Bochenia
Bochenia Forum
Grudzień 04, 2023, 23:04:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 : Marzec 16, 2018, 14:08:46 
Zaczęty przez Józef - Nowe: wysłane przez Radiosław
Bardzo ciekawy artykuł, polecam rozszerzyć wiedzę o artykuł da to nowe światło na problem publikacja: http://openin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=215:szesc-hipotez-badawczych-oddzialywania-promieniowania-elektromagnetycznego-plazmy-z-woda-przeglad&catid=21&Itemid=125
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 22 
 : Marzec 10, 2018, 00:27:43 
Zaczęty przez Samodzielnie myślący - Nowe: wysłane przez Samodzielnie myślący
Co za czasy perfidii, miernoty coś "chlapną" i natychmiast głośno o nich. Tymczasem ludzie mądrzy czy to w Kościele, czy w życiu świeckim wypowiadają perły i cisza, mało tego zabrania się im wypowiedzi, Przykładem jest cała plejada mędrców jak Raimon Panikkar, De Mello, ks. Boniecki i dziesiątki innych. O ludziach świeckich lepiej nie mówić, bo od razu ci przypną łatkę wrogów "dobrej zmiany". Cóż czasy na pochwały głupców i mody na myślenie ich kategoriami.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 23 
 : Marzec 04, 2018, 12:26:43 
Zaczęty przez Jan G. - Nowe: wysłane przez Anheur M_
Obojętnie gdzie bym się znalazł cobym nie robił zgłębiał tajemnice wszelakie
Nic to bez znaczenia wartości żadna bez spożycia pradawnej manny znanej dzisiaj jako biały proszek złota to cel ludzkiej egzystancji obudzenie uśpionego ciała - Śietlistego - aby być tym czym powinniśmy być.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 24 
 : Luty 18, 2018, 23:28:36 
Zaczęty przez Staslew - Nowe: wysłane przez sonia
Z tego co piszesz piorak, to możesz dać jakiś namiar na ANRY. Ja bym była zainteresowana.  
Bardzo proszę zatem podaj namiar do tej pani z poznania, jeśli to jeszcze aktualne. Pozdrawiam
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 25 
 : Luty 17, 2018, 21:48:12 
Zaczęty przez Asklepios - Nowe: wysłane przez Ryszard
Po tych ćwiczeniach w pierwszej kolejności pozbyłem się hemoroidów .W badaniu USG w 03 2017 gruczoł prostaty wynosił 42 mm, w 01.2018 gruczoł prostaty zmniejszył się do 37 mm. To działa. polecam.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 26 
 : Luty 13, 2018, 00:08:34 
Zaczęty przez Paweł - Nowe: wysłane przez Paweł
Fantastyczny artykuł obnażający hipokryzję współczesnych czasów. Czasów, w których polityki trudno oddzielić od religii i vice versa religii od polityki a  obie coraz częściej przyjmują twarze hipokrytów, gdzie ślepi prowadzą kulawych a przepaść przed nimi. Smutne to, że zaślepienie obejmuje coraz większy procent społeczeństwa, które albo z głupoty albo z chciwości ochłapów staje się ubezwłasnowolnione i w myśleniu i czynach.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 27 
 : Luty 10, 2018, 00:13:26 
Zaczęty przez Leszek - Nowe: wysłane przez Paweł
Tyle dyskusji obecnie o holocauście, zdziczeniu morderców hitlerowskich i różnych maści szmalcowników a tak mało głosów o ludziach wielkiej godności, którzy też tam byli równoważąc swoimi czynami uczucia piekielnej nienawiści niemal boską miłością jak Sendlerowa, dr Janusz Korczak i wielu innych o których już jakoby zapomniano. A właśnie o tych ludziach trzeba więcej mówić, przypominać, że w tym rynsztoku zła byli wielcy święci, by nasi następcy równali do tych wzorów bez względu na strach, prześladowanie grożącą śmierć. Każde czasy mają swoich oprawców ale również wielkich bohaterów.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 28 
 : Luty 09, 2018, 20:09:56 
Zaczęty przez Artur - Nowe: wysłane przez olo
krutko trwałe pastwo jaksa kraj mogom bycz podobne takie kraje winika zy tego formnie isnieje nada jakie duze było ta jaksa kraj.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 29 
 : Luty 09, 2018, 00:06:13 
Zaczęty przez Artur - Nowe: wysłane przez Artur
Jaka szkoda, że nasi przodkowie nie byli wstanie  utrzymać w swoich rękach tego maleńkiego państwa Jaksy, bo z wielką ochotą przeniósłbym sie z tego mrocznego kraju, ciągłych awantur pisowskiej mentalności, psutego państwa i tej ogłupionej części społeczeństwa co sprzedaje swoją godnośc za przysłowiową czapkę gruszek.
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


 30 
 : Styczeń 29, 2018, 00:49:18 
Zaczęty przez Leszek - Nowe: wysłane przez Arnold
Niepopularne dla wszystkich rządów tematy trzeba usunąć ze stron internetowych (patrz filmy). Kiedy dogadali się z światowymi korporacjami, które teraz mają monopol na wszystką, ale najgorszej jakości żywność zebrali już swoje profity.
Jak bardzo trzeba byc bezmyślnym, ba- głupim, by zniszczyć rodzime gospodarstwa, które mogłyby produkować najlepszą , bo ekologiczną żywność dla nas i całej Europy.
Czy na ministra rolnictwa trzeba było wybrać człowieka o wątpliwej umysłowości, bezwolnego, który nie ma w niczym pojęcia?
  Odpowiedz  |  Odpowiedz cytując  


Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!