Bochenia
Bochenia Forum
Grudzień 04, 2023, 23:17:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 [10]
 91 
 : Styczeń 25, 2017, 17:05:41 
Zaczęty przez ANU - Nowe: wysłane przez Kinga
Dlaczego nasi tzw. przewodnicy duchowi o tym nie mówią, ba nie mają o tym zielonego pojęcia?
A przecież to  jest testament naszych przodków, to  są najważniejsze informacje jakie powinny być zaszczepianie w mózgach wszystkich ludzi. Wyobrażacie sobie zalety takiego społeczeństwa, które jest zdrowe na ciele, ma wpojone zasady prawdziwej miłości względem bliźnich swoich a nie tą hipokryzję, żądze władzy, mamony i szastania na prawo i lewo pustymi frazesami, przy wypchanym brzuchu i pełnym portfelu. Kod Pokoju i temu podobne mądrości ? Przecież ci co powinni to znać udają, że to wszystko apokryfy, bzdury, bo niestety zawstydza ich powierzchowność  życia duchowego, opętanie mamoną i politykierstwem. Zawsze nie po drodze będzie takim z prawdziwym pięknem duchowym, umartwieniem, pomocą bliźnim i miłością nawet swoich krytyków czy wrogów.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 92 
 : Styczeń 24, 2017, 13:26:42 
Zaczęty przez Leon - Nowe: wysłane przez Leon
Dlaczego nie ma w Polsce możliwości takich badań aury?
Byłaby to wielka pomoc w rozwoju własnej świadomości i duchowości. Widocznie decydenci nie potrzebują ludzi mądrych i duchowo rozbudzonych, bo to przecież nie daje im poparcia a wręcz dyskwalifikuje w porównaniu z normalnymi obywatelami.
Te badania powinny być wstępem do diagnozy psychologicznej, psychiatrycznej a nawet zwykłych badań lekarskich.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 93 
 : Styczeń 19, 2017, 08:52:41 
Zaczęty przez marco - Nowe: wysłane przez Mati
Pani Krystyno, proszę sobie obejrzeć film z linku, który poniżej podaję. Życzę powrotu do prawdziwego zdrowia !
https://youtu.be/UghJFa0sOik
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 94 
 : Styczeń 17, 2017, 11:31:43 
Zaczęty przez Badi - Nowe: wysłane przez r.abin
Znajomość cząstki, pozwala przewidzieć strukturę całości fraktala. W 2007 NYT opublikował fotkę, obecną w sieci, pod hasłem "neuron" "galaxy". Aby uwierzyć, że to może być prawda, obejrzyjmy spolszczony film na YT "Pioruny Bogów". Bóg (po stworzeniu Świata) nie umarł, jest wszędzie i ciągle coś tworzy. Jesteśmy (dosłownie) "narzędziem w rękach Boga", pomagając mu kreować C.D. W zasadzie możemy coś spaprać, ale spoko, - On ma mnóstwo czasu i może zacząć od początku.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 95 
 : Styczeń 16, 2017, 23:36:13 
Zaczęty przez marco - Nowe: wysłane przez krystyna
Szukam tej kliniki Prof.I Pawlowicza mam stwardnienie rozsiane i tylko on moze uratowac moje zycie. Chcialabym pobyc w tej klinice najlepiej okolo 2 tygodni zeby moja rownowaga doszla troche do normy.
Z gory dziekuje za jakie kolwiek informacje.
