Bochenia Forum

Bochenia => Świadomość Duchowa => : Nefilim July 06, 2018, 18:50:52: Kalibracja relatywnej prawdy
: Nefilim July 06, 2018, 18:50:52
Prof. Dawid  Hawikings to niezwykła postać. Krótki sygnał o jego pracach na Bochenii zachęca do szczegółowych poszukiwań w temacie świadomości, o której tak mało u nas się mówi i pisze.
A przecież właśnie świadomość człowieka jest nadrzędna w całokształcie otaczających nas spraw.
Czym wyższy poziom świadomości społeczeństw tym bogatsze, bardziej uporządkowane i zgodne społeczeństwo, mądrze wybierana władza, wysoka tolerancja religijna, wysoka kultura itp.
Niestety nic nie czyni się w tym kierunku, by naprawdę podnosić ten poziom świadomości, by nawet zgodnie z testami kinezjologicznymi mierzyć go, przynajmniej u kandydatów na posłów, urzędników państwowych. Właściwy wskaźnik poziomu świadomości byłby gwarantem mądrych rządów i uczciwego postępowania tych, którzy Rzeczpospolitą władają.
Tymczasem mamy wśród nich co najwyżej poniżej stu punktów w kalibracji Hawkingsa co widać po ich postępowaniu w postępującej degrengoladzie społeczeństwa i tym samym państwa.


: Przepraszam za przerwę w funkcjonowaniu strony!
: lacki October 14, 2018, 20:03:20
Szanowni Czytelnicy "Bochenii", bardzo przepraszam za długą przerwę w funkcjonowaniu strony. Techniczna usterka wymagała trochu czasu. Mam nadzieję, że już powinno funkcjonować bez większych usterek. Serdecznie pozdrawiam - Józef Ł.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.