Bochenia Forum

Bochenia => Świadomość Duchowa => : Agape April 08, 2012, 21:54:52: Wielkotygodniowe rozważania - Jak Dusza zmieniła moje życie...
: Agape April 08, 2012, 21:54:52
Na świecie żyją dwa rodzaje ludzi: Ci, którzy odnaleźli miłość duszy, oraz ci, którzy dopiero jej szukają. /Christina Thomas/.
Należę do pierwszej grupy …odnalazłam miłość mojej duszy... dało mi to poczucie niezależnej od czynnikow zewnętrznych szczęśliwości.
Przekonałam się, że prawdziwa radość życia nie bierze się z praktyk religijnych … prawdziwe szczęśliwe życie buduje się od środka, od zajrzenia we własną duszę.  Najlepszym stanem umysłu, w którym możemy porozumiewać się z Duszą jest rozluźnienie, ufność i poczucie bezpieczeństwa. Nie doświadczyłam tego w kościele, ale w bliskim kontakcie z Naturą, kiedy podczas medytacji poczułam, że odzyskałam kontakt ze swoją duszą. Poczułam wielkie szczęście i miłość, ktora świeciła światłem tysiąca słońc… z oczu popłynęły mi łzy… czułam się tak, jakbym odnalazła swoje dziecko, utraconą część siebie.
Od tamtego czasu  „Podążam za religią miłości, dokądkolwiek ciągnie jej karawana, ponieważ MIŁOŚĆ jest mi religią i wiarą…”. U kresu życia nie będę dzierżyć w rękach swoich osiągnięć ani dzieł. Będę musiała zadać sobie pytanie, ile kochałam? Jedyny sens wiary i religii widzę w kościele MIŁOŚCI…


: podoba mi sie
: mercedes April 20, 2012, 18:40:27
dziekuje za ten artykul
i
serdecznie pozdrawiam

m.sch


: Duchowy wymiar człowieka
: Anna February 16, 2014, 22:52:05
Warto by było zadedykować ten wspaniały artykuł dla duchowych decydentów w sprawach wiary a właściwie w większości już polityki, biznesu i dzielenia społeczeństwa.  


Sorry, the copyright must be in the template.
Please notify this forum's administrator that this site is missing the copyright message for SMF so they can rectify the situation. Display of copyright is a legal requirement. For more information on this please visit the Simple Machines website.