Bochenia
Bochenia Forum
Listopad 30, 2023, 11:49:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
  Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
  Pokaż wiadomości
Strony: [1]
1  Forum / Regulamin / Regulamin Forum : Kwiecień 16, 2009, 04:00:42
W wymienionych tematach Forum znajdziesz zapewne tematykę dotyczącą Twoich zainteresowań. Wybierz więc dział w którym chcesz zamieścić swoje spojrzenie związane tematycznie z wybranym wątkiem.
Cenimy wolność Twoich spojrzeń na dane zagadnienia, ale z poszanowaniem godności innych osób. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj ich.
Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
Moderatorzy Forum mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu jeśli jest niezgodny z założonym tematem, jest obraźliwy, lub konfliktuje innych czy narusza ogólnie przyjęte zasady współżycia.

Na Forum unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści, nadaj Twojej wypowiedzi adekwatny tytuł.

Możesz wklejać tekst nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) ale wyłącznie z podaniem jego autora

Użytkownicy Forum, którzy w procesie rejestracji podali nieprawdziwe dane, bądź dane te są nieaktualne (np. nieaktywny adres e-mail) oraz użytkownicy nie posiadający na koncie żadnego postu, mogą zostać zablokowani lub usunięci z forum bez ostrzeżenia.

Posty traktujące o sprawach niedotyczących wybranego tematu należy kierować na konta prywatne.
Strony: [1]
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!