Z podziekowaniem
Krystyna
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 96 
 : Styczeń 14, 2017, 10:10:22 
Zaczęty przez Ula - Nowe: wysłane przez cynthia
Jestem naprawdę bardzo zadowolony z mojego życia; Nazywam się Vargas Cynthia Nigdy nie myślałem, że będę żył na ziemi, zanim rok się skończy. I zostały cierpi na śmiertelną chorobę (HIV) w ciągu ostatnich 5 lat; Spędziłem dużo pieniędzy, przechodząc od jednego miejsca do drugiego, z kościołów do kościołów, szpitali zostały mój każdy dzień przebywania. Kontrole Stała się moim hobby były dopiero w ubiegłym miesiącu, szukałem przez internet, widziałem świadectwo o tym, jak dr. Ben pomógł komuś w leczeniu jej zakażeniem HIV, szybko skopiowałem swój e-mail, który jest ([email protected]) .I przemówił do niego, poprosił mnie, aby zrobić kilka pewne rzeczy, które zrobiłem, powiedział mi, że zamierza dostarczyć ziołowy do mnie, co uczynił, a następnie poprosił mnie, aby przejść do sprawdzanie medycznych po kilku dniach po użyciu Kuracja ziołowa, byłem wolny od śmiertelnej choroby, tylko poprosił mnie pisać świadectwo przez cały świat, wiernie am robi to teraz, proszę bracia i siostry, że jest super, że zawdzięczam mu w życiu. jeśli posiadające podobne problemy po prostu napisz go ([email protected]) lub po prostu WhatsApp go: + 22893464014.He może również leczyć choroby jak rak, Diabeties, opryszczka. Itd można dotrzeć do mnie na e-mail: [email protected]
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 97 
 : Styczeń 10, 2017, 22:45:05 
Zaczęty przez Andr45 - Nowe: wysłane przez normalny
Komentarze innych służą do dezinformacji Waszego mniej czujnego umysłu, umysłu przez wiele lat  sterowanego przez tych, którzy by chcieli mieć nad Wami władzę oraz ślepo podążającymi za ich słowami klakierów. Wszystkie komentarze napisali ich poplecznicy. Macie piękne umysły z których w ogóle nie korzystacie, dajecie sobą manipulować każdego dnia. PO tym wszystkim stajecie się zwykłymi przekorami jak ci wyżej piszący, oceniajcie wszystko sami, nie pozwalajcie nikomu nigdy wpłynąć na Wasze decyzje i Wasze przemyślenia, bo intuicja zawsze Wam dobrze podpowiada, a kierując się słowami innych popełniacie błędy z których oni się cieszą. Szatan też się cieszy kiedy dzieje się Wam krzywda. Myślcie samodzielnie, nie pozwalajcie nikomu wpłynąć na Wasze myśli. Zapamiętajcie, że liczy się tylko wasza opinia.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 98 
 : Styczeń 10, 2017, 19:56:41 
Zaczęty przez Teofil - Nowe: wysłane przez Teofil
Tak sobie myślę jak wielki musi być Bóg, że świat stworzony przez Niego jest tak złożony i zachwycająco bogaty w swojej niezgłębionej złożoności. Odkrywamy Jego tajemnice i wydaje nam się, że już dużo wiemy a tymczasem stajemy dopiero na początku poznania. Świat ducha o który ociera się poruszony temat autora o Superświetle zdaje się dopiero dotykać naprawdę wielkiej Tajemnicy.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 99 
 : Styczeń 06, 2017, 04:09:14 
Zaczęty przez Staslew - Nowe: wysłane przez gosc
ja nie krytykuje medycyny naturalnej ale ta tomczynska co niby sposcizne jej zostawil jakis doktoro robczynski to bzdura , jest duzo preparatow hoemopatycznych ale nie ma zadnego andry i te chuje oklamuja ludzi i wyludzaja pieniadze od smiertelnie chorych ludzi , powinni wisiec za jaja
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 100 
 : Styczeń 04, 2017, 00:45:39 
Zaczęty przez sara - Nowe: wysłane przez Marta
Artykuł fenomenalny. Obserwacja Dr Dawida Hawkinsa jest tak trafiona, że posługując się kryteriami jego ocen mogłam się przyjrzeć ludziom ze świata polityki, kultury jak również spotykanym przez siebie ludziom.
Jest to bardzo pomocne również dla mojej samooceny, jak daleko mi jeszcze do Oświecenia.
Uważam, że takie artykuły obowiązkowo powinno się wprowadzać jako lekturę dla młodzieży szkolnej.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


Strony: 1 ... 8 9 [10]
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!