatsi straciliby wszystko, niektóre instytucje stałyby się zbędne, człowiek poznałby swoją prawdziwą naturę i stał by się naprawdę wolny co nie znaczy, że wygodnym dla innych. Tajemnice, jakie zdradził Kamerdyner Papieża zaowocowały małym trzęsieniem ziemi w Watykanie. Wszystko miało głęboki sens, bo inaczej nie byłoby zmiany i tym samym postępu. Musi wszystko być ujawnione i każdy musi zdawać sobie sprawę jak wielką ponosi odpowiedzialność za swoje postępowanie w życiu. Poza tym złożoność całej Rzeczywistości to nie może być skrywaną tajemnicą przez „wybranych”, ale konieczność , wręcz obowiązek poznawania Jej przez każdego z nas.

NASA WCIAZ UKRYWA PRZED SWIATEM DZIEJOWA,TAJEMNICE

Napisane przez BRUNO, 23 March 2014
To prawda wiele spraw jest ukrywanych,ja osobiscie z tym sie zgadzam,spoleczenstwa nie sa przygotowane na wiele doniesien,tagze faktow w dziedzinie odkryc w wszechswiecie"wieloswiat"ogrom faktow jest na ziemi i to bardzo istotnych.Jedno,do dzisiaj nie wiemy skad pochodzi czlowiek,jest to bardzo wazna sprawa,zbyt jest dlugi okres w tysiacach lat,nagle pojawia sie czlowiek,wiele odpowiedzi jest na ziemi i nie tylko.Tz.WW jest epizodem w skali wieloswiata,twierdzenie powstania wszechswiata jest bardzo zludne.By poznac wieloswiat,ludzkosc ma okreslony czas,on jest oddalony od ziemi biliony lat swietlnych,nieosiagalny bedzie przez tysiace lat.Obecne badania sa niklym procentem,nawet mniej,na to trzeba miliony pokolen,tagze niesamowitej technologii.

XSS test

Napisane przez Anonim, 22 March 2015
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY