Bochenia Forum

Bochenia => Świat od Wewnątrz => : Marian Fiedorowicz February 08, 2016, 04:26:29: Nieznany fenomen ludzkiego mózgu - Jestem bardzo zainteresowany metodą Marian
: Marian Fiedorowicz February 08, 2016, 04:26:29
Proszę o kontakt i terminy miejsce kursu pozdrawiam


: Adres zapisu
: Józef February 08, 2016, 13:57:34
Dla Pana zainteresowanego kursami.

Czytający uważnie artykuł mogą korzystać z podanych linków prowadzących do poszczególnych stopni kursu
I stopień
II stopień
III stopień
Klikając na nie jest informacja o możliwości zapisu na kurs poprzez napisanie wcześniej listu na podany adres:
Zapisy: [email protected]
Wiadomo, że nie można ogłosić terminu nie mając grupy chętnych. Najpierw trzeba się zapisać.


: Nasza świadomość
: Edyta February 19, 2016, 00:49:42
Człowiek w swoim fenomenie potencjału jaki nosi w sobie nie jest tego jeszcze w pełni świadomy, a przecież już dwa tysiące lat temu o tym mówił Jezus: Bogami jesteście i większe znaki ode mnie czynić będziecie w imię moje.
Prawdziwe otwarcie się na Boskość ma miejsce wówczas, gdy wyzbędziemy się strachu, lęku przed dogmatycznym postrzeganiem świata, czynieniem dobra z miłości a nie z interesowności czy zasługi na niebo. To nie poprzez solidne opłacane ofiar, finansowanie świątyń staniemy się lepsi, doskonalsi, bliżsi  Majestatu, lecz za to co robimy bezinteresownie z miłości do naszych bliźnich i samych siebie. Zbieranie tzw. dobrych uczynków dla nagrody już jest zaprzeczeniem rozwoju człowieka, przekreśleniem jego wzrostu świadomości i okaleczenie z  duchowości. To tak samo jak komuś wyświadczamy przysługę z myślą o nagrodzie. Tą nagrodę już otrzymujemy za życia, a ona nic nie wnosi do naszego życia wewnętrznego.


: sn
: blackberry February 24, 2016, 23:20:44
Od ponad 10 lat mam ten sam sen,tzn czytam tekst i mam zamkniete powieki
Jak mam to interpretowac?


: Tajemnicze sny
: Eda March 11, 2016, 15:50:11
Jest okazja zapisać się na ten kurs u Bronikowa i przy sposobności podzieli się Pan z nami dokładną wykładnią tego tajemniczego snu.


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.